Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

facebook youtube 

 

 

 

 

Працевлаштування

Клуб Сталого Бізнесу

Класна новина! Клуб Сталого Бізнесу шукає у свою команду фахівця з розробки веб-сайтів/ мобільних додатків.

Перевагою будуть:

Знання Java Script \ Ajax та PHP
Google Analytics
Facebook Graph API / Marketing API...

Показати більше...

Клуб сталого бізнесу

 

Працевлаштування та практика в компанії «Електропривод»

electroprovid

 

Працевлаштування та практика в компанії «Електропривод»

electroprovodКомпанія «Електропривод» 20 років розробляє, виробляє і постачає індустріальні комплектні електроприводи серії IDS, ETS і DTS, затребувані в 7 галузях промисловості. Ми виконуємо 2 типу модернізації електроприводів, капітальні та відновлювальні ремонти, вантажопідйомних машин і технологічних агрегатів із застосуванням приводів серії IDS і DТS.

У період з 1996 по 2014 рр. компанія «Електропривод» здійснила поставки електроприводів і комплектуючих до 47 країн планети Земля. В структурі компанії 3 дивізіони, які включають в себе: бригади зовнішньо-економічної діяльності в кількості 6-ти шт; бригади інженерних розробок у кількості 3-х шт; інженерно-промисловий комплекс.

Пропонуємо Вам провести агітацію Ваших учнів 2 - 5 курсів і випускників з метою проходження практики або працевлаштування в компанії «Електропривод» на конкурсній основі на позиціях:

- Менеджер ЗЕД - 5 вакансій;

- Інженер-маркетолог - 6 вакансій;

Детальніше...

 

День кар'єри «РRОFI DAY» відбудеться 9 листопада 2016 року

profday2016plakatЛьвівський обласний центр зайнятості разом з НУ «Львівська політехніка» за підтримки всеукраїнського проекту «День кар'єри «РRОFI DAY» організовують 27-й Ярмарок кар'єри, який відбудеться 9 листопада 2016 року у IV корпусі університету (м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 3). Початок - об 11:00.Як інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості, на ярмарку понад 50 підприємств, установ та організацій пропонуватимуть різні варіанти працевлаштування.

Укомплектувати вакансії мають намір ІТ-компанії «ZoomSupport Ukraine» та «Sigma Software», яким потрібні розробники програмного забезпечення, тестувальники, web-дизайнери, менеджери проектів, розробники мобільних додатків.

ТОВ «Jabil Circuit Ukraine Limited» (виготовлення телекомунікаційного обладнання) має потребу у механіках, діагностиках, тест-техніках, інженерах з організації та нормування праці, фахівцях інженерно-технічної служби. ТзОВ «Медіа Дісплей Продакшн» (випуск виставкового обладнання) запрошує у свою команду інженерів-конструкторів та операторів машин з ЧПУ. Для фінансистів різних напрямів цікавими будуть вакансії ПАТ «Ідея Банк», «Кредобанк» і ТОВ «ВимпелКом Глобал Сервісиз Україна».

Медичному центру «Інтерсоно» потрібні адміністратор, перекладач (англійська мова), менеджер з маркетингу, прибиральниця, ПАТ «Львівобленерго» шукає інженерів-електриків та представників робітничих професій електротехнічного профілю.

«Фуджікура Аутомотів Україна Львів» (виробництво кабельної продукції до автомобілів) оголосила набір інженерів, техніків, фахівців з якості, операторів автоматичних і напівавтоматичних ліній верстатів та установок.

ПАТ «Концерн Хлібпром» пропонує працевлаштування менеджерам з логістики, фахівцям з постачання, торговим представникам, інженеру в технічну службу, бухгалтеру, фахівцю відділу фінансової звітності, а також водіям, укладальникам-пакувальникам, вантажникам, операторам лінії.

"Знайти свого працедавця мають шанс фахівці, як з вищою чи професійно- технічною, так і загальною середньою освітою, - каже директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. - На Ярмарку кар'єри добиратимуть персонал потужні товаровиробники вітчизняної продукції, компанії з іноземним капіталом, підприємства сфери інформаційних технологій, громадського харчування, торгівлі, легкої промисловості, телекомунікаційні, транспортні, охоронні фірми тощо. Зарплатні пропозиції, які вони задекларували, коливаються від 2,5 до 10 тисяч гривень. Тож кожний зможе знайти для себе прийнятний варіант працевлаштування".

Відвідувачі Ярмарку кар'єри також отримають чудову нагоду вивчити реалії локального ринку праці, з'ясувати у працедавців умови та розмір оплати праці, вимоги до професійних умінь потенційних працівників. До їхньої уваги - тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, допомога у написанні резюме, фахові консультації з питань зайнятості чи трудового законодавства.

 

Проходження практики або працевлаштування в компанії «Електропривод»

electroprovodКомпанія «Електропривод» 20 років розробляє, виробляє і постачає індустріальні комплектні електроприводи серії IDS, ETS і DTS, затребувані в 7 галузях промисловості. Ми виконуємо 2 типу модернізації електроприводів, капітальні та відновлювальні ремонти, вантажопідйомних машин і технологічних агрегатів із застосуванням приводів серії IDS і DТS. У період з 1996 по 2014 рр. компанія «Електропривод» здійснила поставки електроприводів і комплектуючих до 47 країн планети Земля. В структурі компанії 3 дивізіони, які включають в себе: бригади зовнішньо-економічної діяльності в кількості 6-ти шт; бригади інженерних розробок у кількості 3-х шт; інженерно-промисловий комплекс.

Пропонуємо Вам провести агітацію Ваших учнів 2 - 5 курсів і випускників з метою проходження практики або працевлаштування в компанії «Електропривод» на конкурсній основі на позиціях: - Менеджер ЗЕД - 6 вакансій; - Інженер-маркетолог - 6 вакансій; - Інженер-електромеханік - 4 вакансії; - Технік-електромеханік - 2 вакансії; - Менеджер по ресурсам - 1 вакансія.

Компанія надає: - Lanch, Dinner - за рахунок компанії. - Гуртожиток іногороднім - за рахунок компанії. - Робота під час практики оплачується. - Відрядження по Східній частині планети Земля. - За домовленістю, можлива часткова оплата за практику на рахунок навчального закладу, - для здійснення його статутної діяльності.

Вимоги до претендентів: Абсолютне здоров'я, енергійність, позитив. Розмовні мови вітаються: Англійська, Арабська, Польська, Фарсі, Турецька, Румунська, Іспанська, Французька. По вакансіям: менеджер ЗЕД, інженер-електромеханік, технік-електромеханік – стать чоловіча. Критерії відбору персоналу в компанію: бажання працювати, соціальна чистота, здатність до навчання, готовність виконувати правила та ідеологію компанії.
Для формування планів заповнення робочих місць, пропонуємо повідомити Вашу відповідь та направити строки проходження практик на e-mail ТОВ «Електропривод»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Більше статтей...

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnzlib gerbariy