Зустріч випускників ENARECO з нагоди 20-ти річчя першого набору

ENARECO 1122 квітня 2018 року у Всесвітній день Землі в НЛТУ України відбулася зустріч випускників спеціальності (сьогодні спеціалізація) «Економіка довкілля і природних ресурсів» (відома під назвою ENARECO – Environment and Natural Resource Economics) з нагоди 20-ти річчя першого набору. На цій зустрічі зібрались понад 50 випускників з усіх куточків України (Київська, Львівська, Закарпатська, Волинська, Хмельницька та інші області) та зарубіжжя.

Випускники ENARECO зустрілися з ректором НЛТУ України, академіком НАН України, професором Юрієм Туницею, першим проректором, професором Миколою Адамовським, директором Інституту екологічної економіки і менеджменту, доцентом Павлом Динькою та викладачами кафедри екологічної економіки НЛТУ України. Під час зустрічі відбувся обмін думками стосовно таких важливих питань:

1. Актуальність професії економіста-еколога;
  2. Перспективи розвитку кафедри екологічної економіки;
  3. Співпраця університету з випускниками;
  4. Досвід і перспективи працевлаштування;
  5. Створення Асоціації випускників ENARECO та ін.

Ректор НЛТУ України, академік НАН України Юрій Туниця, особливу увагу звернув на сучасні еколого-економічні проблеми та актуальність професії економіста-еколога.

Перший проректор НЛТУ України, професор Микола Адамовський розказав про історію формування спеціальності (нині спеціалізації) «Економіка довкілля і природних ресурсів» у співпраці з провідними європейськими університетами.

ENARECO 31  ENARECO 41

ENARECO 51Директор Інституту екологічної економіки і менеджменту, доцент Павло Динька акцентував увагу на завданні формування еколого-економічного мислення здобувачів вищої освіти.

Активно дискутували та ділились досвідом, творчими задумами і планами на майбутнє викладачі кафедри екологічної економіки та випускники ENARECO. Одне з важливих питань, яке було обговорено, це необхідність внесення до національного Класифікатора професій нової професії – «економіст-еколог».

Привітання учасникам зустрічі у формі відеозвернення передав один із засновників магістерської програми професор Давіде Петенелла університету Падуї (Італія). Він наголосив на тому, що програма підготовки магістрів є необхідною для суспільства, оскільки спрямована на міждисциплінарну підготовку економістів-екологів в умовах домінування ринкових інтересів, які часто ігнорують проблеми збереження довкілля. Також відео-вітання надійшли від випускників, які працюють у США та Польщі.

Викладачі кафедри екологічної економіки

Last modified on Понеділок, 04 лютого 2019 12:22