Адаптаптаційний курс “Мова на часі”

Нещодавно в Національному лісотехнічному університеті України для студентів було проведено адаптаціний курс “Мова на часі”, в межах якого відбулася презентація навчального посібника “УКРАЇНСЬКЕ НАУКОВЕ СЛОВОВЖИВАННЯ” професора НЛТУ України Ігоря РЕБЕЗНЮКА.

IMG 8970

Працюючи над книжкою 30 років, автор простудіював 145 наукових праць, що засвідчує глобальність викладеної теми, намагався врахувати всі вимоги щодо вживання і формування наукової мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Українського правопису 2019, чинних державних стандартів ДСТУ, рекомендацій науково-технічної комісії з питань термінології при Держстандарті України й інших стандартів.

Детальніше за покликанням: https://library.nltu.edu.ua/index.php/novyny/1672-movnyifront-prezentatsiya-navchalnoho-posibnyka-ukrayinske-naukove-slovovzhyvannya-ihora-rebeznyuka