Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) оголошує конкурс на здобуття стипендій для стажування у рамках проекту BEECH POWER

interreg

(http://www.centreforeconics.org/consultancy-and-projects/projects/beechpower/)

Проект BEECH POWER (World Heritage BEECH Forests: emPOWERing and catalyzing an ecosystem-based Sustainable Development) спрямований на підвищення ефективності управління об’єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси Карпат та інших регіонів Європи». Детальна інформація про проект за посиланням: http://www.centreforeconics.org/consultancy-and-projects/projects/beechpower/

У рамках проекту надається можливість для стажування магістрів/аспірантів НЛТУ України тривалістю від 3 до 6 місяців. Початок стажування – лютий-серпень 2020 р.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ у такому розмірі:

  • стипендія: 800 євро / місяць
  • витрати на подорож: 275 євро.

Перелік документів для участі у конкурсі:

  • Мотиваційний лист (у  мотиваційному листі пояснити причини участі у проекті, дотичність власних наукових досліджень до тематики проекту - об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО/букові праліси, очікування від проходження стажування, пропоновану тривалість та дату початку стажування)
  • СV – біографічна довідка у форматі EUROPASS

https://europass.cedefop.europa.eu/es/documents/curriculum-vitae

  • Довідка про знання іноземних мов (сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1 року до дедлайну подання документів).

Отримати довідку про знання іноземних мов (Language Assessment Sheet, див. додаток 15 Положення) можна, склавши іспит на кафедрі іноземних мов університету. Для складання іспиту потрібно зареєструватися до 16 грудня 2019 року на кафедрі іноземних мов (інформацію про реєстрацію необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням ПІБ та мови).

Іспит відбудеться 17 грудня 2019 року (вівторок) об 11.00 год. на кафедрі іноземних мов. На іспит слід приходити із роздрукованим бланком довідки встановленого зразка. Довідка буде заповнена комісією відповідно до результатів складання іспиту та підписана завідувачем кафедри.

Документи надсилаються одним файлом  у форматі pdf на електронну адресу : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Термін подання документів - до 22 грудня 2019 р.  

Додатки:

  1. Англомовне оголошення про стажування в рамках проекту BEECH POWER.

2. Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.

Last modified on Понеділок, 02 грудня 2019 23:41

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper