Презентація на 26 Форумі видавців нової книги з серії «Бібліотека газети «День» «День вдячності»

Протягом багатьох років газета «День» звертає увагу своїми виданнями на стратегічні для української гуманітарної сфери питання. Зміцнення ідентичності, подолання провінціалізму, відновлення зв'язку часів... - усі ці теми, порушені в книжках газети, необхідні, щоб українці усвідомили себе як націю з тисячолітньою культурою, інтелектуалами, які не втрачали зв'язку зі світовим контекстом, і воїнами духу, що вистояли попри всі перешкоди.
Ця книга, підготовлена за редакцією Лариси Івшиної, являє собою великий цикл історичних нарисів. Вона розповідає про тих людей - переважно громадян іноземних держав, західноєвропейців, американців, підданих колишніх імперій - котрі розповідали світові про нашу землю і наш народ, рятували українців від голоду та репресій і доносили цю страшну правду до Європи. Ризикуючи своїм життям, вони зміцнювали зв’язок української та світової культури й науки, створювали й розвивали систему колективної безпеки, яка зупинила «імперію зла».
«День вдячності» містить два важливі послання. По-перше, Україна завжди була важливою складовою політичного та економічного життя Європи: контактами з нею дорожили Кромвель, Наполеон, королі Франції. По-друге, ця подяка за добро, хай навіть через століття - більше потрібна нам самим. Це свідчення того, що українці - не жертви, які вимагають від усіх допомоги, сприймаючи її як належне (образ, що нам намагаються накинути). Ми сильні й вистояли, а тепер дякуємо тим, хто був нашим союзником у найтемніші часи. І це робить нас духовно сильнішими.

Автори книги добре відомі в Україні - Юрій Терещенко, Володимир Панченко, Петро Кралюк, Сергій Грабовський, Ігор Сюндюков, Юрій Шаповал...

Продовжуючи багаторічну традицію, газета «День» також підготувала до книги вишукані аксесуари - особливу закладинку та м’який, «оксамитовий» футляр. Натхненням для них стали молитовники з їхнім винятковим оздобленням, а зображення двох поєднаних квіток є символом взаємодопомоги, рівності та вдячності за простягнуту українцям дружню руку. Фіолетовий колір, що символізує мудрість, підкреслює ці візуально втілені метафори й надає цьогорічному арт-супроводу виняткової шляхетності.

Чекаємо вас на презентації книги на 26 Форумі видавців 20 Вереснн о 14-30 у конференц-залі Палацу Мистецтв та на стенді № 306, де всі охочі зможуть придбати не тільки книжкову новинку, а й попередні бестселери газети, випуски глянцевого «Маршруту № 1», зокрема, новий номер «ЛУЦЬК», та оформити передплату на свій «День».

1knigadenvdiachnosti 657e79975129b91416c81f1e340f5318

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило конкурс на заповнення вакантних посад до Галузевих експертних рад.

Документи для участі у конкурсі приймаються у період з 09.09.2019 р. по 27.09.2019 р. шляхом заповнення онлайнформ, розміщених за посиланнями:

- для представників роботодавців –https://forms.gle/DTmDKPSuQeMgBor36
- для представників здобувачів вищої освіти – https://forms.gle/nMJkAgLEYu8HLpr46

Докладна інформація:

https://naqa.gov.ua/2019/09/09/%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%bf%d1%80%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%81%d1%83-%d0%b7-21/

12004940 688109507985982 5055328914715058818 n
Шановні колеги-лісівники!

Вітаємо Вас з нашим професійним святом — Днем працівника лісу!

Наша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси - це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Для України це безцінний дар, особливе багатство.

Нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань. Нам належить і надалі збільшувати лісистість території країни до європейського рівня, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення сталого лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками, піднімати матеріальну базу лісової науки й освіти до сучасного європейського рівня.

Охорона безцінного дару природи – лісу – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Сподіваємось, що наша важка наполеглива праця щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів України буде взірцем для всіх інших країн Європи і світу.

Шановні працівники та ветерани лісовї галузі! Дякуючи вам за невтомність і самовідданість, щиро бажаємо всім нам, щоб наша робота приносила у наші домівки щастя, добро та надію на краще майбутнє!

26bookforumЦьогорічна програма 26 BookForum налічує 700 подій, у яких візьмуть участь понад 1000 українських та інозених учасників.

Куратор «Українсько-Єврейської Зустрічі» – Андрій Павлишин, український журналіст, громадський діяч, історик та перекладач. Відомий зокрема як дослідник польсько-українських стосунків, творчості Бруно Шульца і перекладів інтелектуальної літератури з польської на українську мову.

Куратор спеціального проекту «Жива сцена» – Остап Сливинський, український поет, перекладач та літературознавець.

«Київські лаври на BookForum» представить Юрій Володарський, літературний оглядач, журналіст.

Українська письменниця, правозахисниця, телеведуча Лариса Денисенко та журналістка, літературознавиця Ірина Славінська куруватимуть спеціальний проект «Жінка в темі».

Для ознайомлення з подальшою інформацією натисніть на фото чи на посилання

P1018582Вчора, 5 вересня, в залі засідань Вченої ради Національного лісотехнічного університету України відбулася зустріч професора Університету сталого розвитку м. Еберсвальде (ФРН) (Hochschule Fur Nachhaltige Entwicklung Eberswalde – HNEE) ПʼЄРА ІБІША із науково-педагогічними працівниками, аспірантами, докторантами та студентами нашого університету.

Розпочалася зустріч із вітального слова до гостя та усіх присутніх ректора НЛТУ України, академіка НАН України Юрія Туниці та проректора з наукової роботи Василя Лавного.

Професор П’єр Ібіш виступив із науковою доповіддю на тему: “Econics: learning from ecosystems for natural resource management and sustainable development”. Професор розповідав про еконіку як науку, її вплив на збереження та відновлення природних ресурсів. Ця тема викликала жваву дискусію серед присутніх.

В рамках візиту до Національного лісотехнічного університету України професор П’єр Ібіш мав екскурсію Львовом та відвідав ботанічний заказник “Волицький” у Сокальському районі Львівської області.

P1018602Професор Пʼєр Ібіш завдяки своїм науковим працям і діяльності в галузі збереження лісових екосистем є відомим далеко за межами Німеччини. Він є засновником міжнародного Центру еконіки та менеджменту екосистем (Centre for Econics and Ecosystem Management), засновником інноваційної міжнародної магістерської програми “Global Change Management”, заступником Голови правління Німецького фонду охорони навколишнього природного середовища, був членом Ради директорів Європейської секції Товариства природоохоронної біології.

Впродовж 13 років проф. П. Ібіш здійснює навчальні поїздки зі студентами з різних країн світу в Україну. З його ініціативи і під його керівництвом в Україні було реалізовано низку проектів, спрямованих на збереження лісових екосистем, зокрема букових пралісів.

Своєю активною працею впродовж останніх років професор Пʼєр Ібіш зробив значний особистий внесок у міжнародне визнання Національного лісотехнічного університету України завдяки участі науково-педагогічних працівників і студентів університету в міжнародних науково-дослідних проектах, підвищення рівня кваліфікації науково-педагогічних працівників Національного лісотехнічного університету України шляхом залучення до стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде, підвищення рівня підготовки фахівців у Національному лісотехнічному університеті України шляхом участі студентів університету в міжнародній академічній мобільності, збереження унікальних букових пралісів України шляхом їх включення до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Всі зазначені вище проекти здійснювалися з його ініціативи, за його лідируючої ролі та під його керівництвом. Вони мали широкий позитивний вплив на імідж університету в світі.

Юлія Гербут

P10184752-4 вересня в Національному лісотехнічному університету України відбулася міжнародна конференція "Праліси помірної та бореальної зон в умовах глобальних змін", яку спільно організували Швейцарський федеральний інститут лісових, снігових та ландшафтних досліджень (WSL) та НЛТУ України.

Мета даної конференції – об'єднати світове співтовариство вчених, що займаються питаннями екології та динаміки пралісів помірних і бореальних районів та їх взаємодією з місцевим населенням. Україна є найкращим місцем для проведення цієї конференції, оскільки  має найбільшу площу пралісів.

Розпочався захід 2 вересня у конференц-залі головного корпусу Національного лісотехнічного університету України. Із привітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи НЛТУ Василь Лавний.

Проректор наголосив, що праліси служать еталоном біологічної стабільності та продуктивності лісів і є носієм цінної генетичної інформації. Вони виконують в повній мірі важливі захисні та екологічні функції лісів, є природною лабораторією для наукових досліджень та моделлю для сталого ведення лісового господарства.

Конференція працювала одночасно у трьох секціях, де учасники представили результати своїх наукових досліджень та обговорили питання впливу глобальних змін на праліси помірної та бореальної зон. Цікавими були і виступи тих, хто займається дослідженнями колишніх господарських лісів, які вже тривалий час належать до природоохоронних територій. Також було подано матеріали, що стосуються впливу прилеглих навколишніх лісів на праліси та їх зв'язок з потребами суспільства.

Сьогодні тут зібралося понад 120 учасників з 16 країн з трьох континентів, що робить нашу конференцію справді світовою подією. Я сподіваюся, що ця конференція буде форумом для обміну науковими ідеями, дасть натхнення на нові дослідження та встановить контакти для більш тісної співпраці, щоб ми могли разом спланувати майбутні дослідження пралісів.

Юлія Гербут

P1018307Ось і закінчилося літо, а з ним – канікули. У ці дні починається новий життєвий етап для тисячі юнаків і дівчат нашої держави, які сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії. Їх чекають навчальні аудиторії, захоплююче студентське життя, нові враження і нові друзі.

Щороку в День знань ми бачимо щасливі обличчя юнаків і дівчат, мрії яких стали реальністю – вони стали студентами.

Вчора Національний лісотехнічний університету України прийняв першокурсників в університетську родину. На університетській площі відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. На свято прийшли батьки першокурсників, професорсько-викладацький склад та співробітники університету, представники влади, колишні випускники та почесні гості університету.

Розпочалася посвята з молитви та Божого благословення. Обряд освячення здійснили отці Роман та Олег, які благословили студентів-першокурсників на щасливе студентське життя.

Ректор університету, академік НАН України Юрій Туниця відкрив урочисту церемонію посвяти першокурсників у студенти університету та привітав усіх із початком навчального року.

P1018187  P1018198  P1018230 

Студентів-першокурсників, їхніх батьків та усіх присутніх на урочистостях сердечно привітали перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський, державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих, к.е.н, доцент, випускниця нашого університету Олена Врублевська, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, д.е.н., професор, випускник нашого університету Анатолій Дейнека, студент-відмінник 4-го курсу ННІ ДКТД, неодноразовий учасник міжнародних проектів з академічної мобільності студенів (Німеччина, Польща, Естонія),  заступник голови Студентського самоврядування університету Юрій Бичук, голова профкому студентів нашого університету, віце-Президент громадської організації Львівщини “Територія ініціативної молоді” Богдан Кісіль.

P1018240  P1018248  P1018251 
P1018266  P1018271  P1018193 

69405003 719469811813798 8558487382624567296 nШановні друзі! На адресу ректора нашого університету прийшли привітання від:

- Голови наглядової ради НЛТУ України, Героя України, академіка НАН України, професора, народного депутата І-IV скликань, співавтора проекту нової Конституції України    Ігора Рафаїловича Юхновського;
- Голови Львівської обласної ради Олександра Олександровича Ганущина;
- першого заступника Міністра лісової та деревообробної промисловості України (у 1980-1986 роках), академіка Лісівничої академії наук України, канд. Економ. Наук, випускника нашого університету Петра Петровича Дурдинця;
- Міністра економіки України (у 1993-1995 роках), Віце-прем’єр-міністра України з економічних питань (у 1995-1996 роках), випускника нашого університету Романа Васильовича Шпека;
- генерал-майора Служби безпеки України, випускника нашого університету Віктора Григоровича Андрейчука.

В Національному лісотехнічному університеті України зберігаються традиції. Стало традиційним й прийняття студентами-першокурсниками урочистої присяги. Її текст виголосили відмінниця навчання, випускниця Технологічного коледжу нашого університету, студентка 1-го курсу ННІ ЕЕМ Вікторія Гнідець та студент 1-го курсу цього ж інституту Ігор Мартинов.

Доброю традицією в університеті є вручення символічного ключа до знань та студентського квитка. Ректор університету під оплески присутніх вручив символічні атрибути студентського життя відмінниці навчання, випускниці Львівського екологічного коледжу з абсолютним балом атестата, що дорівнює 200 балів, студентці 1-го курсу ННІ ЛСПГ Олені Винницькій і внукові випускника механічного факультету 1971 року, внукові першого проректора нашого університету, студентові 1-го курсу ННІ ДКТД Олександру Адамовському.

Виконати місію запалювання “Чаші знань” цього року доручили відмінниці навчання, стипендіатці іменної стипендії Президента України, студентці групи АК-61м ННІ ІМАКІТ Анні Куриляк, чемпіону України 2019 року з армспорту, призеру чемпіоннату Європи  2019 року, що проходив у Греції, студенту 1-го курсу ННІ ЕЕМ Олександру Ластовчаку та чемпіону України з греко-римської боротьби серед кадетів (2015 і 2016 років), призеру кубка України серед молоді 2018 року, студенту 1-го курсу ННІ ЛСПГ Назару Романіву.

Ще одна традиція лісотехніків – посадити молоде деревце в пам’ять про цей знаменний день у житті першокурсників. Цю почесну місію виконали студенти-першокурсники ННІ лісового і садово-паркового господарства під керівництвом завідувача кафедри лісових культур і лісової селекції, д.с.-г.н., професора Миколи Гузя.

P1018185  P1018292  P1018315 
P1018318  P1018324  P1018334 

На завершення урочистостей проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків Микола Борис сказав: “Шановні гості, викладачі, батьки та студенти. Ще раз щиро вітаємо Вас із прекрасним вересневим святом – Днем Знань і початком нового навчального року. Бажаємо Вам, дорогі першокурсники, повноцінного студентського життя, збагаченого знаннями, високим духом патріотизму і глибоким почуттям відповідальності за долю держави! Вітаємо Вас із початком нового студентського життя! Хай Вам щастить!”.

До усіх привітань приєднався Народний ансамбль танцю “Полонина” НЛТУ України, який виконав танець “Березнянка”.

Після посвяти в студенти першокурсники зустрілися з директорами Навчально-наукових інститутів та наставниками академічних груп.

Юлія Гербут

IMG 2019060

tunycja

Дорогі колеги!

В цей урочистий день звертаюся насамперед до першокурсників, які поповнили дружню родину нашого Університету, одного з найкращих і найпрестижніших університетів України, котрий є визнаним центром освіти і науки у європейській та світовій освітній системі.Щиросердечно вітаю Вас з Днем знань та початком нового навчального року! Це хвилююче, всенародне свято втілює у собі ідеали людяності, доброти, мудрості та надії.

За свою 145-річну історію університет завжди був і залишається величним храмом освіти і науки, в якому зберігаються славні традиції і панують високі ідеали духовності, гуманізму, постійного пошуку істини, прагнення пізнавати навколишній світ і робити життя на Землі досконалішим і гармонійним. Це підтверджується гаслом університету: AD NATURAM VIVERE DISCIMUS “Вчимося жити в гармонії з природою”.

Ми пишаємося своїми випускниками – видатними вченими, політичними та громадськими діячами, які зробили вагомий внесок у розвиток нашої Держави. Пишайтеся і Ви тим, що увійшли у лісотехнічну родину. Ви здобули право розвивати багаті академічні традиції Університету, які формувало багато поколінь студентів і вчених. Невдовзі й Ваші здобутки поповнять скарбницю надбань Ваших визначних попередників. То ж бережіть і примножуйте університетські традиції та надбання.

Бажаю, щоб скрізь і завжди Ви відчували радість і гордість за те, що є студентами Національного лісотехнічного університету України. Будьте патріотами України, готовими захищати суверенітет і територіальну цілісність нашої Держави, гідними послідовниками тих, хто уславив своїми досягненнями наш університет і нашу Вітчизну!

Складаю вдячність науково-педагогічним працівникам, науковцям та співробітникам Університету за щоденну напружену творчу працю, педагогічний такт, академічну мудрість і самовіддане служіння справі навчання й виховання молоді, що є основою зміцнення та розвитку нашої Держави.

Бажаю всім студентам і співробітникам Університету міцного здоров’я, натхненного творчого пошуку, освітніх і наукових здобутків. 

Щастя, здоров’я, добра та миру Вам і Вашим родинам!

З глибокою пошаною,
Ректор,
академік НАН України                                                                                                                                                                                           Юрій Туниця

P1040971З 07 по 20 липня 2019 р. студенти-магістри лісового господарства провели навчальну екскурсію по лісах Німеччини.

На екскурсію поїхали кращі студенти груп ЛГ-51м та ЛГ-52м. Навчально-пізнавальну екскурсію організував і проводив професор кафедри лісівництва, доктор сільськогосподарських наук Лавний Василь Володимирович.

Екскурсійна програма розпочалась 07 липня виїздом автобусом зі Львова до м. Кракова, де відбулась оглядова екскурсія по центру міста. Близько 19 год.  ми вирушили далі до м. Праги, де мали тривалу екскурсію по м. Прага. Звідти 8-го липня ми вирушили до Німеччини в село Есталь, де ми провели 2 дні. Зранку 9-го липня ми познайомились з директором лісгоспу Йоганніскройц доктором Буркхард Штекелем, який ознайомив нас з наближеним до природи лісівництвом у дубових лісах.

10-го липня ми відправились до міста Фройденштадт, яке розташоване в горах Шварцвальд на висоті 700 м над рівнем моря. В цьому місті ми проживали в готелі "Sonne", шо в перекладі з німецької мови означає "сонце", тут ми прожили 7 незабутніх днів.

До обіду 11 липня ми знайомилися із природозберігаючою, механізованою заготівлею деревини в гірських умовах. Після обіду було купання в панорамному  басейні міста Фройденштадт.

Ранок 12 липня видався дуже чудовим  і вже о 8-мій годині ми сиділи в автобусі і прямували до міста Роттенбург, щоб ознайомитись з університетом прикладних лісових наук. Після обіду ми відвідали учлісгосп та ознайомились з веденням лісового господарства у різновікових мішаних дубових лісах. Правда погода була до нас трішки непривітна, оскільки пішов дощ, але настрій був пречудовим. Після завершення екскурсії ввечері був влаштований пікнік на території університету, де ми познайомились з німецькими студентами, одним словом вечір закінчився цікавим спілкуванням та гарним настроєм.

Суботній ранок 13 липня розпочався виїздом у комунальний ліс м. Дорнштеттен. Там нас зустрів лісничий і провів нам екскурсію лісом та розказав нам про досвід наближеного до природи лісництва. Після обіду всі гуртом відвідали стежку для босих прогулянок «Гальванген».

В неділю 14-го липня ми вирушили до міста Зельбах до приватних лісів професора Роденкірхен, де відбулась пізнавально-навчальна екскурсія лісами. Після екскурсії ми вирушили до Франції в м. Страсбург, де відбулась оглядова екскурсія по центру міста, де ми зробили багато крутих фотографій та отримали море гарних вражень.

зображення viber 2019 08 23 20 23 34  0 02 05 6c9f4731c3d6a580e1c40e95377bb80e9c768e36efec0988aa3c6c7dce3e7363 9fc7e2ce  зображення viber 2019 08 23 20 23 06 

Понеділковий ранок розпочався пізніше за всі ранки до того. Виспавшись та набравшись сил ми вирушили до лісу. В лісі відбулось ознайомлення з вибірковою системою рубок головного користування (Плентервальд) у мішаних буково-смереково-ялицевих лісах міста Фройденштадт та рекреаційним лісокористуванням. Після смачного обіду ми відправилися до деревообробного комбінату "Пфайфлє", де ознайомилися з сучасною технологією деревообробки. На вечір нам підготували "санки літом", тобто ми поїхали на літню санну трасу "Попперталь", що дало нам змогу серед літа покататись на санках.

Вівторок 16 липня розпочався дуже рано. Вже о 7 годин ми виїхали з готелю «Сонце» і попрямували до м. Вайблінген на завод STIHL, де нам провели екскурсію по виробничих цехах фірми  STIHL. Після екскурсії нам влаштували обід та подарували подаруночки на згадку. Далі ми поїхали по магазинах за покупками додому.

0 02 04 68644e5c80bb34e3b1bdd4feb542e272323f1e5bde53c8c9ff4475137d0c8c60 46d408cc  20190711 134601  20190714 091136 

Весь тиждень ми відчували турботу і велику підтримку зі сторони головного організатора нашої навчальної екскурсії - пана Фрідріха Хауга, який вже 13 років підряд організовує і проводить практики та екскурсії магістрів лісового господарства НЛТУ України по лісах Німеччини.

У середу 17 липня ми покинули готель "Сонце" та попрямували до міста Фрайбург. Там відбувся огляд факультету екологічних наук та знайомство з лабораторією дендрології, де ми побачили зуб мамонта та куски дерев, яким більше 12 тис. років. Після обіду відбулась екскурсія по центру міста та ознайомлення з вибірковою системою господарювання у комунальних лісах м. Фрайбург. Також ми побачили найвище дерево Німеччини - дугласію висотою понад 64 м. Ночівля була у будинку для студентів у горах. Наступний день виявився довгим і виснажливим.

18 липня ми покинули будиночок і виїхали автобусом до міста Берхтесгаден. По дорозі ми попали в великі затори і дуже довго їхали до місця зустрічі. Під час поїздки ми повертали до магазинів, де купували їжу на вечерю. Приїхали ми о 21 год. до Нацпарку, де нас зустрів директор рейнджерів і провів нас до лісового будиночка в Альпах.

0 02 05 f3811e6d21112adab91233c7bb903f5c91a4df04388e66950728ed9a47a4eda8 a92e430a  зображення viber 2019 08 23 20 28 06  P1040968 

Потрохи наша пізнавально-навчальна екскурсія підходила до кінця  і в п'ятницю 19 липня відбулась остання екскурсія по Національному парку «Берхтесгаден» в Альпах. Під час екскурсії ми піднялись на висоту 1937 м над р. м., де нам відкрився неймовірний і незабутній вигляд. Після обіду ми вирушили автобусом додому через Австрію та Угорщину.

У суботу 20 липня ми прибули на Україну до Львова. Так і закінчилась наша навчально-пізнавальна екскурсія по лісах Німеччини, під час якої ми почерпнули багато пізнавальної та корисної інформації з наближеного до природи лісівництва, яка стане нам у нагоді під час майбутньої роботи в лісовому господарстві.

 

Христина Лігостова, староста гр. ЛГ-51м

Bolgaria2019 Вже стало доброю традицією для учасників Народного ансамблю танцю "Полонина" НЛТУ України проводити серпень на морі.

Колектив знову запросили на щорічний фестиваль "Сонячна Олімпія", який проходить в містечку Кранево (Румунія) на самому узбережжі Чорного моря. Хоч це невелика країна, та вона з винятково багатою природою. Тепле, чисте і спокійне море, гори, безліч мінеральних джерел з цілющими водами, пам'ятки культури і архітектури, живий і колоритний фольклор – все це знаходиться в цій невеликій країні.

Керівник ансамблю Оксана Коваль зазначила, що це вже не перша участь "Полонини" у фестивалі в Болгарії, проте кожного разу це цікаво та насичено.

Міжнародні фольклорні фестивалі дають можливість не лише продемонструвати український народний танець наголосила Оксана Коваль, а й набратися нових вражень, ідей, вивчити нові танці та знайти нових друзів. Зараз народний танець не користується популярністю серед молоді, а такі фестивалі змінюють світогляд, адже це надзвичайно корисний обмін культурою. Саме на міжнародних фестивалях студенти бачать як в інших країнах популяризують свою культуру і це має величезний вплив на свідомість студентів.

Міжнародний фестиваль "Сонячна Олімпія" – це прекрасна можливість продемонструвати український танець на міжнародній сцені, а також відпочити і оздоровитися на морі.

Bolgaria2019 5  Bolgaria2019 4  Bolgaria2019 2 
Bolgaria2019 1  Bolgaria2019 3 Bolgaria2019 6 

Юлія Гербут

Den nezalezhnosti2019З нагоди річниці Незалежності України бажаємо сили, миру, правди й злагоди!

Нехай кожен прийдешній день буде наповнений радісними митями!
Натхнення всім нам, щастя і гармонії! Тепла та нових досягнень!

Любіть Україну всім серцем! Любіть її простори і гори, її мову і пісню, її вітер і сонце, її трави й ліси...

З Днем незалежності!

 

Адміністрація

Адреса

Національний лісотехнічний 
університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, м.Львів, 79057
тел.: (032) 237 80 94, 237 79 88
E-mail: nltu@ukr.net

JoomShaper