День відкритих дверей для студентів Кременецького лісотехнічного коледжу

Вже стало доброю традицією в Навчально-науковому інституті деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну (ННІ ДКТД) проводити щорічні Дні відкритих дверей зі студентами випускових курсів коледжів та вищих професійних училищ, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів.

У суботу 2 листопада 2019 року у Національному лісотехнічному університеті України проведено День відкритих дверей для студентів 4 курсу Кременецького лісотехнічного коледжу спеціальності «Обробка деревини».

Заступник директора ННІ ДКТД Ігор Соколовський провів екскурсію територією, навчальними корпусами, ознайомив з історією та структурою університету. Він розказав студентам про випускників Кременецького лісотехнічного коледжу, які працюють в Національному лісотехнічному університеті України, серед яких семеро викладачів у ННІ ДКТД.

Про навчання студентів спеціальності «Деревообробні та меблеві технології» в університеті, їхню практичну підготовку, міжнародну співпрацю та дозвілля розповів директор ННІ ДКТД Володимир Маєвський. Студенти коледжу також відвідали навчально-виробничу лабораторію випускової кафедри технологій лісопиляння, столярних і дерев’яних будівельних виробів на базі деревообробного обладнання австрійської фірми “Felder”.

 

Доцент кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Василь Заячук у Музеї деревини ознайомив студентів коледжу з історією створення музею, експонатами деревини, цінними породами деревини, лісовим фондом України та акцентував увагу на актуальності вивчення дисципліни деревинознавства. 

 

Студентів Кременецького лісотехнічного коледжу ознайомили з особливостями вступу у 2020 році до НЛТУ України, структурою фахового вступного випробування. Пробне тестування зі студентами заступник директора ННІ ДКТД Ігор Соколовський проведе весною 2020 року на зустрічі зі студентами в коледжі.

Окрім зустрічі з дирекцією ННІ ДКТД, студенти мали також зустріч з випускниками Кременецького лісотехнічного коледжу, які вже навчаються в ННІ ДКТД за спеціальністю «Деревообробні та меблеві технології», а саме Максимом Погайдаком (ДТС-11), Богданом Кучером (ДТС-11) та Арсеном Гонтаруком (ДТС-11), які поділилися своїми враженнями про НЛТУ України.

Традиційно другою частиною Дня відкритих дверей було знайомство зі Львовом. Студентам Кременецького лісотехнічного коледжу проведена екскурсія у Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай), а на закінчення – прогулянка вечірнім древнім містом Львовом.

 


 

В.Маєвський та І.Соколовський

Last modified on П'ятниця, 08 листопада 2019 11:18

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper