Відбулося засідання Вченої ради НЛТУ України

Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський як голова колегіального органу 30 березня 2023 року провів чергове засідання Вченої ради НЛТУ України.

Присутні на засіданні обговорювали та приймали рішення з таких питань:

1. Про присвоєння вчених звань, зокрема: вченого звання професора кандидату економічних наук Людмилі Загвойській, вченого звання доцента кандидату економічних наук Надії Юрків, вченого звання доцента кандидату технічних наук Олесі Бринь.
  2. Про хід підготовки до акредитації освітніх програм з підготовки здобувачів вищої освіти в університеті у 2023/2024 навчальному році.
  3. Про вшанування пам’яті випускника Національного лісотехнічного університету України Мізунського Юрія Миколайовича.
  4. Про позиції Національного лісотехнічного університету України в міжнародному рейтингу “зелених” університетів “UI Green Metric World University Rankings”: результати та перспективи.
  5. Про розміри оплати за навчання в університеті здобувачів вищої освіти у 2023 році.
  6. Звіт делегації університету про візит до Природничого університету в Любліні (Польща).
  7. Звіт делегації університету про візит до Ягелонського університету (м. Краків, Польща).
  8. Про утворення спеціалізованих вчених рад з правом прийняття до розгляду та проведення разових захистів дисертацій здобувачів ступеня доктора філософії.
  9. Про нормативно-правові документи діяльності Національного лісотехнічного університету України, зокрема розглянули: Положення про Страдчівський навчально-виробничий лісокомбінат Національного лісотехнічного університету України; Положення про юридичний відділ Національного лісотехнічного університету України.
  10. Про рекомендацію до друку рукописів підручників, навчальних посібників, монографій та збірників наукових праць.
  11. Про висунення кандидатури для відзначення грамотою (подякою) Західного наукового центру НАН України і МОН України за вагомі досягнення в науковій і науково-організаційній роботі та з нагоди професійного свята – Дня науки.

На завершення засідання головуючий подякував присутнім за ефективну роботу. З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися в ухвалах Вченої ради Національного лісотехнічного університету України.

LOGO comunication1

Last modified on Понеділок, 03 квітня 2023 12:56