Національний лісотехнічний університет України – це вибір свідомих студентів!

изображение viber 2019 07 22 16 08 57 1Ура-а-а!!!… ЗНО позаду, можна й розслабитись. Але ні, треба обрати університет для здобуття вищої освіти.

Складний вибір стоїть зараз перед тобою – в якому ВУЗі здобувати вищу освіту?! Адже кожен хоче навчатися в університеті із сучасною методикою та технологіями навчання, із можливістю закордонного стажування, а найважливіше із перспективою працевлаштування після його закінчення.

Це дійсно серйозний крок, адже ти обираєш собі сім’ю на найближчі чотири-п’ять років і будинок, в якому пройдуть найцікавіші роки твого життя. Вже не дитячі, але ще й не зовсім дорослі.

Пропонуємо Лісотехівську сім’ю, яка є надзвичайно дружною, щирою та люблячою. Одногрупники, однокурсники та студенти з інших курсів стають друзями, а деколи й коханими, а викладачі, як батьки, скеровують на правильний шлях.

Національний лісотехнічний університет України (НЛТУ України) – єдиний в Україні багаторівневий поліфункціональний вищий навчальний заклад лісотехнічного профілю.

Університет заснований у 1874 році. За роки своєї історії НЛТУ України перетворився у визнаний центр лісотехнічної освіти і науки, який активно інтегрується у європейську та світову освітню систему. Здобув широке міжнародне визнання як університет екологічного спрямування, гаслом якого є: AD NATURAM VIVERE DISCIMUS” – “Вчимося жити в гармонії з природою”.

 

Переваги навчання в Національному лісотехнічному університеті України: 

 • столітні традиції (Університет заснований у 1874 році) та досвід освітньо-наукової діяльності (на 31 кафедрі університету працюють 46 докторів, професорів та 216 кандидатів наук, доцентів, серед них – академік НАН України, заслужені діячі науки і техніки України, заслужені працівники освіти України, лауреати державних премій України);
 • високоякісна освіта (за національним рейтингом ЗВО України “Топ-200 Україна” університет у 2019 році посів третє місце серед 21 ВНЗ Львівщини та 23 місце – серед двохсот кращих ЗВО України, а за якістю науково-педагогічних працівників вищої кваліфікації – шосте місце серед ЗВО України);
 • сучасна матеріально-технічна база для проведення лабораторних занять та наукових досліджень;
 • сучасні технології навчання з використанням віртуального навчального середовища університету, потужні наукові школи, інноваційне освітньо-наукове середовище;
 • здобуття усіх ступенів вищої освіти: бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук;
 • можливість одночасного навчання за декількома освітніми програмами, а також навчання за дистанційною та змішаною формами;
 • можливість продовжити навчання після бакалаврату в магістратурі, аспірантурі та докторантурі;
 • інтеграція у міжнародну освітню систему: викладання дисциплін іноземними мовами, сучасні інтердисциплінарні навчальні програми, міжнародне визнання диплому;
 • ефективні міжнародні зв’язки та співробітництво: навчання студентів і стажування викладачів у зарубіжних університетах за програмами Європейського Союзу з академічної мобільності Еразмус+ та подвійних дипломів;
 • міжнародне співробітництво: виконання спільних наукових інноваційних проектів, зокрема у сфері біотехнологій, нанотехнологій, нетрадиційних джерел енергії та ін.;
 • можливість поглибленого вивчення іноземних мов;
 • навчання поєднане з практикою на виробництві, в закордонних установах та наукових центрах (дуальна освіта) (НЛТУ України – учасник міжнародної (з інституціями Великобританії) Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України за проектом “Лідерство у розвитку освітніх програм з поглибленою практичною підготовкою на робочих місцях (дуальних програм)”;
 • сприяння у працевлаштуванні (високий рівень працевлаштування випускників університету);
 • 67267331 395555004404842 6023255225308020736 nзабезпечення усіх студентів місцями у гуртожитках, що розміщені в “зеленому” cтудентському містечку в центрі Львова: навчальні корпуси та гуртожитки університету розташовані компактно на території студмістечка в екологічно чистій зоні міста поруч з Ботанічним садом університету; розвинена інфраструктура студмістечка зорієнтована на студента (спортивні зали, стадіон, їдальня, бібліотеки, кафе, доступ до мережі Internet тощо);
 • безкоштовний доступ до мережі Internet та електронної бібліотеки;
 • участь у колективах художньої самодіяльності, у любительських та професійних спортивних секціях та колективах;
 • можливість проходити військову підготовку за програмами підготовки офіцерів запасу та навчання з отриманням посвідчення водія транспортних засобів категорій “В” і “С”;
 • наявність потужної відпочинкової та лікувально-оздоровлювальної інфраструктури в Карпатах, на Шацьких озерах та на Чорному морі (оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік” на березі Чорного моря (с. Рибаківка Миколаївської області); науково-навчальна лісоекологічна лабораторія “Шацьк”; природний заповідник “Розточчя”, лісоекологічні стаціонари “Моршин” і “Східниця”, у яких студенти виконують наукові дослідження та проходять практику).

Без сумніву, знання це саме те заради чого абітурієнти поступають в університет. Однак студент – це людина, яка не може проводити свій вільний час від навчання в гуртожитку, яка не може всидіти на одному місці. В студента є непереборне бажання пізнавати щось нове і унікальна властивість постійно знаходити пригоди по вуха.

Студент-лісотехнік – це свідома та активна людина, патріот своєї країни. Він переконаний, що країна починається з нього, тому всіма силами старається зберегти та донести до людей українську культуру і спорт.

Культура – це багатство матеріальних і духовних цінностей. Без культури немає нації. Зберігають і розвивають українську культуру учасники Народного ансамблю танцю “Полонина”, Народної хорової капели “Діброва” та Студії художнього слова, які гуртують молодь і функціонують в Народному домі університету. За роки існування наші творчі колективи взяли участь в найрізноманітніших концертах, конкурсах та благодійних акціях, а також побували на міжнародних фольклорних фестивалях у Польщі, Болгарії, Румунії, Туреччині, Хорватії, Франції, Грузії, Португалії та Німеччині.

Рисунок1  изображение viber 2019 07 22 14 43 19  изображение viber 2019 07 22 14 32 09 

Спорт – це здорове тіло і чистий розум. Студенти-лісотехніки, науково-педагогічні працівники та співробітники університету мають можливість удосконалювати свою фізичну форму і зміцнювати спортивний дух у тренажерному залі, залі важкої атлетики, на стадіоні, гімнастичному майданчику, у шаховому клубі, залі шейпінгу та залі для настільного тенісу, на легкоатлетичній доріжці, майданчику для міні футболу тощо. Також, на кафедрі фізичного виховання функціонує спортивний клуб “Лісотехнік”, де є секції волейболу, баскетболу, футболу, боксу, кікбоксингу, фехтування, легкої атлетики, шейпінгу, плавання, пауерліфтингу, настільного тенісу, шахів, водного, пішохідного та велосипедного туризму.

Welcome2.3   zelena mylya Welcome2.5 

За духовним збагаченням лісотехніки йдуть до студентського храму рівноапостольного князя Володимира, який є духовним осередком студентського містечка НЛТУ України.

В одному з університетських гуртожитків відбуваються зустрічі студентів із представниками духовенства – “Вечірні Посиденьки”. Спілкування відбувається в неформальній обстановці, за горнятком чаю чи кави обговорюють найрізноманітніші теми, переглядають та потім діляться враженнями про фільми, грають інтелектуальні та розважальні ігри. Громада “Вечірні Посиденьки” активно і весело проводить час – ходить в боулінг, на каток, пікнік, екскурсії, їздить на прощі, літні табори, реколекції.

33234708 2100294113547630 4561594553588514816 n  piknik vp 3  pershyy kinovechir  

Звичайно, завжди є над чим працювати та що вдосконалювати. Тому професорсько-викладацький склад і студенство Лісотеху в дружньому тандемі активно працюють на благо університету.

І саме Ти можеш стати частинкою цієї сім’ї і зробити свій внесок у розвиток Національного лісотехнічного університету України.

 Юлія Гербут

Last modified on Четвер, 01 серпня 2019 18:03

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper