- Деталі
- Категорія: Новини
Фахова екскурсія студентів ННІ ІМАКІТ на профільні підприємства
1 квітня 2026 р. за сприяння директора ННІ ІМАКІТ Бурдяка М.Р. та за участі викладачів кафедри ЛМАТ Шевченко Н. В., Щупака А.Л. і Лусти Ю. І. відбулася екскурсія студентів-першокурсників спеціаль-ностей «Автомобільний транспорт» та «Галузеве машинобудування» на СТО Офіційний сервіс Renault (м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 228) та Автосалон Алекс СО - офіційний дилер Volkswagen (м. Львів, вул. Городоцька, 306).
Проведення екскурсій на підприємства для студентів цих спеціальностей є важливою компонентою освітнього процесу, коли теоретичні знання, отримані в аудиторіях, перетворюються на практичне розуміння професії, поєднуючи навчання з реальною виробничою діяльністю.
Під час таких екскурсій студенти мають можливість побачити функціонування реального обладнання, технологічні процеси, виробничі лінії та вузли автомобілів, про які раніше лише читали в підручниках.
Студенти ознайомились із повним циклом технічного обслуговування, ремонту автомобілів, організацією робочих постів та сучасними сервісними технологіями, наприклад, підйомом автомобілів, діагностикою тощо. Здобувачі освіти мали нагоду спостерігати за використанням новітнього обладнання, автоматизованих систем та інструментів, що важливо для майбутніх інженерів, а також поспілкуватися з фахівцями-практиками, менеджерами і, можливо, знайти місце для майбутньої практики або першого робочого місця.
За відгуками студентів, екскурсія була цікавою та допомогла студентам побачити реальні робочі місця, зрозуміти вимоги роботодавців та підвищити мотивацію до навчання, усвідомлюючи важливість своєї майбутньої професії. Таким чином, екскурсії є інтерактивним методом навчання, який розвиває спостережливість, свідому дисципліну та формує світогляд майбутнього фахівця.
Шевченко Н.В. – гарант ОПП «Автомобільний транспорт»
