22 червня - онлайн семінар "Університети як осередки сталості та екологізації освіти"

Університети як осередки сталості та екологізації освітиВ рамкках реалізації міжнародного проєкту V4 Green Universities” (V4GU), фінансованого Вишеградським фондом, запрошуємо взяти участь в науково-практичному онлайн семінарі «Університети як осередки сталості та екологізації освіти».

Проєкт V4GU має на меті підтримку протидії зміні клімату шляхом підвищення обізнаності. Партнерами проєкту є європейські університети – члени всесвітньої мережі UI GreenMetric World University Ranking (https://greenmetric.ui.ac.id): університ міста Печ (Угорщина), Чеський університет наук про життя у Празі, Словацький сільськогосподарський університет у Нітрі, Крагуєвацький університет (Сербія), Національний лісотехнічний університет України.

Семінар відбудеться 22 червня 2021 року.

Тематика для обговорення – досвід:

• викладання курсу «Сталий розвиток» або інших курсів, базованих на пардигмі сталості;
  • виконання наукових проєктів за участю студентів, аспірантів та викладачів з проблем сталого розвитку та протидії змінам клімату;
  • впровадження практик енерго- і водоощадності, управління відходами, заходів боротьби зі змінами кламату, природоорієнтованих рішень на території студентських містечок;
  • співпраця з місцевими громадами та органами влади задля вирішення екологічних проблем та запровадження еко-інновацій.

Для подання заявки на участь необхідно заповнити до 14 червня 2021 року анкету за посиланням.

За результатами  проходження семінару буде опубліковано збірник тез, а кожен учасник отримає сертифікат.

Last modified on Четвер, 27 травня 2021 14:17

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ