Відбулося обговорення освітньо-професійної програми спеціальності “Облік і оподаткування”

photo 2023 05 10 09 39 01

11 квітня 2023 року у процесі розширеного засідання проєктної групи кафедри обліку і аудиту відбулося обговорення освітньо-професійної програми освітнього ступеня магістр спеціальності 071 “Облік і оподаткування”. Гарант освітньої програми – д.е.н., професор Петро Гарасим., учасники проєктної групи – к.е.н., доцент Надія Клим, к.е.н., доцент Галина Воляник., к.е.н., доцент Світлана Шутка.

Зустріч була присвячена:

• вдосконаленню змісту та структури освітньо-професійної програми, методів викладання;
  • перспективам розвитку освітньо-професійної програми відповідно до запитів потенційних роботодавців, учасників освітнього процесу;
  • загальним тенденціям розвитку спеціальності.

Запрошеними також були потенційні роботодавці, які висловили своє бачення, зокрема:

• Андрій Цура, директор ПП “А.Т. Консалтинг”;
  • Ірина Іванишин, керівниця групи реалізації проектів Міжнародних фінансових організацій, голова аудиторського комітету ЛКП “Львівелектротранс”;
  • Юрій Кравчук, головний бухгалтер ТОВ “Транс-Сервіс”;
  • Олена Гончаренко, к.е.н., доцент головний бухгалтер ТОВ “Андромеда-плюс” (медичний центр).

В обговоренні освітньо-професійної програми також взяли участь колеги з інших навчальних закладів України:

• Марія Бондарчук, д.е.н., професор, академік Національної академії наук вищої освіти України, академік Академії економічних наук України, завідувач кафедри фінансів Національного університету “Львівська політехніка”;
  • Тетяна Ковальова, к.е.н., доцент, завідувач кафедри обліку і оподаткування Харківського національного автомобільно-дорожнього університету;

Олександр Брадул, д.е.н., професор кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету.

Від дирекції ННІ ЕЕМ перспективи розвитку спеціальності та вдосконалення методів викладання за освітньою програмою висловила к.е.н., доцент Оксана Грицак, заступниця директора.

Учасники активно та плідно попрацювали над удосконаленням освітньо-професійної  програми, виділили її конкурентні переваги, а також обговорили зміни до змістового наповнення з урахуванням інноваційних технологій і комунікацій, сучасних методів обліково-аналітичного забезпечення діяльності економічних суб’єктів.

Отримана інформація під час обговорення (відгуки, пропозиції від учасників) слугуватимуть основою для удосконалення змісту та якості підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою “Облік і оподаткування”. За результатами обговорення прийнято рішення затвердити освітню програму з врахуванням пропозицій стейкхолдерів та академічної спільноти.

photo 2023 05 09 10 47 17
photo 2023 05 10 09 39 06