Деревообробна промисловість і зайнятість

Проект «Деревообробна промисловість і зайнятість» (WoodForWork)

Партнери: Тюнен-інститут міжнародного лісового господарства та лісової економіки (Німеччина), ТзОВ UNIQUE (Німеччина), Університет Естаталь Амазоніка (Еквадор), Стратморський Центр енергетичних досліджень (Кенія), Університет Хюе (В'єтнам), Національний лісотехнічний університет України.

Джерело фінансування: Німецьке федеральне міністерство продовольства і сільського господарства (German Federal Ministry for Food and Agriculture).

Тривалість: 2020-2022.

Цілі проекту: Проєкт має на меті дослідити динаміку зайнятості у лісовій та деревообробній галузях промисловості Еквадору, Кенії, України та В'єтнаму, використовуючи багатоступеневий підхід.

Завдання:

  • Формування надійних даних про зайнятість у лісовій та деревообробній галузях промисловості з метою вдосконалення бази даних про стале лісокористування, прийняття стратегічних рішень та оцінки інвестиційних можливостей у аналізованих країнах.
  • Визначення кількісних показників зайнятості та взаємозв’язку між структурою та продуктивністю праці у лісовій та деревообробній галузях промисловості та загальним станом зайнятості в країні.
  • Аналіз соціо-економічних впливів різних варіантів впровадження сталого лісокористування у прикладних дослідженнях (наприклад, відновлення деградованих лісів або заліснення), і аналіз їх взаємозв’язку з інвестиціями у лісове господарство та суміжні галузі економічної діяльності.

Інформація про проект: https://www.thuenen.de/en/wf/projects/woodforwork/

Last modified on П'ятниця, 16 квітня 2021 14:16

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper