Зустріч з Міністром освіти і науки України

6290ae51c3dbf790333287Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир ЗАГОРСЬКИЙ, 26 травня 2022 року взяв участь у зустрічі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, державним секретарем Міністерства освіти і науки України Сергієм Захаріним, ректором Луцького національного технічного університету Іриною Вахович, ректором Національного авіаційного університету Максимом Луцьким, ректором Донецького національного технічного університету Ярославом Ляшком, а також головою Волинської обласної ради Григорієм Недопадом та народним депутатом України В’ячеславом Рубльовим.

Під час робочого візиту учасники обговорили перспективні плани  щодо реалізації спільних проектів та умови подальшої співпраці, можливі шляхи подолання проблемних питань у діяльності закладів вищої освіти України.

Зустріч відбулася у Луцькому національному технічному університеті.

Сайт Міністерства освіти і науки України
Сайт Луцького національного технічного університету