Деревообробна промисловість і зайнятість

Проект «Деревообробна промисловість і зайнятість» (WoodForWork)

Партнери: Тюнен-інститут міжнародного лісового господарства та лісової економіки (Німеччина), ТзОВ UNIQUE (Німеччина), Університет Естаталь Амазоніка (Еквадор), Стратморський Центр енергетичних досліджень (Кенія), Університет Хюе (В'єтнам), Національний лісотехнічний університет України.

Джерело фінансування: Німецьке федеральне міністерство продовольства і сільського господарства (German Federal Ministry for Food and Agriculture).

Тривалість: 2020-2022.

Цілі проекту: Проєкт має на меті дослідити динаміку зайнятості у лісовій та деревообробній галузях промисловості Еквадору, Кенії, України та В'єтнаму, використовуючи багатоступеневий підхід.

Завдання:

  • Формування надійних даних про зайнятість у лісовій та деревообробній галузях промисловості з метою вдосконалення бази даних про стале лісокористування, прийняття стратегічних рішень та оцінки інвестиційних можливостей у аналізованих країнах.
  • Визначення кількісних показників зайнятості та взаємозв’язку між структурою та продуктивністю праці у лісовій та деревообробній галузях промисловості та загальним станом зайнятості в країні.
  • Аналіз соціо-економічних впливів різних варіантів впровадження сталого лісокористування у прикладних дослідженнях (наприклад, відновлення деградованих лісів або заліснення), і аналіз їх взаємозв’язку з інвестиціями у лісове господарство та суміжні галузі економічної діяльності.

Інформація про проект: https://www.thuenen.de/en/wf/projects/woodforwork/

Last modified on Friday, 16 April 2021 14:16

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2023 НЛТУ України

JoomShaper