12.06 - 3.07.2023 р. запрошуємо відвідати бібліотечно-інформаційний захід "ДНІ ІНФОРМАЦІЇ"

new arrivals of publications 1

Інформування користувачів про нові надходження видань з профільних дисциплін.

12.06 - 3.07.2023 р. запрошуємо відвідати бібліотечно-інформаційний захід "ДНІ ІНФОРМАЦІЇ" у читальному залі соціально-економічної літератури НТБ НЛТУ України (авд. 412 навчального корпусу №1).
До вашої уваги представлені нові надходження видань з профільних дисциплін, які поповнили бібліотечний фонд книгозбірні впродовж 2023 року. Працівники бібліотеки організовують збір заявок від відвідувачів заходу на літературу та матеріали, що їх зацікавили, проводять консультації, приймають пропозиції щодо доукомплектування фонду НТБ (науково-педагогічні працівники НЛТУ України мають можливість взяти дієву участь у процесі комплектування бібліотечного фонду нашого університету та вплинути на обсяг і асортимент  навчально-методичної і наукової літератури, періодичних видань, що необхідна для повноцінної і якісної підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів).