Газета "Освіта лісівнича" - часопис Національного лісотехнічного університету України
osvita_lisivnycha

Опитування
Чи вважаєте Ви доцільним платити спеціальний невеликий податок у фонд відвернення екологічних загроз?
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук

Кафедра лісопромислового виробництва і лісових доріг. Наші випускники

Випуск 2010 р

Випуск 2010 р.

 

Магістри

1. Мазур Олександр Володимирович

5. Матвеєв Мар’ян Романович

2. Пархомчук Вікторія Віталіївна

6. Озимок Марія Іванівна

3. Позичук Тетяна Володимирівна

7. Яцура Тарас Павлович

4. Данилейко Андрій Юрійович

8. Мартинчук Валентина Анатоліївна

 

Спеціалісти

9. Линдюк Сергій Миколайович

26. Щербій Василь Степанович

10. Косцьов’ят Василь Володимирович

27. Зозулинець Микола Миколайович

11. Вяльцев Тарас Миколайович

28. Степанюк Ярослав Миколайович

12. Данилюк Сергій Олександрович

29. Мельник Назар Сергійович

13. Шатківський Олександр Юрійович

30. Прокопишин Роман Богданович

14 Скіданов Микола Валерійович

31. Пирожок Андрій Романович

15. Фелонюк Ігор Миколайович

32. Головчак Микола Миколайович

16. Скупенко Павло Юрійович

33. Синетар Василь Васильович

17. Русин Михайло Іванович

34. Рура Назар  Євстахійович

18. Мастикаш Володимир Григорович

35. Мацелик Руслан Вікторович

19. Лукачат Богдан Ярославович

36. Литвиненко  Леонід Олексійович

20. Кузьмич Василь Васильович

37. Кушнір Василь Михайлович

21. Кукайло Сергій Сергійович

38. Існюк Андрій Миколайович

22. Зозулич Оксана Іллічна

39. Дзяпко Юрій Юрійович

23. Тураш Володимир Васильович

40. Федорович Ігор Богданович

24. Фостяк Ігор Ігорович

41. Юца Юрій Богданович

25. Шарга Василь Іванович

 

 

Випуск 2009 р.

 

Магістри

Басараба Василь Романович

Рубанова Ірина Віталіївна

Лозян Сергій Миколайович

Тріщ Наталя Миколаївна

Матола Іван Іванович

 

 

Спеціалісти

Михальчук Олександр Петрович

Попович Михайло Михайлович

Хомич Олег Віталійович

Арович Володимир Васильович

Камінський Андрій Петрович

Юряк Володимир Юрійович

Зімковська Тетяна Євгенівна

Дудник Володимир Олександрович

Підгородецький Іван Михайлович

Осадчук Олександр Володимирович

Люльчук Віталій Михайлович

Когут Тарас Ігорович

Валько Володимир Дмитрович

Хандучко Олександр Васильович

Рожнятівська Наталія Іванівна

Меллеш Лев Васильович

Шмотолоха Тарас Васильович

Ціпліцький Зіновій Йосипович

 

Різник Юрій Романович

Савко Василь Юрійович

 

Замківський Володимир Васильович

Кут Михайло Іванович

 

Шелудько Олена Василівна

Верхогляд Сергій Дмитрович

 

Свистун Любов Василівна

Мельник Любов Іванівна

 

Яремчак Ігор Васильович

Костанян Олександр Каджикович

 

Гевак Любов Іванівна

Гафинець Віталій Васильович

 

Подоляк Тетяна Василівна

Шемота Богдан Миколайович

 

Варга Юрій Юрійович

Глогер Вікторія Дмитрівна

 

Варцаба Володимир Васильович

Волошин Сергій Васильович

 

Папарига Степан Степанович

Ханас Анна Василівна

 

Бочкор Василь Васильович

 

 

 

Випуск 2008 р.

 

Магістри

1. Бойко Олег Олегович

4. Митюк Олександр Юрійович

2. Воробець Ярослав Йосипович

5. Фединяк Володимир Михайлович

3. Доля Мар’ян Іванович

6. Юрочко Олександр Михайлович

 

Спеціалісти

1. Андрощук Надія Петрівна

25. Мартинов Михайло Анатолійович

2. Білохорт Олександр Павлович

26. Милян Роман Васильвич

3. Глущук  Валентин Віталійович

27. Новохатько Максим Анатолійович

4. Ковальчук Сергій Павлович

28. Назарко Олена Валеріївна

5. Коширець Сергій Дмитрович

29. Панчеха Галина Олександрівна

6. Кураченко Олександр Дмитрович

30. Полоз Анатолій Володимирович

7. Кутковець Олександр Валерійович

31. Тіт Олександр Федорович

8. Мартинов Віталій Васильович

32. Якоб Віра Вікторівна

9. Андрушко Юрій Юрійович

33. Коцур Дмитро Андрійович

 

10. Бочкур Ігор Ярославович

34. Лаврик Богдан Іванович

 

11. Боженський Іван Васильович

35. Лещук Андрій Васильович

 

12. Бекер Олександр Вікторович

36. Миколаєвич Андрій Ігорович

 

13. Гайдар Микола Григорович

37. Ровенська Вікторія Михайлівна

 

14. Дяков Анатолій Миколайович

38. Тиховський Микола Миколайович

 

15. Жмур Юрій Петрович

39. Шемчук Віктор Вікторович

 

16. Зорило Ольга Іванівна

40. Юрциба Юрій Георгійович

 

17. Когут Віктор Васильович

41. Яворська Марина Василівна

 

18. Антонь Микола Миколайович

42. Окогріб Василь Михайлович

 

19. Банга Володимир Васильович

43. Піхлер Василь Васильович

 

20. Ващинець Марина Юріївна

44. Тереля Володимир Миколайович

 

21. Гафинець Степан Павлович

45. Токач Віталій Іванович

 

22. Грицан Василь Васильович

46. Фляшко Тетяна Федорівна

 

23. Дубінський Микола Леонідович

47. Чонка Володимир Юрійович

 

24. Охотський Андрій Олександрович

 

 

 

Випуск 2007 р.

 

Магістри

1. Каратник Роман Ігорович.

3. Матвіїв Микола Йосипович

2. Стиранівський Юрій Олегович

 

 

Спеціалісти

1. Балтійський Олег Миколайович

31. Николюк Віталій Володимирович

 

2. Булик Андрій Ярославович

32. Омельченко Валентин Вікторович

 

3. Бірук Олександр Дмитрович

33. Петрів Богдан Петрович

 

4. Білоус Роман Михайлович

34. Павлишин Андрій Юрійович

 

5. Блаженко Юрій Олександрович

35. Петрушка Андрій Володимирович

 

6. Бойко Ігор Володимирович

36. Римар Олександр Миколайович

 

7. Гребеняк Володимир Романович

37. Случак Сергій Володимирович

 

8. Гончар Борис Іванович

38. Терешкевич Михайло Михайлович

 

9. Гук Микола Михайлович

39. Шулопата Руслан Васильович

 

10. Ілюк Степан Васильович

40. Андрух Роман Теодорович

 

11. Григорчук Іванна Іванівна

41. Олексюк Роман Васильович

12. Дорогій Борис Борисович

42. Сальваровський Володимир Володимирович

13. Комендовська Ольга Василівна

43. Сеньків Ігор Михайлович

14.Кохановський Микола Володим.

44. Семеняка Микола Адамович

15. Мельник Богдан Романович

45. Терлецький Орест Андрійович

16. Мількович Тарас Романович

46. Шулевський Олег Васильович

17. Наконечний Василь Іванович

47. Яворський Володимир Володимирович

18. Адамчук Іван Іванович

48. Олень Іван Іванович

19. Брунцвик Іван Федорович

49. Павлик Світлана Іванівна

20. Влад Марин Нуцович

50. Павлишин Іван Васильович

21. Гулан Микола Йосипович

51. Папп Йосип Золтанович

22. Гомокі Андрій Андрійович

52. Повханич Юрій Михайлович

23. Дубанич Руслан Васильович

53. Папарига Іван Степанович

24. Джуган Іван Михайлович

54. Райда Іван Іванович

25. Деяк Марія Луківна

55. Устич Іван Іванович

26. Ісак Михайло Михайлович

56. Фабріцій Аркадій Іванович

27. Комар Сергій Васильович

57. Хланта Михайло Петрович 

28. Комарницький Тарас Ігорович

58. Шетеля Василь Іванович

29. Лакатош Василь Михайлович

59. Юричканич Іван Іванович

30. Медулич Василь Васильович

60. Липей Богдан Михайлович

 

Випуск 2006 р.

 

Магістри

1. Бойко Леся Олексіївна

4. Потапенко Ольга Ігорівна

2. Качмар Максим Романович

5. Рудий Олег Михайлович

3. Одинчак Тарас Миронович

 

 

Спеціалісти

1. Бандуровський Андріан Михайлович

24. Лотоцький Назар Андрійович

2. Войцехівський Михайло Миколайович

25. Москалюк Олег Миколайович

3. Іванчук Роман Ігорович

26. Николин Тарас Григорович

4. Іщенко Микола Євгенович

27. Чудійович Ігор Петрович

5. Ковальчук Вадим Григорович

28. Бухвак Роман Степанович

6. Вахняк Петро Степанович

29. Мельничук Юрій Миколайович

7. Житняк Віталій Миколайович

30. Макар Василь Григорович

8. Кара Юрій Олексійович

31. Пащук Олексій Вікторович

9. Келеман Ігор Євгенович

32. Сеньковська Роксолана Володимирович

10. Кузбит Микола Володимирович

33. Сенько Юрій Васильович

11. Лодинська Галина Йосипівна

34. Сорохман Богдан Васильович

12. Андрусь Іван Васильович

35. Мойсюк Олеся Олексіївна

13. Бучок Йосип Йосипович

36. Мочан Василь Іванович

14. Бундзяк Надія Василівна

37. Няговський Руслан Іванович

15. Бряник Іван Іванович

38. Пазина Сергій Васильович

16. Буркало Михайло Васильович

39. Паньків Інга Петрівна

17. Вишневський Едуард Карлович

40. Райніш Іван Іванович

18. Владика Володимир Васильович

41. Ребрій Василь Іванович

19. Граб Василь Васильович

42. Соскіда Михайло Васильович

20. Данило Василь Васильович

43. Удуд Наталія Василівна

21. Жупан Василь Васильович

44. Федоранич Микола Миколайович

22. Куриця Василь Іванович

45. Феделеш Михайло Йосипович

23. Кобрин Марина Михайлівна

 

 

Випуск 2005 р.

 

Магістри

1. Гордієвич Дмитро Іванович

4. Самчук Василь Анатолійович

2. Гоменюк Сергій Миколайович

5. Твердохліб Константин Іванович

3. Крошний Мирон Миколайович

 

 

Спеціалісти

1. Бичинюк Петро Васильович

18. Комендовський Олег Михайлович

 

2. Бойко Іван Олексійович

19. Римар Олексій Миколайович

 

3. Гільперт Віталій Вікторович

20. Скиба Богдан Михайлович

 

4. Жидкович Олександр Миколайович

21.ТаргонійСергій Леонідович

 

5. Качмар Максим Романович

22. Чех Віктор Васильович

 

6. Кадикало Микола Ігорович

23. Шиманський Руслан Йосипович

 

7. Височанський Євген Петрович

24. Олексин Микола Володимирович

 

8. Добуш Олексій Ярославович

25. Путієнко Сергій Олексійович

 

9. Кінторяк Олександр Миколайович

26. Ревуцький Андрій Олександрович

 

10. Лелів Іван Володимирович

27. Савула Юрій Володимирович

 

11. Лучко Вадим Іванович

28. Сютрик Степан Богданович

 

12. Бургер Михайло Людвикович

29. Комарницький Роман Євгенович

13. Варгулич Наталія Юріївна

30. Кувік Михайло Іванович

14. Дзямко Віталій Васильович

31. Попович Любов Іванівна

15. Думенька Віталій Васильович

32. Продан Михайло Михайлович

16. Іваниш Микола Васильович

33. Фурман Володимир Васильович

17. Ігнатишин Євгенія Іванівна

 

 

 

 

Випуск 2004 р.

Магістри

1. Кий Андрій Васильович

 

 

Спеціалісти

1. Бублик Олег Богданович

11. Фарійон Сергій Володимирович

2. Матушевський Володимир Богдан.

12. Цибульський Ігор Романович

3. Педченко Олег Володимирович

13. Шмигельський Тарас Ігорович

4. Смаль Костянтин Володимирович

14. Шумило Михайло Михайлович

5. Андрейко Василь Миколайович

15. Сойма Василь Васильович

6. Басараб Василь Ілліч

16. Танчинець Сергій Миколайович

7. Ботюк Андрій Романович

17. Урбан Юрій Юрійович

8. Гренджа Ярослав Миколайович

118. Федорка Василь Васильович

9. Куриця Василь Михайлович

19. Ферима Михайло Михайлович

10. Сасин Валерій Васильович

20. Шойного Богдан Андрійович

 

Випуск 2010 р

Випуск 2010 р.

 

Магістри

1. Мазур Олександр Володимирович

5. Матвеєв Мар’ян Романович

2. Пархомчук Вікторія Віталіївна

6. Озимок Марія Іванівна

3. Позичук Тетяна Володимирівна

7. Яцура Тарас Павлович

4. Данилейко Андрій Юрійович

8. Мартинчук Валентина Анатоліївна

 

Спеціалісти

9. Линдюк Сергій Миколайович

26. Щербій Василь Степанович

10. Косцьов’ят Василь Володимирович

27. Зозулинець Микола Миколайович

11. Вяльцев Тарас Миколайович

28. Степанюк Ярослав Миколайович

12. Данилюк Сергій Олександрович

29. Мельник Назар Сергійович

13. Шатківський Олександр Юрійович

30. Прокопишин Роман Богданович

14 Скіданов Микола Валерійович

31. Пирожок Андрій Романович

15. Фелонюк Ігор Миколайович

32. Головчак Микола Миколайович

16. Скупенко Павло Юрійович

33. Синетар Василь Васильович

17. Русин Михайло Іванович

34. Рура Назар  Євстахійович

18. Мастикаш Володимир Григорович

35. Мацелик Руслан Вікторович

19. Лукачат Богдан Ярославович

36. Литвиненко  Леонід Олексійович

20. Кузьмич Василь Васильович

37. Кушнір Василь Михайлович

21. Кукайло Сергій Сергійович

38. Існюк Андрій Миколайович

22. Зозулич Оксана Іллічна

39. Дзяпко Юрій Юрійович

23. Тураш Володимир Васильович

40. Федорович Ігор Богданович

24. Фостяк Ігор Ігорович

41. Юца Юрій Богданович

25. Шарга Василь Іванович

 

 

Випуск 2009 р.

 

Магістри

Басараба Василь Романович

Рубанова Ірина Віталіївна

Лозян Сергій Миколайович

Тріщ Наталя Миколаївна

Матола Іван Іванович

 

 

Спеціалісти

Михальчук Олександр Петрович

Попович Михайло Михайлович

Хомич Олег Віталійович

Арович Володимир Васильович

Камінський Андрій Петрович

Юряк Володимир Юрійович

Зімковська Тетяна Євгенівна

Дудник Володимир Олександрович

Підгородецький Іван Михайлович

Осадчук Олександр Володимирович

Люльчук Віталій Михайлович

Когут Тарас Ігорович

Валько Володимир Дмитрович

Хандучко Олександр Васильович

Рожнятівська Наталія Іванівна

Меллеш Лев Васильович

Шмотолоха Тарас Васильович

Ціпліцький Зіновій Йосипович

 

Різник Юрій Романович

Савко Василь Юрійович

 

Замківський Володимир Васильович

Кут Михайло Іванович

 

Шелудько Олена Василівна

Верхогляд Сергій Дмитрович

 

Свистун Любов Василівна

Мельник Любов Іванівна

 

Яремчак Ігор Васильович

Костанян Олександр Каджикович

 

Гевак Любов Іванівна

Гафинець Віталій Васильович

 

Подоляк Тетяна Василівна

Шемота Богдан Миколайович

 

Варга Юрій Юрійович

Глогер Вікторія Дмитрівна

 

Варцаба Володимир Васильович

Волошин Сергій Васильович

 

Папарига Степан Степанович

Ханас Анна Василівна

 

Бочкор Василь Васильович

 

 

 

Випуск 2008 р.

 

Магістри

1. Бойко Олег Олегович

4. Митюк Олександр Юрійович

2. Воробець Ярослав Йосипович

5. Фединяк Володимир Михайлович

3. Доля Мар’ян Іванович

6. Юрочко Олександр Михайлович

 

Спеціалісти

1. Андрощук Надія Петрівна

25. Мартинов Михайло Анатолійович

2. Білохорт Олександр Павлович

26. Милян Роман Васильвич

3. Глущук  Валентин Віталійович

27. Новохатько Максим Анатолійович

4. Ковальчук Сергій Павлович

28. Назарко Олена Валеріївна

5. Коширець Сергій Дмитрович

29. Панчеха Галина Олександрівна

6. Кураченко Олександр Дмитрович

30. Полоз Анатолій Володимирович

7. Кутковець Олександр Валерійович

31. Тіт Олександр Федорович

8. Мартинов Віталій Васильович

32. Якоб Віра Вікторівна

9. Андрушко Юрій Юрійович

33. Коцур Дмитро Андрійович

 

10. Бочкур Ігор Ярославович

34. Лаврик Богдан Іванович

 

11. Боженський Іван Васильович

35. Лещук Андрій Васильович

 

12. Бекер Олександр Вікторович

36. Миколаєвич Андрій Ігорович

 

13. Гайдар Микола Григорович

37. Ровенська Вікторія Михайлівна

 

14. Дяков Анатолій Миколайович

38. Тиховський Микола Миколайович

 

15. Жмур Юрій Петрович

39. Шемчук Віктор Вікторович

 

16. Зорило Ольга Іванівна

40. Юрциба Юрій Георгійович

 

17. Когут Віктор Васильович

41. Яворська Марина Василівна

 

18. Антонь Микола Миколайович

42. Окогріб Василь Михайлович

 

19. Банга Володимир Васильович

43. Піхлер Василь Васильович

 

20. Ващинець Марина Юріївна

44. Тереля Володимир Миколайович

 

21. Гафинець Степан Павлович

45. Токач Віталій Іванович

 

22. Грицан Василь Васильович

46. Фляшко Тетяна Федорівна

 

23. Дубінський Микола Леонідович

47. Чонка Володимир Юрійович

 

24. Охотський Андрій Олександрович

 

 

 

Випуск 2007 р.

 

Магістри

1. Каратник Роман Ігорович.

3. Матвіїв Микола Йосипович

2. Стиранівський Юрій Олегович

 

 

Спеціалісти

1. Балтійський Олег Миколайович

31. Николюк Віталій Володимирович

 

2. Булик Андрій Ярославович

32. Омельченко Валентин Вікторович

 

3. Бірук Олександр Дмитрович

33. Петрів Богдан Петрович

 

4. Білоус Роман Михайлович

34. Павлишин Андрій Юрійович

 

5. Блаженко Юрій Олександрович

35. Петрушка Андрій Володимирович

 

6. Бойко Ігор Володимирович

36. Римар Олександр Миколайович

 

7. Гребеняк Володимир Романович

37. Случак Сергій Володимирович

 

8. Гончар Борис Іванович

38. Терешкевич Михайло Михайлович

 

9. Гук Микола Михайлович

39. Шулопата Руслан Васильович

 

10. Ілюк Степан Васильович

40. Андрух Роман Теодорович

 

11. Григорчук Іванна Іванівна

41. Олексюк Роман Васильович

12. Дорогій Борис Борисович

42. Сальваровський Володимир Володимирович

13. Комендовська Ольга Василівна

43. Сеньків Ігор Михайлович

14.Кохановський Микола Володим.

44. Семеняка Микола Адамович

15. Мельник Богдан Романович

45. Терлецький Орест Андрійович

16. Мількович Тарас Романович

46. Шулевський Олег Васильович

17. Наконечний Василь Іванович

47. Яворський Володимир Володимирович

18. Адамчук Іван Іванович

48. Олень Іван Іванович

19. Брунцвик Іван Федорович

49. Павлик Світлана Іванівна

20. Влад Марин Нуцович

50. Павлишин Іван Васильович

21. Гулан Микола Йосипович

51. Папп Йосип Золтанович

22. Гомокі Андрій Андрійович

52. Повханич Юрій Михайлович

23. Дубанич Руслан Васильович

53. Папарига Іван Степанович

24. Джуган Іван Михайлович

54. Райда Іван Іванович

25. Деяк Марія Луківна

55. Устич Іван Іванович

26. Ісак Михайло Михайлович

56. Фабріцій Аркадій Іванович

27. Комар Сергій Васильович

57. Хланта Михайло Петрович 

28. Комарницький Тарас Ігорович

58. Шетеля Василь Іванович

29. Лакатош Василь Михайлович

59. Юричканич Іван Іванович

30. Медулич Василь Васильович

60. Липей Богдан Михайлович

 

Випуск 2006 р.

 

Магістри

1. Бойко Леся Олексіївна

4. Потапенко Ольга Ігорівна

2. Качмар Максим Романович

5. Рудий Олег Михайлович

3. Одинчак Тарас Миронович

 

 

Спеціалісти

1. Бандуровський Андріан Михайлович

24. Лотоцький Назар Андрійович

2. Войцехівський Михайло Миколайович

25. Москалюк Олег Миколайович

3. Іванчук Роман Ігорович

26. Николин Тарас Григорович

4. Іщенко Микола Євгенович

27. Чудійович Ігор Петрович

5. Ковальчук Вадим Григорович

28. Бухвак Роман Степанович

6. Вахняк Петро Степанович

29. Мельничук Юрій Миколайович

7. Житняк Віталій Миколайович

30. Макар Василь Григорович

8. Кара Юрій Олексійович

31. Пащук Олексій Вікторович

9. Келеман Ігор Євгенович

32. Сеньковська Роксолана Володимирович

10. Кузбит Микола Володимирович

33. Сенько Юрій Васильович

11. Лодинська Галина Йосипівна

34. Сорохман Богдан Васильович

12. Андрусь Іван Васильович

35. Мойсюк Олеся Олексіївна

13. Бучок Йосип Йосипович

36. Мочан Василь Іванович

14. Бундзяк Надія Василівна

37. Няговський Руслан Іванович

15. Бряник Іван Іванович

38. Пазина Сергій Васильович

16. Буркало Михайло Васильович

39. Паньків Інга Петрівна

17. Вишневський Едуард Карлович

40. Райніш Іван Іванович

18. Владика Володимир Васильович

41. Ребрій Василь Іванович

19. Граб Василь Васильович

42. Соскіда Михайло Васильович

20. Данило Василь Васильович

43. Удуд Наталія Василівна

21. Жупан Василь Васильович

44. Федоранич Микола Миколайович

22. Куриця Василь Іванович

45. Феделеш Михайло Йосипович

23. Кобрин Марина Михайлівна

 

 

Випуск 2005 р.

 

Магістри

1. Гордієвич Дмитро Іванович

4. Самчук Василь Анатолійович

2. Гоменюк Сергій Миколайович

5. Твердохліб Константин Іванович

3. Крошний Мирон Миколайович

 

 

Спеціалісти

1. Бичинюк Петро Васильович

18. Комендовський Олег Михайлович

 

2. Бойко Іван Олексійович

19. Римар Олексій Миколайович

 

3. Гільперт Віталій Вікторович

20. Скиба Богдан Михайлович

 

4. Жидкович Олександр Миколайович

21.ТаргонійСергій Леонідович

 

5. Качмар Максим Романович

22. Чех Віктор Васильович

 

6. Кадикало Микола Ігорович

23. Шиманський Руслан Йосипович

 

7. Височанський Євген Петрович

24. Олексин Микола Володимирович

 

8. Добуш Олексій Ярославович

25. Путієнко Сергій Олексійович

 

9. Кінторяк Олександр Миколайович

26. Ревуцький Андрій Олександрович

 

10. Лелів Іван Володимирович

27. Савула Юрій Володимирович

 

11. Лучко Вадим Іванович

28. Сютрик Степан Богданович

 

12. Бургер Михайло Людвикович

29. Комарницький Роман Євгенович

13. Варгулич Наталія Юріївна

30. Кувік Михайло Іванович

14. Дзямко Віталій Васильович

31. Попович Любов Іванівна

15. Думенька Віталій Васильович

32. Продан Михайло Михайлович

16. Іваниш Микола Васильович

33. Фурман Володимир Васильович

17. Ігнатишин Євгенія Іванівна

 

 

 

 

Випуск 2004 р.

Магістри

1. Кий Андрій Васильович

 

 

Спеціалісти

1. Бублик Олег Богданович

11. Фарійон Сергій Володимирович

2. Матушевський Володимир Богдан.

12. Цибульський Ігор Романович

3. Педченко Олег Володимирович

13. Шмигельський Тарас Ігорович

4. Смаль Костянтин Володимирович

14. Шумило Михайло Михайлович

5. Андрейко Василь Миколайович

15. Сойма Василь Васильович

6. Басараб Василь Ілліч

16. Танчинець Сергій Миколайович

7. Ботюк Андрій Романович

17. Урбан Юрій Юрійович

8. Гренджа Ярослав Миколайович

118. Федорка Василь Васильович

9. Куриця Василь Михайлович

19. Ферима Михайло Михайлович

10. Сасин Валерій Васильович

20. Шойного Богдан Андрійович

 

 
Корисні посилання

ОСВІТА

min_osv_sport_m_gif

Український центр оцінювання якості освіти *Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

ІС "КОНКУРС"kombner_jpg

ВЛАДА

president

radakmu2

UGL

ЛЬВІВ

lviv_obl_adm_jpglviv_lmirada_jpg

 

Зараз на сайті
На даний момент 3 гостей на сайті
Статистика
campus.jpg