Науково-практичний семінар «Технічне забезпечення і технологічний процес заготівлі деревини в умовах Жовківського лісгоспу»

zovkva 05zovkva 01Хорошою традицією кафедри лісових машин ННІ ІМАКІТ НЛТУ України є щорічне проведення виїзних науково-практичних семінарів. Мета таких семінарів – налагодження співпраці науковців кафедри з підприємствами лісової галузі,  підвищення фаховості викладачів,  набирання знань та досвіду,  які можна було б використовувати для покращання навчального процесу, готування навчальних матеріалів, наукових статей, а також ознайомлення з базами практик наших студентів. 

Цьогоріч     такий     семінар  під   назвою «Технічне забезпечення і технологічний процес заготівлі деревини в умовах Жовківського лісгоспу»  zovkva 02відбувся 21 травня у ДП "Жовківський лісгосп"

Директор підприємства Височнський В. Є. разом з головним лісничим Соболь Ю. П., начальником лісокомплексу Моравським А., Є, начальником цеху переробки Грицаком В. М гостинно зустріли викладачів і співробітників кафедри лісових машин та ознайомили з структурою підприємства, матеріальною базою, основними виробничими засадами і стратегією розвитку, а також головними проблемами та викликами, що стоять перед лісогосподарськими підприємствами в цілому. У рамках науково-практичного семінару нам вдалося ознайомились з роботою лісокомплексу,  зокрема, нижнього складу, цеху переробки деревини, цеху виготовлення палеткої заготівки, з виробничим процесом заготівлі і транспортування деревини у Великомостівському лісництві, лісопожежною станцією, а також з роботою шкільного лісництва Жовківського лісгоспу.

zovkva 03За круглим столом лісівників та науковців було досягнуто домовленості щодо продовження та поглиблення співпраці, створення нових освітньо-практичних проектів, які будуть корисні для обох сторін і  дадуть поштовх до спільної роботи науковців та виробничників. Завідувач кафедри доц. Стиранівський О. А. наголосив на можливості та спроможності кафедри виконувати  науково-дослідні, дослідно-конструкторські і проектні роботи з питань транспортного освоєння лісових масивів, експлуатування та обслуговування машин лісового комплексу, розроблення методичних матеріалів щодо впровадження у виробничий процес сучасних лісових машин, ефективних методів вишукування, проектування та будування лісових доріг, підвищення якості підготовки та перепідготовки фахівців у галузі експлуатування, ремонтування й відновлення машин та устатковання, об’єктів інфраструктури  лісових підприємств.              

zovkva 04zovkva 05ДП "Жовківський лісгосп" має достатньо хороше матеріально-технічне забезпечення для того, щоб стати  ефективною базою проходження переддипломної практики для студентів спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування».

Так як майбутнє НЛТУ України залежить від кількості студентів, що тут навчаються, то паралельно з семінаром проведено профорієнтаційну роботу з метою вступу випускників шкіл цього регіону до нашого навчального закладу та роздано підготовлені друковані матеріали, що популяризують наш університет і кафедру лісових машин зокрема.

Завершилася поїздка цікавою екскурсією містом Жовква,  ознайомленням з його історією та чудовими пам’ятками архітектури. 

http://zhovkvalg.at.ua/news/spivpracja_lisivnikiv_ta_naukovciv/2021-05-21-459
https://www.facebook.com/zhovkva.lisgosp/

Підготувала доц. кафедри лісових машин
Шевченко Н. В.

Last modified on Понеділок, 24 травня 2021 10:37

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper