Навчально-наукові інститути

073 Менеджмент

Випускники є фахівцями з розроблення на еколого-економічних засадах стратегічних та оперативних планів діяльності підприємств, обґрунтування та прийняття ефективних управлінських рішень, планування розвитку персоналу підприємства, координування командної роботи та вміння вирішувати конфлікти на підприємстві, організування та раціоналізації робочих місць, організування ефективної системи обміну інформацією, розроблення ефективної системи мотивування та оплати праці, формування та розвитку організаційно-виробничої структури підприємств, установ, організацій.

менеджмент 2

ОПП Менеджмент організацій і адміністрування БАКАЛАВР

ОПП Менеджмент організацій і адміністрування МАГІСТР

ОПП Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності БАКАЛАВР

Випускники є фахівцями з розроблення стратегії зовнішньоекономічної діяльності підприємств, установ, організацій з урахуванням еколого-економічних, міжнародних та політичних ризиків, аналізування, планування і оптимізування зовнішньоекономічної діяльності підприємства, обґрунтування та вибору організаційних форм ведення міжнародного бізнесу, розроблення та управління міжнародними проектами, логістичного забезпечення міжнародного бізнесу, митного оформлення товарів та супровідної документації для міжнародних перевезень.

ОПП Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності  МАГІСТР

Last modified on П'ятниця, 17 травня 2019 11:29