Вакансія технічного представника на ринку клеїв

Добрий день.
Мене звати Андрій Сеник, я є директором данської консалтингової компанії «Джей і Ел Консалтинг».

У зв’язку із наявністю вакансії у мого клієнта, компанії, що працює на ринку клеїв, затверджувачів та інших допоміжних товарів у галузі деревообробки, звертаюся до Вас із метою поширення інформації  серед студентів випускних курсів. Адже це хороший шанс початку кар’єри для молодих спеціалістів.
Можливо, знайдуться зацікавленні спробувати себе у якості технічного представника. Компанія гарантує навчання і забезпечення усім необхідним для роботи, окрім цього пристойний рівень заробітної плати. Однією з ключових вимог є знання англійської мови. Будь ласка, скоординуйте мене до декана відповідного факультету, що готує спеціалістів у галузі деревообробки і я зможу надати максимум інформації.
Можливе, це добра нагода сприянню працевлаштуванню молодих спеціалістів.

З повагою,
Андрій Сеник
Kind regards,

CONFIDENTIALITY NOTICE
This message (including any attachments) may contain confidential and/or legally privileged information. The copyright of this message and attachments belong to the J&L Consulting Ltd. If you are not the addressee or the person responsible for delivering it to the addressee, please be advised that you have received this e-mail in error and that any disclosure, copying, distribution or action taken in reliance on it, is strictly prohibited. Any addressee wishing to disclose this message or its attachments to any third party is advised to obtain the consent of the J&L Consulting Ltd management before disclosure. Failure to do this will place the addressees in breach of the J&L Consulting Ltd copyright.