Кафедра економічної теорії

gerb11

 Завідувач кафедри, к.е.н, доцент Рібун Любомир Володимирович

 

 79057, м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 103

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (032) 258-42-61, (032) 258-42-63

ribun1

Завідувач кафедри,
к.е.н, доцент 
Рібун Любомир Володимирович

Кафедра створена ще 1 вересня 1947 року під назвою — кафедра політичної економії.

У період становлення на кафедрі читались лише дві дисципліни —політична економія та економічна географія. Кафедра мала статус загальноінститутської.

На сьогодні кафедра економічної теорії займає особливе місце в структурі університету. Студенти-економісти протягом 1-го, 2-го року навчання опановують у нас економічні дисципліни, які стають підґрунтям вивчення предметів за спеціальністю. Для студентів інших спеціальностей навчальною програмою кафедри передбачено формування усвідомлених поглядів на економічні явища і процеси. Тому видатні випускники нашого університету — відомі вчені, керівники та організатори виробництва — отримали фундаментальну економічну підготовку на саме нашій кафедрі.

Розвиваючи міжнародні зв’язки, викладачі кафедри брали участь у здійсненні спільного українсько-німецько-бельгійсько-італійського проекту "ЕНАРЕКО". З 1998 року відповідно до кінцевої мети проекту розпочалась підготовка магістрів за спеціальністю «Економіка довкілля і природних ресурсів». На даний час викладачі кафедри підтримують дружні стосунки з університетами Польщі.

У колективі кафедри завжди приємна і затишна атмосфера, ми будемо раді співпрацювати з Вами, розширювати коло освітніх та наукових інтересів.

В кінці вересня за участю ректора НЛТУ України, академіка Туниці Ю.Ю. пройшла нарада завідувачів кафедр ННІ ІЕЕМ з питань вдосконалення навчального процесу. Серед прийнятих рішень – передача навчальних дисциплін «Національна економіка» та «Державне та регіональне управління» з кафедри економіки підприємства на кафедру економічної теорії. 30 вересня 2015 р. на засіданні кафедри економічної теорії ці дисципліни закріплені за доц.Ватаманюк М.М. та проф.Кульчицьким Я.В. відповідно, яких зобов’язали до 30 червня 2016 р. повністю підготувати методичне забезпечення цих дисциплін. Проміжні результати роботи будуть заслухані на засіданні кафедри в березні 2016 р.

kafEconomTheorySmall1

Адреса

Національний лісотехнічний 
університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, м.Львів, 79057
тел.: (032) 237 80 94, 237 79 88
E-mail: nltu@ukr.net

JoomShaper