ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ ДО АСПІРАНТУРИ

Міністерство освіти і науки України повідомляє вступникам про ключові аспекти вступної кампанії до аспірантури. Вона відбуватиметься на основі конкурсних випробувань, зокрема іспиту з іноземної мови. Таке рішення діє відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024.

Абітурієнти, які планують вступати до аспірантури повинні:

Надати результати Єдиного вступного іспиту (ЄВІ), складеного у 2023 або 2024 році, де оцінка за тест з іноземної мови має становити не менше ніж 130 балів, а за тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) — не менше ніж 100 балів.

Дані про результати ЄВІ будуть внесені до картки фізичної особи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Наголошуємо, що календарний план, програми та ЄВІ — єдині вступні форми як для вступників магістратури, так і аспірантури. Ознайомитися з деталями можна за покликанням.

Важливе уточнення:

ЗУПИНЕННЯ ЗАРАХУВАННЯ МОВНИХ СЕРТИФІКАТІВ ІНОЗЕМНИХ ПРОВАЙДЕРІВ ПІД ЧАС ВСТУПУ ДО АСПІРАНТУРИ

Міністерство освіти і науки України повідомляє про зупинення зарахування мовних сертифікатів іноземних провайдерів замість ЄВІ в разі вступу до аспірантури. Це стосується наказу МОН № 690 від 16.05.2024, який офіційно набрав чинності.

Нагадуємо, що умовою допуску до вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії є успішне скаладання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) в 2023 або 2024 році.

ЄВІ складатиметься з двох частин:

  • тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника);
  • ТЗНК (тест загальних навчальних компетентностей

 

Детальніше на сайті МОН

Last modified on Friday, 31 May 2024 16:17

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper