Екскурсії в Музей деревини НЛТУ України

IMG 29276 та 7 липня 2022 року відбулися дві екскурсії в Музей деревини на базі Національного лісотехнічного університету України, в яких зокрема взяли участь наші працівники та їх діти. Це були найдовші дві екскурсії з організованих цього літа, які тривали приблизно 2,5 години кожна. Саме завдяки зацікавленості учасників та зворотному зв’язку від них, наш екскурсовод - кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Заячук Василь Яремович зміг якнайбільше захоплюючої інформації розказати про різновиди дерев у нашому Ботанічному саду у цікавих та захоплюючих історіях, а також про експонати, якими наповнений Музей деревини.

Учасники захоплено вступали у дискусію впродовж екскурсії виявляючи високу обізнаність та широкий інтерес своїх знань по цій тематиці, що безумовно радувало нас.

Ми запрошуємо всіх, хто ще не відвідував Музей деревини до цієї захоплюючої подорожі!

Авторка статті та фото: Ірина Богачук

Last modified on П'ятниця, 15 липня 2022 17:47