Міжнародна наукова конференція "Підготовка фахівців для сталого розвитку: досвід, проблеми, перспективи"

22-23 жовтня 2014 у м.Львів в НЛТУ України проходитиме конференція за ініціативи Міністерства освіти і науки України, яке в своєму листі від 30 квітня 2013 р. запропонувало керівникам всіх ВНЗ України ІІІ-ІV рівнів акредитації "своєчасно підготуватися і взяти участь у цьому важливому освітянському заході" та розмістило на своєму сайті відповідне повідомлення.

Конференція включена до плану заходів Кабінету Міністрів щодо участі України у виконанні рішень Саміту ООН "Ріо+20" та відбуватиметься в рамках резолюції Генеральної Асамблеї ООН "Про декаду ООН з освіти для сталого розвитку".

Ухвала конференції                Матеріали конференції

МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ-АСОЦІАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ

iiarep

Метою МІАРЕП є консолідація наукового і технологічного потенціалу європейських університетів та інших наукових інституцій задля розв'язку невідкладних екологічних проблем у Карпатському регіоні і прилеглих територіях на локальному, регіональному і міжнародному рівнях. Предметом діяльності МІАРЕП є: фундаментальні дослідження; прикладні дослідження з апробацією результатів на конкретній території; екологічний контроль; екологічний вишкіл і освіта; консультаційні послуги; видавнича діяльність.

Національний лісотехнічний
університет України