Студенти ІТ-спеціальностей у SoftServe HQ

4 квітня 2023 року студенти ІТ-спеціальності Національного лісотехнічного університету України разом з завідувачем кафедри інформаційних технологій, кандидатом технічних наук, доцентом Ігорем Крошним відвідали провідну ІТ-компанію, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій – SoftServe.

IMG 7636.7

Ментор Тарас Смірнов розповів майбутнім айтівцям про особливості роботи, як побудовані бізнес-процеси всередині компанії, які навички потрібно мати, щоб потрапити в ІТ. Важливим було почути студентам як технології розширюють можливості тривалої співпраці з клієнтами, створюють інноваційні продукти та відкривають нові канали надходження прибутків.

IMG 7640

IMG 7648

IMG 7651

Фахова компетенція SoftServe ґрунтується на технологіях – від створення цифрових новинок, до докорінної реорганізації роботи підприємства. Профільні послуги компанії служать цеглинками у фундаменті, на який опирається робота ІТ усієї організації. Компанія SoftServe керує всім процесом розробки продукту від пошуку ідей до тестування кінцевим користувачем.

IMG 7646

IMG 7645

IMG 7650

Натхненні крутезними перспективами майбутні ІТ-спеціалісти ще більше захопилися обраним фахом і новими можливостями!

Last modified on Четвер, 06 квітня 2023 11:48