Тематичні курси підвищення кваліфікації

Відділ професійного розвитку організовує короткотермінові тематичні курси підвищення кваліфікації для працівників (фахівців з вищою освітою) підприємств, організацій і установ лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей.

Метою курсів є розширення і поглиблення знань та умінь, освоєння новітнього передового досвіду за спеціальностями необхідними для забезпечення ефективної діяльності підприємств.

Короткотермінові тематичні курси підвищення кваліфікації проводяться за всіма спеціальностями, акредитованими в НЛТУ України, зокрема:

• лісове господарство (лісове господарство; мисливське господарство);
  • садово-паркове господарство;
  • архітектура та містобудування (ландшафтна архітектура);
  • автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
  • галузеве машинобудування (машини та обладнання лісового господарства; інжиніринг; машини деревообробної промисловості);
  • прикладна механіка (технічний сервіс; промисловий інжиніринг);
  • лісове господарство (лісова інженерія);
  • деревообробні та меблеві технології (деревообробні та меблеві технології; комп’ютеризовані технології проектування і виробництва; інноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузі);
  • дизайн (промисловий дизайн);
  • технології захисту навколишнього середовища;
  • хімічні технології та інженерія (технології деревинних композиційних матеріалів і модифікування деревини);
  • комп’ютерні науки;
  • інформаційні системи та технології;

Форми підвищення кваліфікації: лекційні курси підвищення кваліфікації, тренінги, семінари, індивідуальне стажування на кафедрах.

За узгодженням із замовником можливе формування індивідуальної тематики курсів.

Навчання на короткотермінових тематичних курсах підвищення кваліфікації є платним (за кошти юридичних і фізичних осіб). Вартість навчання на курсах залежить від тривалості навчання (кількості годин) та кількості слухачів у групі.

Last modified on Четвер, 15 лютого 2024 13:46