До уваги викладачів та адміністративних працівників НЛТУ України! Конкурсний відбір на стажування в Університеті сталого розвитку м.Еберсвальде (Німеччина) за програмою Еразмус+

завантаженняОГОЛОШЕННЯ

До уваги викладачів та адміністративних працівників НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України та

Університет  сталого розвитку м. Еберсвальде

(Hochschule für Nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Німеччина)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для стажування

в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1)

(http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Галузі освіти для стажування (згідно з ISCED-2013):

00

023

0311

0413

0521

06

0722

0821

Generic programmes and qualifications

Languages

Economics

Management and administration

Environmental sciences

Information and Communication Technologies (ICTs)

Materials (wood)

Forestry

Тривалість стажування – від 5 днів до 4 тижнів –  залежить від тривалості обраного модуля (див. Перелік фахових модулів*)/ програми стажування для адміністративних працівників.

* Перелік модулів для викладачів включає переважно блокові модулі англійською мовою та декілька модулів німецькою мовою. Якщо Ви зацікавлені у проходженні стажування німецькою мовою з метою вивчення модулів, яких немає у переліку, запросіть додаткову інформацію у міжнародного відділу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   (з копією листа Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), уточнивши у листі бажаний період стажування та дисципліни, у яких Ви зацікавлені.

Модулі у галузі 023- Languages (календарні тижні 45-50):

 • Business English
 • English for Forestry
 • German for Forestry

Приймаючий відділ Університету сталого розвитку м. Еберсвальде у галузі 023- Languages: Language Center

Мова стажування – англійська або німецька.

Період реалізації мобільності – осінній семестр 2019/2020 навчального року.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ в такому розмірі:

 • витрати на проживання в Німеччині - 160 євро в день впродовж перших 14 днів, в кожен наступний день ‒ 112 євро/день;
 • витрати на проїзд - 275 євро для одного учасника.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Мета стажування:

 • для викладачів: вивчення обраного модуля або викладання (за умови наявності погодження приймаючої сторони), розроблення дисципліни англійською мовою для викладання в НЛТУ України (або розвиток вмінь керівництва дослідженнями і практикою студентів німецькою мовою), професійний розвиток в галузі методики викладання і досліджень;
 • для адміністративних працівників: ознайомлення з професійною діяльністю, пов’язаною з виконанням посадових обов’язків в НЛТУ України.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ:

 • викладачі, які проходитимуть стажування англійською мовою: обовʼязкове розроблення дисципліни для викладання англійською мовою в НЛТУ України;
 • викладачі, які проходитимуть стажування німецькою мовою: здійснення керівництва дослідженнями і практикою студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде німецькою мовою під час їх перебування в НЛТУ України.
 • адміністративні працівники, які проходитимуть стажування англійською/німецькою мовою: впровадження результатів стажування в НЛТУ України;
 • володіння мовою стажування на рівні не нижчому ніж В2 згідно з Common European Framework of Reference for Languages (CEFR) http://europass.cedefop.europa.eu/en/resources/european-language-levels-cefr.

 

Викладачі та адміністративні працівники НЛТУ України, які уже проходили стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде, можуть знову брати участь у конкурсному відборі.

 

Зобов’язання викладача після повернення зі стажування:

 • прозвітувати про стажування на засіданні кафедри/Вченої ради ННІ (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
 • стислий звіт про стажування за програмою Еразмус+ опублікувати на сайті НЛТУ України;
 • виконувати відповідне навантаження з англомовної дисципліни або керівництво дослідженнями і практикою студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде німецькою мовою під час їх перебування в НЛТУ України.

 

Зобов’язання адміністративних працівників після повернення зі стажування:

 • прозвітувати про стажування на засіданні Вченої ради університету(копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків), у звіті представити, які результати стажування для кафедри/ННІ/університету та як вони будуть запроваджені;
 • стислий звіт про стажування за програмою Еразмус+ опублікувати на сайті НЛТУ України.

 ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

 1. Curriculum Vitae ‒ біографічна довідка мовою стажування (у форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions) з переліком основних публікацій.
 2. Letter of Intent ‒ мотиваційний лист мовою стажування. У листі претенденти-викладачі подають план роботи і обґрунтування вибору модуля для вивчення/викладання. Претенденти-адміністративні працівники подають план стажування з поясненням очікуваних вигід від проходження стажування.

Претенденти, які уже проходили стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде, у листі наміру повинні пояснити, чому подають заявку знову.

У тексті листа рекомендується відобразити аспекти стажування, передбачені розділом I «Proposed mobility programme» тристоронньої угоди про мобільність (див. додаток 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»), включаючи пріоритети і завдання, передбачені «Стратегією міжнародної діяльності Національного лісотехнічного університету України на період до 2020 року в контексті інтернаціоналізації вищої освіти України».

 1. Сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або довідка, видана кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1 року до дати конкурсу. Форма довідки Language Assessment Sheet затверджена «Положенням про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”», див. додаток 15. На іспит приходити із роздрукованою формою довідки. За результатами іспиту довідка буде заповнена та підписана завідувачем кафедри.

Для здачі іспиту і отримання довідки Language Assessment Sheet необхідно до 03 серпня 2019 р. зареєструватись на кафедрі іноземних мов шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням прізвища, імʼя по-батькові та мови. Іспит відбудеться у понеділок 05 серпня 2019 р. о 11.00 год. на кафедрі іноземних мов.

 1. Копія закордонного паспорту.
 2. Лист підтримки (українською мовою) для викладачів, що подають заявку на стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде вперше – від завідувача кафедри, з відображенням у тексті листа погодження включення дисципліни до плану розвитку англомовних дисциплін кафедри або доручення щодо здійснення керівництва практики студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде під час їхнього перебування в НЛТУ України.

Лист підтримки для викладачів, які уже проходили стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде – від завідувача кафедри, з відображенням у тексті листа результатів попереднього стажування та їх впровадження на кафедрі/у ННІ, потреби проходження нового стажування та очікуваних результатів.

 1. Лист-погодження приймаючої сторони щодо проходження стажування з метою викладання (для викладачів, які подають заявку на проходження стажування з метою викладання).
 2. Заява українською мовою із зазначенням обраного модуля для вивчення/викладання (для викладачів) і загальної тривалості стажування (див. додаток 3 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»).

До участі в конкурсі допускаються лише ті кандидати, які надали повний пакет документів.

Документи подаються в друкованому вигляді до відділу міжнародних зв’язків (адміністративний корпус НЛТУ України, кім. 10). Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Назва файлу:

Name Surname 380ххххххххх

(імʼя, прізвище згідно з закордонним паспортом, номер мобільного телефону +380ххххххххх).

Тема листа:

Name Surname 380ххххххххх

 Термін подання документів в електронній формі та на паперовому носії – до 15.00 год. 14 серпня 2019 р. (середа).

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 

 1. Засідання конкурсної комісії НЛТУ України з розгляду поданих документів. Складання загального рейтингу всіх претендентів.
 2. Подання рейтингу і документів претендентів на розгляд до Університету сталого розвитку м. Еберсвальде.
 3. Прийняття рішення Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде. Остаточне рішення про надання стипендій ухвалюється Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде з урахуванням його пріоритетів щодо інтернаціоналізації, навчальних модулів, підтримки існуючої співпраці або розвитку нових контактів.
 4. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України та інформування учасників конкурсу.
 5. Погодження програми мобільності та підписання тристоронньої угоди (див. додаток 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»).
 6. Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”».

Претенденти оцінюються конкурсною комісією НЛТУ України

за такими критеріями:

 1. Відповідність дисципліни пріоритетам розвитку навчально-наукового інституту, її значення для реалізації освітньої програми і розвитку міжнародних обмінів.
 2. Рівень кваліфікації викладача/значення запропонованої програми стажування адміністративного працівника для розвитку університету.

З питаннями щодо конкурсу звертатися у відділ міжнародних зв’язків НЛТУ України: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Лесюк Галина, тел. viber: +38 098 55 92 780,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Додатки:

 1. Оголошення про конкурс Університету сталого розвитку м. Еберсвальде англійською мовою.
 2. Перелік фахових модулів.Перелік фахових модулів.
 3. Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.
 4. Стратегія міжнародної діяльності Національного лісотехнічного університету України на період до 2020 року в контексті інтернаціоналізації вищої освіти України.Стратегія міжнародної діяльності Національного лісотехнічного університету України на період до 2020 року в контексті інтернаціоналізації вищої освіти України.
Last modified on Вівторок, 30 липня 2019 09:41

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper