Всеукраїнське товариство імені Тараса Шевченка «ПРОСВІТА»

Осередок Товариства української мови «Просвіта» був створений у Львівському лісотехнічному інституті восени 1988 р. Першим головою осередку став Г.3. Чопик, нині — вчений секретар Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка.

У цей період товариство активно боролося за утвердження в університеті української мови як мови викладання та діловодства, члени Товариства брали участь у загальноукраїнських заходах, спрямованих на відродження української культури та відновлення української державності.

У 1991 р. головою осередку було обрано доцента кафедри прикладної механіки Я.О. Лика, який очолював «Просвіту» до 2002 р. За цей період Товариство активізувало роботу у сфері культури, проводило відзначення Шевченківських днів, Дня матері, Свята рідної мови, вшанування визначних дат, подій в історії, культурі, духовному житті України.

Із 2002 р. осередок очолює доцент кафедри соціології та культурології Н. М. Дуда.

Просвітяни університету активно долучаються до проведення міських та обласних заходів Товариства: мистецько-культурних свят, літературних вечорів, виставок, презентацій, різноманітних громадських акцій тощо.

За значний внесок у просвітницьку діяльність просвітяни НЛТУ України неодноразово були відзначені грамотами Львівського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства ім. Тараса Шевченка «Просвіта».

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnzlib gerbariy

Russell Wilson Authentic Jersey