1022 березня 2023 року в нашому університеті розпочалося спільне з Університетом сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина) навчання у рамках двох навчальних курсів: «Green Project Development and Management» та «Interactive content».

Навчальний курс «Green Project Development and Management» вже вдруге спільно викладається в обох університетах. Перша цьогорічна зустріч, традиційно, проводилася у змішаному форматі. Частина учасників зібралися наживо в аудиторії №4 адміністративного корпусу НЛТУ України, інша частина - підключилася онлайн. Цього року на курс записалися 18 учасників, троє з яких є представниками Університету сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина). Після короткого знайомства, учасники мали нагоду ознайомитись із першою ознайомчою презентацію щодо структури, важливості та майбутнього використання знань і навиків, що будуть отримані у процесі викладання нового курсу. З цією презентацією виступив д.т.н, проф. Кійко Орест Антонович. Після цього слухачі розпочали своє навчання з першої лекції «PM as a Process towards Sustainability» яку провів д.е.н., проф. Соловій Ігор Павлович.

Нагадаємо, що навчальний курс «Green Project Development and Management» знайомить учасників із процесом розробки екологічних проектів і надає їм найсучасніші знання, необхідні для їх успішної реалізації. Ці знання будуть доповнені навичками, які дозволять створити пропозиції, достатньо конкурентоспроможні, щоб трансформуватися в успішні проекти та отримати належне фінансування. У цьому курсі учасники дізнаються про те, як адаптувати сучасні інструменти управління міжнародними проектами до сфери дослідницьких проектів з особливим акцентом на захист навколишнього середовища та управління природними ресурсами (особливо сталий розвиток біоекономіки, включаючи лісовий сектор і кластерну модель лісового господарства; збереження біорізноманіття та екосистемні послуги).

 

Водночас навчальний курс «Interactive content» розпочався в онлайн форматі засобами системи відеоконференцій ВigВlueВutton НЛТУ України. Цей навчальний курс викладається вперше. Його учасниками стали 22 представники академічної спільноти обох університетів, зокрема троє представників Університету сталого розвитку (Еберсвальде, Німеччина). Після короткого знайомства, учасники заслухали вступну лекцію доцента кафедри ІСКМ, к.е.н. Павлюк Уляни Володимирівни «Interactive videos and presentations. Introduction».

Нагадаємо, що навчальний курс «Interactive content» впроваджено для студентів та співробітників обох університетів, як додаткове технічне навчання на регулярній основі. Він дозволяє підвищити рівень інформаційно-комунікаційних компетентностей учасників шляхом поглиблення базових теоретичних знань та практичних навичок використання сервісів та програм для розробки інтерактивних презентаційних матеріалів. Потенційно такі навички можуть знадобитися студентам для представлення власних результатів досліджень, а викладачам – для використання в навчальному процесі, для удосконалення предметно-методичних і дидактичних підходів, а також для широкого кола користувачів з метою збагачення навичок створення сучасного промоційного контенту.

 

Варто зазначити, що спільне навчання за вказаними курсами відбувається у рамках проекту «Joint teaching and learning for empowerment and resilience of Ukrainian academia», який фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) за кошти Федерального міністерства освіти та досліджень (BMBF).

Настоятель Студентського храму Рівноапостольного князя Володимира, капелан НЛТУ України запрошує викладачів відвідати реколекції.

IMG 5962

Віримо, що весна подарувала вам немало сил і натхнення пірнути з головою у роботу, проте заохочуємо вас присвятити одну суботу духовному відновленню і відпочити від студентів та їхніх робіт.

Говоритимемо про те, як відновити довіру під час війни, як без сумнівів впасти в Божі обійми та бути певними в тому, що Він вас чує.

День реколекцій: 18 березня, початок о 9:45, а завершення – о 16:00.

Місце проведення: Філософсько-богословський факультет Українського Католицького Університету (просп. Йоана Павла ІІ, 35а). 

Реколектант: о. Андрей Павлишин, ЧСВВ.

Вартість участі: 500 грн (разом з обідом).

Для того, щоб прийти на реколекції, потрібно обов'язково зареєструватися у ґуґл-формі: https://cutt.ly/48XAqEI

Деталі за номером тел.: 0630287082, бр. Віталій Лозинський.

 15 березня (середа) 2023 року о 14.30 відбудеться online-зустріч студентів перших курсів.

Науково-технічна бібліотека НЛТУ України запрошує на заплановану конференцію Zoom: 

https://us05web.zoom.us/j/89840086577?pwd=U25zTXRIdG9nSmllNWozVjlRY3ZyUT09

ID конференції: 898 4008 6577
Код доступу: hjQ5Xi

IMG 5912

 

Під шефством доцента кафедри дизайну НЛТУ України Зіновія Макара студенти групи Д-51 на початку березня відвідали фабрику з виробництва меблів Varenycia Manufacture. Екскурсію проводив засновник фірми Андрій Варениця, який є випускником кафедри дизайну Університету. Майбутні магістри мали унікальну можливість оглянути кожен етап виробництва та з’ясувати всі особливості процесу.

IMG 5911

Колектив Varenycia Manufacture налічує 56 осіб, співробітники працюють злагоджено: кожен виконує свої обов’язки, що дозволяє створити максимально якісний продукт, який повністю задовільнить потреби замовника. Команда працює дуже ефективно, всі постійно розвиваються, що сприяє росту компанії. Власник створив високу репутацією свого бренду, саме тому акцент робиться на якості виробів, а не на їх кількості.

0 02 05 2c7717f1d729a2ae5815b8da9355edb0b0977656c3ca0c7816dab14415dfebb8 bb7adad230a855ea

0 02 05 84264b30fe6eb515f2969b23c6ef0db7d0bd77cdd12fb3354e2471f4e0afb8c6 49421ecfbcb6b47b

0 02 05 d45e9ebac5a102817d6e1cc7c0645588cb40194dc31e347e4cd353b2bf6100c5 f9edeb9dc1cbee46

     Після екскурсії студенти отримали від Андрія Варениці мотивуючі настанови, почули розповідь про створення компанії, основні цілі та принципи роботи, задавали питання та отримували ґрунтовні відповіді.

0 02 04 edfa6a2f446776609a570e13e5afebbd78de1cf9643fbbff244095696807d50e 6134cdaba26cb43

IMG 5910

Цікавими є враження студентів:

“Найбільше мені сподобався алгоритм роботи на виробництві. Кожен чітко знає своє завдання та має чітку мотивацію для роботи, оскільки заробітна платня залежить не від відпрацьованих годин, а від виробітку. Також мені сподобалося, що у всьому є порядок: як у процесі роботи, так і на самому виробництві”, – Марта Бодачевська;

“Дуже цікаво було побачити весь процес виробництва меблів: від етапу нарізання плити і до готового виробу”, – Олександр Перельотов;

“Цікаво було ознайомитися із ланцюжком та системою виготовлення меблів. Екскурсія була дуже змістовною, усе пояснили коротко та зрозуміло навіть для тих, хто не працює у даній сфері”, – Максим Коцур.

Усі присутні отримали лише позитивні враження від даної екскурсії, дізналися багато нового та ознайомилися з сучасними технологіями та проблемами виробництва меблів у сучасних реаліях. Така поїздка є традиційною щодо ознайомлення студентів-дизайнерів з високотехнологічними виробництвами, успішними дизайнерськими студіями та салонами у контексті навчального процесу з професійних дисциплін.

IMG 5843

За матеріалами
студентки гр. Д-51/2 кафедри дизайну
Цундер Ольги

30-31 березня 2023 року відбудеться меблева конференція FURNICON LVIV

 

Мета події: організувати кластерне навчання та дискусію щодо цілей та можливостей створення Львівського меблевого кластеру; в рамках події створити платформу для спілкування виробників дверей та меблів з архітекторами та дизайнерами задля подальшої співпраці та створення спільних проектів; в рамках другого дня здійснити візити до компаній-учасників УАМ в супроводі lean-консультанта з навчальною метою.

Цільова аудиторія: виробники меблів та дверей, постачальники матеріалів, комплектуючих та послуг, дизайнери та архітектори, науковці.

У межах панельної дискусії “Створення Львівського меблевого кластеру – передумови, формування, робоча група” як один з основних спікерів братиме участь професор Орест Кійко, завідувач кафедри технології меблів та виробів з деревини HHI деревооброблювальних технологій і дизайну НЛТУ України 

Партнери конференції FURNICON LVIV: Львівська Обласна Військова Адміністрація, Львівська Міська Рада, Kleiberit, Hafele, ADLER, HN Logistic,  Ki-Pro, ТЦ “Три слони”.

Детальніше про подію 

https://uafm.com.ua/furnicon-lviv/

Запрошуємо долучитися усіх зацікавлених!

8 березня 2023 року ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський та генеральний директор КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи” Максим Прикупенко підписали меморандум про співробітництво з метою вирішення актуальних питань інноваційного розвитку охорони здоров’я та медицини Львівської територіальної громади. 

IMG 5830

Відповідно до положень Меморандуму передбачається консолідація зусиль, спрямованих на спільну діяльність у підготовці концепцій, програм і планів розвитку охорони здоров’я та медицини територіальної громади, організація професійного навчання працівників Госпіталю через підготовку, перепідготовку, спеціалізацію та підвищення кваліфікації у сфері публічного управління та адміністрування, а також реалізація спільних проєктів, проведення тренінгів, конференцій з питань громадського здоров’я. 

Ідейні напрацювання, які неодноразово обговорювалися керівниками установ, скріплено підписанням офіційного документу, а отже, спільні зусилля сприятимуть покращенню ментального здоров’я громадян сьогодні і в майбутньому. До підписання Меморандуму долучилися також керівник юридичного відділу НЛТУ України Наталія Гординська та керівник Центру професійного розвитку Університету, доцент Андрій Ліпенцев

IMG 5828

Треба зазначити, що з початком повномасштабного вторгнення рф на територію України колектив Університету займається доброчинними внесками для допомоги військовим, які проходять лікування та реабілітацію. Саме такими зусиллями надійшла благодійна допомога і для пацієнтів КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи”, за цей вагомий вклад ректор особисто та кожен працівник Національного лісотехнічного університету України отримали ноту подяки від керівництва лікувального закладу.

лист подяка

 Нині важлива допомога кожного, разом до перемоги!  IMG 5843

01

registr

START OF TRAINING COURSE: March 22, 2023

DATES: 10 weeks (March - June 2023)

Syllabus of training course

The aim of the course is to increase the level of information and communication competences of students and teachers by deepening their basic theoretical knowledge and practical skills in the use of services and programs for the development of interactive presentations and videos. Potentially, such skills may be needed by students to present their own research results and teachers to use in the educational process in enhancing subject-methodological and didactic approaches.

TARGET GROUP:

 • Teachers (approximately 10 people)
 • Masters and bachelors of both universities (approximately 50 people)

REQUIREMENTS FOR PARTICIPATION:

 • Availability of time and motivation
 • Sufficient English skills
 • Beginner-friendly - no prior experience required.

FORMAT:

 • Online training* from March 22, 2023 to May 10, 2023 (3 hours/week on Wednesdays at 13:30 CET)
 • Group work from May 11, 2023 to June 4, 2023 (online meetings*)
 • The last training week** from June 5 to 9, 2023 participants from HNEE and teachers of the training course will meet offline in Eberswalde, Germany

* links to online meetings will be sent by e-mail after registration
** work week plan will be sent by e-mail a month before

SKILLS YOU WILL GAIN:

 • Basics of storytelling
 • Presentation
 • Interactive content creation

SOFTWARE AND SERVICES:

 • Adobe Captivate
 • Canva
 • EdPuzzle
 • Google Earth Studio

 • Google Web Designer
 • H5P
 • Lumi Education
 • YouTube Interactive Videos etc.

CERTIFICATE

 • You'll need to successfully finish the IC project(s) to earn your Certificate.

To register for the training course, fill out the form below or follow the link.

24 березня 2023 року відбудеться спільний науковий семінар, ініціаторами і організаторами якого є Варшавський університет наук про життя та Національний лісотехнічний університет України, що діють відповідно до напередодні підписаного Меморандуму про співпрацю. 

Повну інформацію про захід можна отримати за посиланням: https://inl.sggw.edu.pl/seminarium-naukowe-scientific-seminar-24-03-2023-r/

Інформація розташована на сайті ННІ SGGW https://inl.sggw.edu.pl/

Вхід на семінар буде з inl, розблоковано близько 8.00 в день конференції, вистачить лише натиснути «клік» і готово!

З 13 лютого до 31 березня 2023 року Науково-технічна бібліотека НЛТУ України запрошує долучитися до постійної доброчинної бібліоакції “Подаруй бібліотеці українську книгу: друковану чи електронну”.

Даруйте книги частіше, адже книга – не тільки джерело знань, вона – найкращий друг і порадник. Пропонуємо згадати відому мудрість: “книга – найкращий подарунок”. Зробіть свій власний дарунок – подаруйте бібліотеці книгу.

Не втомлюйтеся робити добро!

Детальніше за посиланням: https://library.nltu.edu.ua/index.php/novyny/1632-fleshmob-2023-podarui-bibliotetsi-ukrainsku-knyhu

Сторінка 1 із 40

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper