Конкурс на здобуття стипендій для стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА107)

До уваги викладачів НЛТУ України!

 erasmus2020flag

Національний лісотехнічний університет України та

Університет  сталого розвитку м. Еберсвальде

(Hochschule für Nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Німеччина)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для стажування

в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА107) (http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Галузі освіти для стажування (згідно з ISCED-2013):

1015

0311

0413

0521

06

0722

0821

Travel, tourism and leisure

Economics

Management and administration

Environmental sciences

Information and Communication Technologies (ICTs)

Materials (wood)

Forestry

Тривалість стажування – від 5 днів до 4 тижнів –  залежить від тривалості обраного модуля (див. Перелік модулів*).

* Перелік модулів для викладачів включає переважно блокові модулі англійською мовою та декілька модулів німецькою мовою. Якщо Ви зацікавлені у проходженні стажування німецькою мовою з метою вивчення модулів, яких немає у переліку, запросіть додаткову інформацію у міжнародного відділу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   (з копією листа Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), уточнивши у листі бажаний період стажування та дисципліни, у яких Ви зацікавлені.

Мова стажування – англійська або німецька.

Період реалізації мобільності – весняний семестр 2019/2020 навчального року.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ в такому розмірі:

 • витрати на проживання в Німеччині - 160  євро в день впродовж перших 14 днів, в кожен наступний день ‒ 112 євро/день;
 • витрати на проїзд - 275 євро для одного учасника.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Мета стажування:

 • вивчення обраного модуля (див. Перелік модулів), розроблення дисципліни англійською мовою для викладання в НЛТУ України (або розвиток вмінь керівництва дослідженнями і практикою студентів німецькою мовою), професійний розвиток в галузі методики викладання і досліджень.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ:

 

 • викладачі, які проходитимуть стажування англійською мовою: обовʼязкове розроблення дисципліни для викладання англійською мовою в НЛТУ України;
 • викладачі, які проходитимуть стажування німецькою мовою: здійснення керівництва дослідженнями і практикою студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде німецькою мовою під час їх перебування в НЛТУ України;
 • володіння мовою стажування на рівні не нижчому ніж В2 згідно з Common European Framework of Reference for Languages (CEFR) http://europass.cedefop.europa.eu/en/resources/european-language-levels-cefr.

 

Викладачі НЛТУ України, які уже проходили стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде, можуть знову брати участь у конкурсному відборі.

Умовою допуску до участі у конкурсному відборі на здобуття стипендії для стажування викладачів, у яких сумарний обсяг мобільності зі стажування складає понад 50 календарних днів, є наявність розробленого ними рукопису конспекту лекцій англійською мовою з відповідної дисципліни, затвердженого Науково-методичною радою університету (рішення Науково-методичної ради від 14 листопада 2019 р.).

 

Зобов’язання викладача після повернення зі стажування:

 • прозвітувати про стажування на засіданні кафедри/Вченої ради ННІ (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
 • стислий звіт про стажування за програмою Еразмус+ опублікувати на сайті НЛТУ України;
 • виконувати відповідне навантаження з англомовної дисципліни або здійснювати керівництво дослідженнями і практикою студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде німецькою мовою під час їх перебування в НЛТУ України.

 

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

 

 1. Curriculum Vitae ‒ біографічна довідка мовою стажування (у форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions).
 2. Letter of Intent ‒ мотиваційний лист мовою стажування з обґрунтуванням вибору модуля для вивчення (див. Перелік модулів).

Претенденти, які уже проходили стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде, у листі наміру повинні пояснити, чому подають заявку знову.

У тексті листа рекомендується відобразити аспекти стажування, передбачені тристоронньою угодою про мобільність (див. додаток 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»), включаючи відповідність програми мобільності пріоритетам і завданням «Стратегії міжнародної діяльності Національного лісотехнічного університету України на період до 2020 року в контексті інтернаціоналізації вищої освіти України».

 1. Сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або довідка, видана кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1 року до дати конкурсу. Форма довідки Language Assessment Sheet затверджена «Положенням про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”», див. додаток 15. На іспит приходити із роздрукованою формою довідки. За результатами іспиту довідка буде заповнена та підписана завідувачем кафедри.

Для здачі іспиту і отримання довідки Language Assessment Sheet необхідно до 14 січня 2020 р. зареєструватись на кафедрі іноземних мов шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища, імʼя по-батькові та мови. Іспит відбудеться у середу 15 січня 2020 р. о 11.00 год. на кафедрі іноземних мов.

 1. Копія закордонного паспорту.
 2. Лист підтримки (українською мовою) для викладачів, що подають заявку на стажування в рамках проєктів міжнародної академічної мобільності вперше – від завідувача кафедри, з відображенням у тексті листа погодження включення дисципліни до плану розвитку англомовних дисциплін кафедри або доручення щодо здійснення керівництва практики студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде під час їхнього перебування в НЛТУ України.

Лист підтримки для викладачів, які уже проходили стажування в рамках проєктів міжнародної академічної мобільності – від завідувача кафедри, з відображенням у тексті листа результатів попереднього стажування та їх впровадження на кафедрі/у ННІ, потреби проходження нового стажування та очікуваних результатів.

 1. Заява українською мовою із зазначенням обраного модуля для вивчення і загальної тривалості стажування (див. додаток 3 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»).

До участі в конкурсі допускаються лише ті кандидати, які надали повний пакет документів.

Документи подаються в друкованому вигляді до відділу міжнародних зв’язків (адміністративний корпус НЛТУ України, кім. 10). Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Назва файлу:

Name Surname 380ххххххххх

(імʼя, прізвище згідно з закордонним паспортом, номер мобільного телефону +380ххххххххх).

Тема листа:

Name Surname 380ххххххххх

 

Термін подання документів в електронній формі та на паперовому носії – до 13.00 год. 21 січня 2020 р. (вівторок).

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 

 1. Засідання конкурсної комісії НЛТУ України з розгляду поданих документів. Складання загального рейтингу всіх претендентів.
 2. Подання рейтингу і документів претендентів на розгляд до Університету сталого розвитку м. Еберсвальде.
 3. Прийняття рішення Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде. Остаточне рішення про надання стипендій ухвалюється Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде з урахуванням його пріоритетів щодо інтернаціоналізації, навчальних модулів, підтримки існуючої співпраці або розвитку нових контактів.
 4. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України та інформування учасників конкурсу.
 5. Погодження програми мобільності та підписання тристоронньої угоди (див. додаток 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»).
 6. Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”».

Претенденти оцінюються конкурсною комісією НЛТУ України

за такими критеріями:

 1. Відповідність дисципліни пріоритетам розвитку навчально-наукового інституту, її значення для реалізації освітньої програми і розвитку міжнародних обмінів.
 2. Рівень кваліфікації викладача.

З питаннями щодо конкурсу звертатися у відділ міжнародних зв’язків НЛТУ України: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Додатки:

 1. Оголошення про конкурс Університету сталого розвитку м. Еберсвальде англійською мовою.
 2. Перелік модулів.
 3. Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.
 4. Стратегія міжнародної діяльності Національного лісотехнічного університету України на період до 2020 року в контексті інтернаціоналізації вищої освіти України.
Last modified on Середа, 25 грудня 2019 12:03

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper