Відбулося засідання Науково-методичної ради Національного лісотехнічного університету України

metodrada 14.03.19 На засіданні Науково-методичної ради НЛТУ України було заслухано інформаційну доповідь керівника НМВ, доцента Салабая Р.Г. про вдосконалення структури навчальних планів підготовка здобувачів вищої освіти в університеті.

Потім, згідно порядку денного голова комісії з екологізації, професор Соловій І.П. інформував присутніх про навчальну дисципліну «Альтернативна енергетика» для підготовки магістрів за спеціальностями університету. Науково-методична рада відзначила, що нова дисципліна буде корисною для всіх спеціальностей НЛТУ України та прийняла рішення  додати її у вибіркові дисципліни навчальної програми.

Про вдосконалення роботи кафедр університету із запобігання та виявлення академічного плагіату в наукових та навчальних працях працівників і здобувачів вищої освіти доповів координатор проекту, доцент каферди інфомаційних технологій Сторожук О.Л.

metodrada 14.03.19 4Доповідь допонив представник компанії антиплагіатної системи StrikePlagiarism.com Максим Маєвський. Він розказав про антиплагітну систему, як вона працює, її особливості та як нею користуватися.  «Антиплагіатна система StrikePlagiarism.com – це єдиний сервіс в Україні, який дозволяє отримувати антиплагіатну перевірку не лише у базі  вашого університету, а й між університетами України»,  – наголосив Максим Маєвський.

Голова науково-методичної ради університету, доцент Борис М.М. доповідав про удосконалення Системи національно-патріотичного виховання студентів університету.  Члени науково-методичної ради прийняли ухвалу доопрацювати запропоновану систему в робочій групі.

Члени науково-методичної ради університету рекомендували до друку підручник «Фінансовий облік – 2» для студентів спеціальності «Облік і оподаткування», укладених НПП кафедри обліку і аудит НЛТУ України проф. Гарасимом П.М., доцентами Воляник Г.М. і Шугкою С.Є. Інформував голова комісії з науково-методичного забезпечення і якості наукових видань, доцент Тисовський Л.О.

Після розгляду та обговорення всіх питань порядку денного усі присутні привітали нового члена науково-методичної ради університету доцента кафедри інформаційних технологій Крошного І.М.

Юлія Гербут

Last modified on Вівторок, 19 березня 2019 10:49