IMG 4440polonynaВ останні дні зими 27-28 лютого відбувся VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії та вокально-хорового мистецтва “Зимові візерунки - 2021”. Цьогоріч конкурс проводився у форматі онлайн. У фестивалі взяли участь хореографічний колектив з різних міст України. Понад 400 учасників віком від 5 до 35 років. Палітра фестивалю різнобарвна: Поділля, Галичина, Полісся, Слобожанщина, Наддніпрянщина. Народний ансамбль танцю “Полонина” НЛТУ України (керівник – Оксана Коваль) взяв участь у конкурсі та завоювали ГРАН ПРІ, що підтверджується дипломом. Учасники ансамблю «Полонина» поповнили полицю із відзнаками кубком VIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної та сучасної хореографії та вокально-хорового мистецтва “Зимові візерунки - 2021”.

photo 2021 02 19 21 20 51Щороку 20 лютого, відповідно до указу Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигів учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Ці люди поклали своє життя у боротьбі з корумпованим режимом президента В. Януковича. Одним з цієї плеяди героїв є випускник Національного лісотехнічного університету Олександр (Сашко) Капінос.

photo 2021 02 19 21 24 48З початком Революції Гідності Сашко Капінос був активним її учасником, вступив у 35-ту штурмову сотню Майдану (Волинську Січ). За незламний дух отримав псевдонім «Кремінь». 19 лютого 2013 року його життя трагічно обірвалось внаслідок важких поранень, отриманих напередодні на Майдані. Причиною смерті став постріл беркутівця, зроблений з відстані двох метрів.

19 лютого біля меморіальної дошки на честь О. Капіноса на  вул. Залізняка 11, студенти та викладачі університету вшанували пам’ять   Героїв Небесної Сотні. Панахиду за  всіма загиблими у боротьбі за свободу і незалежність України відслужив отець Богдан Кулик.

А 22 лютого відбулася онлайн зустріч із учасниками Революції Гідності: Антоном Петрівським – добровольцем батальйону ОУН  та Василем Галамаєм – бійцем-парамедиком добровольчого медичного підрозділу «Госпітальєри». Гості згадували про протистояння  на Майдані, ділилися враженнями про події з передової,  відповідали на запитання студентів та викладачів. В кінці зустрічі гостей привітали учасники гуртка «Художнє слово» Марта Бордачевська  та Ольга Цундер, продекламувавши авторські вірші.

Незважаючи на те, що життєвий шлях Героїв Небесної Сотні  завершився передчасно, вони назавжди залишиться символом безкомпромісної боротьби та яскравим прикладом для наслідування для молодих українців. 

photo 2021 02 19 21 20 33

Кафедра історії України, економічної теорії та права
к-т іст. наук, доц. Шептицька Л.Б.

IMG 065IMG 1066

27 лютого 2021 року відбувся Чемпіонат Львівської області з жиму лежачи та класичного жиму серед всіх вікових груп на базі Національного університету «Львівська політехніка». Студентка групи ЕК-11 Софія Абразумова посіла І місце серед дівчат з результатом 42,5 кг у ваговій категорії 69 кг.

3 березня 2021 р. (у середу) о 12 год. 00 хв. 
відбудеться Конференція трудового колективу НЛТУ України
(в онлайн-режимі)

Порядок денний:

1. Обрання делегатів Конференції трудового колективу Національного лісотехнічного університету України.
2. Обрання виборних представників до складу Вченої ради Національного лісотехнічного університету України.

До участі у роботі конференції запрошено співробітників та студентів університету.

Онлайн-реєстрація делегатів конференції – з 10.55 до 11.55.

Президія Конференції

Зображення, знайдене за запитом "Леся Українка"

 

У середу 3 березня 2021 р. о 13.45 год. у Кабінеті-музеї народної культури НЛТУ України ( а. 211) відбудеться відзначення

150- літнього ювілею Лесі Українки.

Запрошуємо до участі всіх небайдужих до рідного слова і культури студентів та співробітників НЛТУ України! 

 

Кафедра філософії,соціології та культурології

Я в серці маю те, що не вмирає…

 

Результати виборів ректора Національного лісотехнічного університету України
представлено у Протоколі №15 від 25 лютого 2021року.

adminka103

 

vybory 1

vybory 2

Головна виборча комісія

webometrНаціональна дослідницька рада Іспанії опублікувала чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics).

У новому рейтингу Webometrics серед українських вишів
Національний лісотехнічний університет України
114  серед 316 українських ВНЗ.

Рейтинг Webometrics вже більше 15 років досліджує понад 25 тисяч вишів світу, що мають свої веб-ресурси. Головна ідея рейтингу полягає в оцінюванні наукової, навчальної та соціальної місії університетів опосередковано через показники представленості університету у веб-просторі.

Рік Позиція у світовому
рейтингу
Позиція у рейтингу
українських ЗВО
Позиція у рейтингу
Львівських ЗВО
Посилання
2021 січень 11041 114 4 Джерело
2020 липень 9006 99 4 Джерело
2020  січень 8093 83 4 Джерело
2019 липень 9102 97 4 Джерело

Керівникам ЗВО
Відповідальним за внутрішнє
забезпечення якості вищої освіти у ЗВО
 

 
 
 
 
Шановні колеги! 
 
Запрошуємо Вас відвідати Круглий стіл «Імплементація системи забезпечення якості вищої освіти» 25 лютого 2021 року. Захід відбудеться в межах зустрічі по Проєкту «Implementation of Education Quality Assurance system via cooperation of University- Business-Government in HEIs /EDUQAS 586109-EPP-I-2017-1-RO-EPPKA2-CBHESP (2017-2895/001-001)». 
 
Під час зустрічі заплановано виступи:  
1. Сучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: Річний звіт Національного агентства (Сергій Квіт, Голова НА); 
2. Відповідність Національного агентства ESG-2015 і результати участі у проєкті Erasmus+ EDUQAS (Наталія Стукало, Заступниця голови НА)  
3. Критерії оцінювання освітніх програм: практичні кейси визначення відповідності (Олена Єременко, Заступниця голови НА) 
 
Просимо підтвердити вашу участь у заході до 18:00 22 лютого, заповнивши реєстраційну форму. 
 
Посилання для участі у заході Вам буде надіслано на пошту, яку ви зазначите при реєстрації. 

При виникненні питань звертайтесь на пошту oosiiuk@naqa.gov.ua або за телефоном (063)6795701.
 
З повагою
Керівник відділу зв'язків з громадськістю та міжнародного співробітництва

k1Результати виборів ректора Національного лісотехнічного університету України
представлено у Протоколі №9 від 18 лютого 2021року.

p1 p2 

 

Slaid4Флешмоб: "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну" – це постійна доброчинна бібліоакція, що діє у науково-технічній бібліотеці НЛТУ України. Дарування книжок — гарна традиція користувачів, відвідувачів, друзів і партнерів науково-технічної бібліотеки НЛТУ України, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється не лише дублетними, а й першими примірниками видань. На превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотека не в змозі поповнювати в повному обсязі бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями. 
Бібліотеки завжди допомагали своїм користувачам: одержати знання, відкрити для себе незвіданий світ, знайти відповіді на всі питання. Сьогодні час допомогти бібліотекам!  Факт надходження дарів у бібліотеку - це показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті та науці.

Презентация1

 

У кожного з нас є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими. Давайте приєднаємося до бібліоакції "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну". Звертаємось до Вас з проханням, якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – підпишіть їх гарними побажаннями і подаруйте їх нашій бібліотеці! Ми впевнені, якщо  цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!

  Долучайтесь до бібліоакції, яка триватиме з 14.02. 2021р. по 31.03. 2021р. у стінах нашої бібліотеки.

26-28 березня 2021 року студентська рада ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проведе ІX Міжнародну студентську конференцію «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти». Захід буде проведений з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів!

Для участі у конференції необхідно до 2 березня 2021 року до 24:00 заповнити анкету та надіслати тези доповіді або статтю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику! По завершенню учасники отримають сертифікат про проходження конференції!

Місце проведення заходу: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (вул. Сухомлинського 30, м. Переяслав, Київська область).

Харчування, проживання учасників, трансфер від міста Києва (Залізничний вокзал) до місця проведення заходу та у зворотному напрямку входить в організаційний внесок.

Посилання на реєстраційну форму

era1Національний Eразмус+ Офіс в Україні оновив базу проектів програми ЄС Еразмус+ з врахуванням результатів конкурсу 2020 р. База проектів програми Еразмус+ і результати конкурсів 2014-2020 рр. розміщені за посиланням.

За результатами конкурсу 2020 р. за напрямом КА107 – міжнародна кредитна мобільність (ICM), підтримано 6 проектів міжнародної кредитної мобільності між НЛТУ України та університетами з країн-членів програми Еразмус+. Партнерами НЛТУ України за конкурсом 2020 р. є: Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина), Технічний університет у Зволені (Словаччина), Трансільванський університет у Брашові (Румунія), Лодзька політехніка (Польща), Люблянський університет (Словенія), Вальядолідський університет (Іспанія).

Всього за конкурсами програми Еразмус+ 2014-2020 рр. підтримано 30 проектів за участю НЛТУ України: 29 проектів за напрямом КА107 та 1 проект за напрямом КА211 (Розвиток потенціалу вищої освіти) – «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (QUARSU). Впродовж 2015-2020 рр. Еразмус+ ICM проекти за участю НЛТУ України створили можливість для реалізації більш ніж 110 мобільностей.

Деталі щодо нових конкурсів для студентів, науково-педагогічних та адміністративних працівників буде оголошено після підписання міжінституційних угод та погодження періоду реалізації мобільності з університетами-партнерами з врахуванням епідеміологічної ситуації. Нагадуємо, інформація про проекти міжнародної кредитної мобільності розміщується на сайті університету: конкурси, результати та відгуки учасників. Міжнародні угоди університету розміщені та оновлюються за посиланням.

Принагідно звертаємо увагу, що конкурси на проекти міжнародної кредитної мобільності, проекти з розвитку потенціалу вищої освіти, проекти по напряму Жан Моне продовжуватимуться у рамках нового етапу програми Еразмус+ на період 2021-2027 рр. Пропозиції щодо проектів міжнародної кредитної мобільності приймаються відповідно до Додатку 1 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України» Подання та узгодження змісту проектних заявок за іншими напрямами програми Еразмус+ регулюється «Положенням про порядок реалізації міжнародних проєктів та управління ґрантами в ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України».

Відділ міжнародних зв’язків

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper