НЛТУ України – партнер та співорганізатор науково-практичної конференції “Європейські орієнтири публічного управління”

8-12 травня 2023 року відбулася важлива подія – ТИЖДЕНЬ ЄВРОПИ, в межах якої відбувалася науково-практична конференція “Європейські орієнтири публічного управління” , партнером та співорганізатором якої є Національний лісотехнічний університет України.

IMG 8711

Науковці НЛТУ України спільно з представниками Національного агентства України з питань державної служби, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Вищої школи публічного управління, ООН Жінки в Україні (UN Women Ukraine), Національної комісії зі стандартів державної мови, Західноукраїнського національного університету, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету “Чернігівська політехніка”, Профспілки працівників державних установ України, Аналітично-консалтингового центру публічного врядування і права напрацьовували ефективні рішення щодо: взаємовідносин України – ЄС;  європейських цінностей та їх реалізації в системі публічного управління; теоретичних та практичних аспектів адаптації законодавства України до права Європейського Союзу;  імплементації європейських стандартів соціального діалогу як механізму відновлення та розвитку України як сильної європейської країни; європейської ідентичності та культурного різноманіття.

IMG 8712

Під час пленарного засідання перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олександр Сушинський долучився до обговорення інтеграції зусиль у пошуку дієвих підходів до вирішення актуальних теоретичних, методологічних та практичних викликів, пов’язаних з формуванням та функціонуванням ефективної системи публічного управління відповідно до принципів державного управління SIGMA.

IMG 8686

У секційних засіданнях взяли участь викладачі та здобувачі кафедри публічного управління та адміністрування НЛТУ України. Модератором секції “Європейські цінності та їх реалізація в системі публічного управління” був керівник центру професійного розвитку, доцент Андрій Ліпенцев. Теми доповідей: “Аспекти реформування публічного управління: потенціал ЗВО щодо інтеграції зусиль” (доцент Андрій Ліпенцев), “Як змінюються цінності публічної служби: вимоги часу чи загроза функціонування” (професорка Надія Калашник), “Проблеми суспільної легітимації прав людини: досвід України та Польщі” (професорка Лариса Новак-Каляєва), “Системний аналіз публічного права України щодо реалізації європейських цінностей у публічному управлінні” (аспірантка Софія Шутяк).

Програма конференції

LOGO comunication1