Стажування в Університеті м. Вальядолід (Іспанія)

20191009 175355

 

В рамках академічної мобільності за програмою Еразмус+ (напрям КА1) та за результатами конкурсного відбору, проведеного спільно НЛТУ України і UVa, у період з 7 по 11 жовтня 2019 року асистент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Юрків Надія Миколаївна проходила стажування в Університеті Вальядоліду (Іспанія).

 

 Метою стажування було:

  • • ознайомлення з організацією навчального процесу в університеті Вальядоліду;
  • • обговорення навчальних програм і планів підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю “Менеджмент”;
  • • вивчення досвіду та нових методик викладання дисциплін з метою підвищення якості освіти;
  • • збір наукової літератури та ознайомлення з працями провідних фахівців Університету м. Вальядолід для вдосконалення курсу дисциплін “Міжнародний маркетинг” і “Економіка підприємства”;
  • • розширення мережі контактів з науково-педагогічними працівниками університету м. Вальядолід для майбутньої співпраці;
  • • покращення знання англійської мови.

Детальніше про Університет Вальядоліду (UVa ) можна почитати на сайті університету: http://departamentos.uva.es/orgEmpresasComercializacion/

Стажування відбувалося на факультеті організації бізнесу, маркетингу та маркетингових досліджень. Координатором стажування був професор даного факультету, проректор з міжнародних зв’язків Бенжамін Пенас Мояно (Benjamin Peñas Moyano).

20191009 175824Під час стажування асистент Юрків Н.М. ознайомилася з організацією навчального процесу в Університеті м. Вальядолід, відвідала лекції професора Бенжаміна Пенас Мояно для студентів бакалаврського курсу, а також ознайомилася з методикою викладання економічних дисциплін на факультеті організації бізнесу, маркетингу та маркетингових досліджень.

Асистент Юрків Н.М. мала змогу працювати у науковій бібліотеці Університету Вальядоліду, де отримала доступ до навчальної та наукової літератури, наукових публікацій провідних фахівців Університету м. Вальядолід. Директор бібліотеки надала можливість також ознайомитися із дисертаційними роботами, захищеними у університеті.

Згідно з програмою стажування Надія Юрків відвідала також комерційний факультет цього Університету, де познайомилася із викладанням англомовного курсу з дисципліни “Бізнес-менеджмент міжнародної торгівлі” для студентів магістерського рівня підготовки.

На запрошення професора комерційного факультету Еміліо Хернандеса (Emilio Hernández Corea) Юрків Н.М. провела лекцію на тему “Сучасний стан та перспективи розвитку міжнародної торгівлі України”, в якій розкрила основні тенденції світової торгівлі деревинною продукцією та охарактеризувала стан зовнішньої торгівлі деревиною України і напрямки її диверсифікації. Лекцію прослухали студенти-магістри з Китаю, В’єтнаму, Індії, Кореї, Грузії, Азербайжану, Бельгії та Іспанії, а також викладачі комерційного факультету, які ведуть англомовні курси. Викладений в лекції матеріал викликав активне зацікавлення даною проблематикою, що супроводжувалося жвавою дискусією серед студентів та викладачів факультету. Такого роду активність дала величезний досвід спілкування з іноземними студентами, розуміння важливих методичних підходів для удосконалення навчального процесу.

20191012 132831Знайомство з комерційним факультетом дало можливість обговорити напрямки майбутньої співпраці між кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності НЛТУ України та комерційним факультетом Університету м. Вальядолід.

В суботу, 12 жовтня, була можливість ознайомитися з основними культурними пам’ятками м. Вальядолід, з мальовничими пейзажами сонячної Іспанії.

Результатом стажування стало вдосконалення курсу дисциплін новим навчальним та науковим матеріалом, методиками викладання і налагодження майбутньої співпраці кафедри менеджменту ЗЕД та факультету комерційної діяльності Університету м. Вальядолід.

 

 

Завідувач кафедри менеджменту ЗЕД Микола Матвеєв

Last modified on Saturday, 21 December 2019 12:20

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

Address

  103, Gen. Chuprynky St., Lviv, 79057
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Support

Communications Center

site@nltu.edu.ua

JoomShaper