Конкурсний відбір до команди проекту «Adaptation of Forestry to Climate Change: Experiences of Baden-Württemberg and Lviv Region»

До уваги студентів і аспірантів НЛТУ України

mvz

PROJECT “ADAPTATION OF FORESTRY TO CLIMATE CHANGE: EXPERIENCES OF

BADEN-WÜRTTEMBERG AND LVIV REGION

Бажаєш взяти участь

у німецько-українському

молодіжному проекті?

Тебе чекають
цікаві екскурсії по лісах України та Німеччини разом з німецькими студентами, зйомка відеофільму, дискусії та нові зустрічі!

Якщо ти трохи знаєш англійську чи німецьку мову, тобі цікава розробка стратегій адаптації лісів до змін клімату, якщо тобі до вподоби активне  спілкування, якщо ти готовий заводити нових друзів, приходь на конкурсний відбір!

Оголошується конкурсний відбір студентів та аспірантів
до українсько-німецької молодіжної команди проекту

12 українських та 12 німецьких учасників у проекті досліджуватимуть питання зміни клімату та впровадження кращих практик адаптації лісів до зміни клімату. Основними заходами у проекті будуть поїздки на українські та німецькі лісогосподарські підприємства, де проявляються негативні наслідки впливу зміни клімату на лісове господарство та рекомендовані або вже впроваджені заходи щодо адаптації.

Під час проекту учасники зніматимуть короткі відеоролики, які висвітлять актуальність глобальних змін клімату та необхідність розробки стратегій адаптації до кліматичних змін. Результатом проекту буде відеофільм, спрямований на поширення інформації та підтримку ініціатив з адаптації до зміни клімату як лісового господарства, так і інших галузей економіки та суспільства загалом.

Партнером НЛТУ України у проекті є Університет прикладних лісових наук Роттенбурга (Німеччина)

Тривалість поїздок:

• з 07 по 13 червня 2020 року (перша – по Львівській області(Україна)).
  • з 20 по 26 вересня 2020 року (друга – у Роттенбург-ам-Некар (Німеччина)).

Витрати на поїздку команди (включаючи транспортування, проживання в готелях, харчування) фінансуються за рахунок коштів програми «MeetUp! Німецько-українські зустрічі молоді» фонду EVZ (Німеччина).

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

До участі в конкурсі допускаються студенти і аспіранти денної форми навчання всіх освітніх програм НЛТУ України і курсів, за умови збереження статусу студента/аспіранта як на момент подачі заявки, так і на момент реалізації проекту.

Вимоги до претендентів:

• вік 18-35 років;
  • високий рівень мотивації, комунікабельності, креативності, готовність брати активну участь у заходах програми та зацікавленість у тематиці проекту;
  • презентація тривалістю 5-7 хвилин англійською або німецькою мовою на тему «Розповім німецькому колезі про…».

Орієнтовні теми для індивідуальних презентацій:

• Вплив зміни клімату на лісове господарство України та шляхи пом'якшення негативних наслідків.
  • Що і хто загрожує лісам?
  • Конфлікти в сфері лісокористування: що мене турбує найбільше?
  • Виклики для лісового сектора: наша відповідь.
  • Кліматоохоронна роль лісів.
  • Оцінка впливу глобальних змін клімату на довкілля.
  • Адаптація лісового господарства до кліматичних змін.
  • Роль громадськості у вирішенні проблеми глобальних змін клімату.
  • Критерії вразливості лісів до зміни клімату.
  • Наслідки глобальних змін клімату для економічної безпеки.
  • Стратегічні пріоритети державної політики України щодо адаптації до змін клімату.

Документи для участі в конкурсі:

• рукописна заява;
  • CV (форматі Europass);
  • мотиваційний лист англійською або німецькою мовою (1 сторінка);
  • копія чинного закордонного паспорту.

Документи подаються в електронному вигляді. Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальнийрозмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . У темі листа необхідно зазначити MeetUp 2020 – Прізвище І.Б.

Термін подання документів – до 15.00 год. 20 березня 2020 р.

Заслуховування презентацій – у вівторок, 24 березня 2020 р. о 14.00 в залі засідань адміністративного корпусу.

Критерії оцінювання претендентів конкурсною комісією НЛТУ України:

1. Рівень комунікації іноземною мовою на професійні теми (за 100-бальною шкалою, вага критерію – 50%).
  2. Креативність та мотивація (за 100-бальною шкалою, вага критерію – 50%).

За результатами конкурсу буде сформовано основний і резервний списки учасників.

З питаннями щодо участі в конкурсі звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Закінчи і розпочни навчальний рік з подорожі!

MEET UP! ‒ Зустрічаймось!

Відкриваймо Україну та Німеччину разом!

The project was implemented within the “MEET UP! German-Ukrainian Youth Encounters” programme with support from the Foundation “Remembrance, Responsibility and Future” (EVZ).
The opinions expressed by the authors are not necessarily those of the Foundation EVZ. The author in solely responsible for the content.

Last modified on Неділя, 12 липня 2020 10:11