Відбулась позачергова конференція учасників Асоціації “МІАРЕП”

Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський як представник засновника ініціював проведення позачергової конференції учасників Асоціації “Міжнародний інститут-асоціація регіональних екологічних проблем” (далі – Асоціація “МІАРЕП”) з метою актуалізації її діяльності.

IMG 7424

30 березня 2023 року учасники конференції, провідні університети України, Польщі та Словаччини, в онлайн та офлайн режимі долучилися до засідання, на якому розглянули питання:

– звіт про роботу дирекції Асоціації “МІАРЕП”;

– обрання Президента та склад Ради Асоціації “МІАРЕП”;

– розроблення плану роботи на 2023-2025 роки та нової редакції Статуту Асоціації “МІАРЕП”;

– обговорення нового партнерства та членства.

IMG 7403

Ректор НЛТУ України Володимир Загорський звернувся до присутніх зі вступним словом про мету скликання позачергової конференції, зазначив важливість об’єднання наукового потенціалу університетів для вирішення актуальних проблем сьогодення, зокрема: входження України в освітній і науковий європейський простір; розробка і проблематика проведення експертизи екологічних втрат внаслідок розв’язаної росією війни на європейському континенті; використання наукового потенціалу учасників Асоціації “МІАРЕП” і збір відповідних консолідованих напрацювань у питаннях відбудови України, яка потерпає від повномасштабного вторгнення рф; раціональне використання природних ресурсів та ефективне безвідходне лісогосподарювання тощо.

Відповідно до усіх правових процедур модератором конференції обрали першого проректора з науково-педагогічної роботи НЛТУ України, професора Олександра Сушинського, секретарем конференції – начальника юридичного відділу НЛТУ України Наталію Гординську.

IMG 7422

Повноважні представники університетів заслухали звіт про роботу дирекції Асоціації “МІАРЕП”, звітував перший заступник виконавчого директора Святослав Краєвський, оскільки виконавчий директор, професор Юрій Туниця був відсутній на засіданні. Члени конференції взяли звіт до відома та подякували за роботу багатолітньому виконавчому директору Асоціації “МІАРЕП”, академіку НАН України, професору Юрію Туниці.

IMG 7427

IMG 7403

Відповідно до порядку денного засідання відбулася процедура обрання нового керівника та ради Асоціації “МІАРЕП”. Президентом Асоціації “МІАРЕП” обрано професора Володимира Загорського, до Ради Асоціації “МІАРЕП” обрано: завідувача кафедри екології НЛТУ України, професора Леоніда Копія, начальника центру інформаційного забезпечення НЛТУ України Святослава Краєвського, начальника юридичного відділу НЛТУ України Наталію Гординську.

Учасники Конференції підтримали запропоновані кандидатури і прийняли рішення: новообраному Президенту Асоціації “МІАРЕП”, професору Володимиру Загорському здійснити усі передбачені законодавством України дії стосовно реєстрації Асоціації “МІАРЕП”; організувати розроблення проєктів Статуту та плану роботи Асоціації “МІАРЕП” на 2023-2025 роки.

Після відкритого обговорення усіма учасниками процесу проблематики подальшого співробітництва та пропозицій кожного, запланували наступну зустріч провести через місяць, на початку травня.

LOGO comunication1

Last modified on П'ятниця, 07 квітня 2023 10:14