Спеціалізована вчена рада ДФ 35.072.004

Відомості про разову спеціалізовану вчену раду

Спеціалізована вчена рада ДФ35.072.004 створена в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України” (м. Львів вул.Ген.Чупринки, 103, 79057, + 38 032 258 4257) для проведення разового захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань знань - 13 «Механічна інженерія» за спеціальністю 133 - «Галузеве машинобудування».

Голова ради:
1. Д.т.н., професор Маєвський Володимир Олександрович., професор кафедри технологій лісопиляння, столярних і дерев'яних будівельних виробів, Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».

Рецензенти:
2. Д.т.н., професор Поберейко Богдан Петрович, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегованих технологій, Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».
3. К.т.н., доцент Гасій Олександр Богданович, доцент кафедри прикладної механіки і технологій машинобудування , Державного вищого навчальногозакладу «Національний лісотехнічний університет України».

Опоненти:
4. Д.т.н., професор Шахбазов Яків Олександрович, професор кафедри комп’ютеризованих комплексів поліграфічного і пакувального виробництв, Державного вищого навчального закладу «Українська академія друкарства».
5. Д.т.н., професор Ярошевич Микола Павлович, професор кафедри галузевого машинобудування та легкої промисловості, Державного вищого навчального закладу «Луцький національний технічний університет».

ПІБ здобувача, місце роботи, посада:

Бень Ігор Олегович, аспірант Національного лісотехнічного університету України

Тема дисертації:

Удосконалення загострювання лущильних ножів інструментом з планетарним приводом абразивних чашок.

(консультанти):

1. Науковий керівник: Озимок Ю.І. завідувач кафедри деревообробного обладнання та інструментів, кандидат технічних наук, доцент кафеди деевообобного обладнання та інструментів Національного лісотехнічного університету України

Дата, час і місце проведення захисту:

10.03.2021, 12.00год. - вул.Ген.Чупринки, 103, 79057, Львів, зал засідань.

Анотація Дисертація

Відгук