Фльорко Лілія Ярославівна

доцент кафедри філософії та психології

Florko

Посада – доцент, заступник завідувача кафедри з наукової роботи

Науковий ступінь – кандидат філософських наук – 2006 р., Львівський національний університет
імені Івана Франка.

Вчене звання – доцент кафедри філософії – 2012 р.

Контакти:

вул. Ген. Чупринки, 105, каб. 206, Львів, 79057, Україна
 +38-032-239-27-98

Дисципліни

• Філософія.
  • Психологія.
  • Психологія управління.
  • Психологія і педагогіка вищої школи.
  • Педагогіка і методика викладання у вищій школі.
  • Основи психології та педагогіки.
  • Етика та естетика.

Освіта

• Львівське педагогічне училище № 1 (1991–1996). Диплом молодшого спеціаліста. Спеціальність «Дошкільне виховання».
  • Філософський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (1996–2001). Диплом спеціаліста. Спеціадьність
    «Філософія».
  • Магістратура філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (2001–2002). Диплом магістра.
    Спеціальність «Філософія».
  • Аспірантура: Львівський національний університет імені Івана Франка, філософський факультет кафедри теорії та історії культури (2002–2005), спеціальність – історія філософії.
  • Тема дисертації: „Самотність людини як екзистенційна проблема сучасної європейської філософії”.
  • Диплом кандидата наук – 4 липня 2006 р.

Досвід роботи:

• Вихователь дошкільного закладу № 94 м. Львів (1995–1996).
  •  Асистент, старший викладач, доцент кафедри філософії (а з 2014 р. кафедри філософії та психології) Національного лісотехнічного
    університету України (2003 і до теперішнього часу).
  • Старший викладач кафедри соціогуманітарних дисциплін Львівського інституту економіки і туризму МОН України (2006–2007).
  • Доцент кафедри теорії та історії культури філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (2007 і до сьогодні – за сумісництвом).

Членство у професійних асоціаціях

• Член Наукового товариства імені Шевченка (2018 і до сьогодні).

Професійні інтереси

• Історія філософії, філософська антропологія, історія української культури, екофілософія, філософія культури, психологія особистості, культурологія, етика, екоетика, філософія мистецтва, філософія управління.

Основні публікації

1. Фльорко Л. Я. Самотність людини як соціально-філософська характеристика буття людини ХХ–ХХІ ст. // Людина в сучасному світі.
    В трьох книгах. Книга 1. Філософсько-культурологічні виміри: колективна монографія / за заг. ред. д-ра філос. наук, проф. В. П.
    Мельника. – Львів, 2011. – 578 с. – C. 316 – 355;
  2. Фльорко Л. Толерантність у контексті інтерсуб’єктивного виміру буття особи // Толерантність як соціально-культурний феномен: світоглядно- методологічний аспект: колективна монографія / [Ф. С. Бацевич, С. Л. Грабовська, О. В. Дарморіз та ін.]; за заг. ред. д-ра філос. наук, проф. В. П. Мельника. - Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2012. - 330 с. – С.193-202;
  3. Філософія: навчальний посібник / Скринник М. А., Фльорко Л. Я., Фльорко М. Я. – Львів: Ліга-Прес, 2015. – 479 с.;
  4. Філософсько-психологічний вимір відношення «людина-природа»: Навчальний посібник / Л. Я. Фльорко, М. А. Скринник, Е. П. Семенюк та ін.; за заг. ред. Л. Я. Фльорко – Львів: Ліга-Прес, 2015. – 270 с.;
  5. Фльорко Л. Я. Криза інтимно-особистісної сфери сучасної людини // Quo vadis, humanitas? Księga Jubileuszowa dedykowana ks. prof. Jackowi Pawlikowi SVD, z okazji 65. rocznicy urodzin / O. Sinkiewicz, A. Kordonska, . Kordonski (red.). Warszawa – Lwów – Kijów: Wydawnictwo VERBINUM, 2017. – C. 429–435.

Last modified on Вівторок, 05 листопада 2019 22:50

Національний лісотехнічний