Консолідуємось заради спільної мети

IMG 7509

У межах роботи Міжнародного консорціуму у справі створення в Україні Інноваційної системи соціально-психологічної та медичної реабілітації ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир ЗАГОРСЬКИЙ 31 березня 2023 року провів робочу зустріч з високоповажними гостями:

– доктором юридичних наук, кандидатом педагогічних наук, професором, генерал-лейтенантом Служби безпеки України, академік-секретарем відділення  НАНВШ України, віце-президентом УСПП, засновником і першим керівником української «Альфи» – підрозділу СБУ окремого призначення, першим керівником АТО, Співголовою Наглядової Ради  Українського центру психології безпеки – Василем КРУТОВИМ;

– доктором економічних наук, професором, академіком АНВШ України, професором кафедри економічної кібернетики НТУ “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” – Ольгою ІЛЯШ;

– командиром Галицького полку Бойового Братерства України – Володимиром ВОЛОШИНОМ;

– радником Міжвідомчого науково-дослідного центру при Раді національної безпеки і оборони України, доктором юридичних наук, старшим науковим співробітником, генерал-майором – Віталієм БУТУЗОВИМ.

IMG 7465

IMG 7458

Під час зустрічі порушили багато важливих питань і обговорили сьогоднішню ситуацію в країні, проаналізували ресурсні можливості Університету як члена Консорціуму для залучення до програми Інноваційної системи соціально-психологічної та медичної реабілітації, напрацювали напрями подальшої діяльності.

Разом до перемоги!

LOGO comunication1