Візит делегації з Національного університету Монголії

зображення viber 2019 11 08 18 10 08

У п’ятницю, 8 листопада 2019 року НЛТУ України відвідала делегація Національного університету Монголії у складі віце-президента з навчальної та студентської роботи університету, доктора Bayanjargal Ochirkhuyag та директора факультету інжинірингу та прикладних наук, доктора  Baatarbileg Nachin.

Доктор Baatarbileg Nachin представив історію становлення Національного університету Монголії, його організаційну структуру, освітні програми та лабораторії кафедри довкільного та лісового інжинірингу факультету інжинірингу та прикладних наук. 

Кафедра виконує проекти, фінансовані програмою Еразмус+ (напрям КА 2), зокрема у співпраці з українськими та європейськими університетами проект INTENSE,  спрямований на покращення підготовки докторів філософії за освітніми програмами у сфері екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології.

На зустрічі з керівництвом університету були окреслені перспективні напрями співпраці, зокрема: підписання двосторонньої угоди, обмін студентами та викладачами, подання спільної заявки у рамках програми Еразмус+ (напрям КА2 СВНЕ – Розвиток потенціалу вищої освіти), спільні наукові дослідження.

.

Василь Лавний

Last modified on Неділя, 17 листопада 2019 12:25

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper