Шляхи покращення ситуації із зайнятістю у деревообробному секторі України

federal ministry of food

log NLTU

logo unique

logo thunen

Запрошуємо усіх зацікавлених на практичний семінар для обговорення теми зайнятості у деревообробному секторі України з метою покращення ситуації у галузі, який відбудеться у Національному лісотехнічному університеті України.

Практичний семінар є частиною спільного проєкту “Wood For Work, що координується: Національним лісотехнічним університетом України, Тюнен Інститутом Лісового Господарства (Thünen Institute of Forestry) та консалтинговою організацією Unique land use (обидві організації з Німеччини), який фінансується Німецьким міністерством продовольства та аграрної політики. Проєкт націлений на створення бази достовірних даних на тему динаміки зайнятості у  сфері пов’язаній з лісовим сектором економіки.

Україна – одна  з чотирьох країн (Кенія, Еквадор, та В’єтнам), які обрані на роль країн-об’єктів дослідження. Мета дослідження – проаналізувати поточну ситуацію із ринком праці у деревообробному виробництві України та визначити потенціал для його розвитку.

Долучайтеся до практичного семінару “Шляхи покращення ситуації із зайнятістю у деревообробному секторі України”, щоб разом обговорити  актуальні теми з представниками ланцюжка деревообробного сектору для уможливлення виходу на прикладні пропозиції для подолання викликів сьогодення та задля покращення ситуації у галузі назагал.

Дата:             18 липня 2023 р.

Час:                10.00 – 13.00 (EET)

Практичний семінар відбуватиметься у комбінованій формі:

Місце зустрічі: Національний лісотехнічний університет України, зал засідань адміністративно-навчального корпусу (м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 103)

Дистанційно: на платформі Zoom:
ID семінару: 851 7036 2083
Код доступу: 322207

Модерація:    Др. Бернд Віппель, Unique

Подія супроводжуватиметься синхронним перекладом

Програма заходу

з 9.30               Прибуття учасників

10.00 – 10.30    Знайомство та представлення проєкту

Вітальне слово, ознайомлення з проблематикою, проєктом та цілями заходу

проф. Ігор Соловій, заст. директора ННІ екологічної економіки та менеджменту, НЛТУ України

д-р. Йорґ Швайнлє, Thünen Institute, Німеччина

Підходи у проєкті, перші результати та подальші дії

Вероніка Алонсо, Unique land use

10.30 -11.15     Основні практичні висновки
кожна тема передбачає 10-ти хвилинне представлення та 10-ти хвилинну дискусію

Внутрішній погляд з перспективи сектору приватного підприємництва

Микола Когут, голова Асоціації деревообробників та лісозаготівельників Львівщини

Внутрішній погляд з перспективи сектору державного лісового господарства із деревообробною діяльністю

Анатолій Дейнека, начальник Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства

11.15 -11.30     Кавова пауза

11.30 -13.00     Обговорення обраних питань
всі учасники; кожна тема передбачає 30-ти хвилинну дискусію

Постачання деревини: Чи наявні обмеження у постачанні сировини переробникам? Що це за обмеження? Якою є роль аукціонів? Чи вони функціонують справно? Яким Ви бачите подальше постачання сировини?

Ринки збуту: Якою є ситуація із попитом на внутрішньому ринку на товари та експорт у контексті високого попиту? Чи присутні виклики у задоволенні попиту, лоігстики та перевезення? Яких довгострокових змін можна досягти?

Ринок праці: Якими були зміни із робочою силою у секторі у розрізі попереднії півтора року? Наскільки складно знайти кваліфікованих працівників? Який профіль працівника, та які види навичок у працівника сьогодні потрібні? Чи деревообробний сектор є привабливим працедавцем у майбутньому?

13.00               Заключні словазавершення заходу

Учасники сердечно запрошуються на спільний легкий перекус