Лесюк Галина Миколаївна

lesiul

Посада – асистент кафедри екологічної економіки та бізнесу

Науковий ступінь/Вчене звання – доктор філософії

Профіль Google Scholar

Профіль ORCID

Профіль Scopus

Наукові та професійні інтереси

• Проблеми удосконалення інституційного середовища системи управління лісовим господарством, лісова політика, еколого-економічна ефективність ведення лісового господарства.

Освіта

Освіта вища, диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Економіка довкілля і природних ресурсів» (НЛТУ України, 2015 р.),

диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент» (НЛТУ України, 2013 р.)

Наукові ступені, вчені звання

Доктор філософії з галузі знань 05 – «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 – «Економіка» (НЛТУ України, 2021 р.).

Професійна діяльність

• 2023 - до нині - начальник відділу міжнародних зв'язків НЛТУ України, відповідальна за: грантрайтинг, менеджмент проектів мобільності програми ЄС Еразмус+, забезпечення якості міжнародних партнерств.
  • 2021-2023 - керівник проектів та програм Центру розвитку навчання та викладання Українського католицького університету, відповідальна за: грантрайтинг, менеджмент проектів програми ЄС «Дім Європи», розроблення академічних політик у сфері мікрокваліфікацій та підвищення кваліфікації.

Навчальні дисципліни

• Бізнес-інформатика
  • Інформаційні системи в менеджменті
  • Економіка і менеджмент природних ресурсів

Scopus ID: 57221099897
ORCID: 0000-0001-9115-4619
Google Scholar: ANep_QcAAAAJ

Участь у проектах

• проект “Трансформаційна навчальна мережа для сталого розвитку – сприяння внеску закладів вищої освіти України у забезпечення сталої і потужної відбудови (повоєнної) України” (TransLearnN) у рамках програми Еразмус+ (2023-2025 рр.);
  • проект “Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів QUARSU” у рамках програми Еразмус+ (2019-2024 рр.).

Міжнародні стажування, тренінги

• січень, 2023 - стажування в Технічному університеті м. Зволен, Словаччина за програмою Еразмус+ (напрям КА1);
  • травень, 2023 - стажування в Університеті м. Байройт, Німеччина за програмою Еразмус+ (напрям КА1);
  • травень, 2023 - керівництво студентами під час короткострокової інтенсивної програми навчання “Спеціальний тиждень” в Університеті м. Берн, Швейцарія;
  • червень, 2023 - стажування в Університеті м. Вальядолід, Іспанія за програмою Еразмус+ (напрям КА1).

Членство

• 2023- до нині - член Науково-методичної ради університету.
Last modified on Понеділок, 25 березня 2024 10:31