Науково-технічна бібліотека НЛТУ України – офіційний партнер всеукраїнської громадської організації

Відкрита дієва спільнота професіоналів, об’єднаних задля розвитку людського потенціалу та громадянського суспільства через розбудову бібліотечної справи, – ВГО “Українська бібліотечна асоціація” виявила зацікавленість та запросила до співпраці Науково-технічну бібліотеку Національного лісотехнічного університету України. Відтак, директорка Науково-технічної бібліотеки НЛТУ України Наталія Мирович та президентка Української бібліотечної асоціації Оксана Бруй уклали угоду про партнерство задля сприяння розвитку бібліотечної справи та надання ефективного обслуговування користувачів бібліотечної мережі.

50 page 0001

Доцільно зауважити, Українська бібліотечна асоціація спрямовує свою діяльність на системну трансформацію бібліотечної справи задля якісних змін, післявоєнного відновлення і сталого розвитку українського суспільства та інтеграції у світове співтовариство, співпрацює з активними громадянами, громадським сектором, бізнесом, центральними органами державної влади та органами місцевого самоврядування, іноземними та міжнародними організаціями.

Стати партнером Української бібліотечної асоціації є стратегічно важливим моментом професійної діяльності, оскільки це постійна трансформація, спільні проєкти, формування нової парадигми діяльності бібліотеки Університету та можливість долучення до європейських трендів у розвитку сучасної бібліотеки.

Бажаємо плідної співпраці колективу Науково-технічної бібліотеки НЛТУ України у партнерстві!