У четвер, 8 лютого 2024 р. (13:30 15:30) відбудеться вебінар «Отримання та використання даних про біорізноманіття»

Цей онлайн-вебінар, організований спільнотою CircHive BEEHive (Biodiversity Excellence of Enterprises), пояснює основи керування даними про біорізноманіття. Ми представимо останні оновлення дослідницьких установ, але також зосередимося на реальному досвіді компаній – Stora Enso, Millwood і Agroderew.

Порядок денний:

1. Доступність даних у відкритих базах даних, Daniel Kieling, Biotope.
  2. Розробка бази даних харчового біорізноманіття Швеції, Карін Морелл, RISE
  3. Збір, гармонізація та використання польових даних, Ly Lindman, Stora Enso.
  4. Як почати рух у напрямку біорізноманіття: український кейс в рамках проекту CircHive, Ігор Буханевич, Millwood; Василь Бокало, Agroderew; Орест Кійко, Український національний лісотехнічний університет.
  5. Питання та відповіді та обговорення.

Реєстрація - https://www.circhive.eu/events