Відвідини виставки «Історія нескореної церкви»

muzshept05 696x464

У  рамках відзначення 30-річного ювілею виходу з підпілля УГКЦ та 75-х роковин переходу до вічності митрополита Андрея Шептицького 24 жовтня 2019 року студенти груп Д-11 та ЕК-11 разом з викладачами кафедри соціології та культурології відвідали Музей митрополита Андрея Шептицького, де експонується виставка  «Історія нескореної Церкви».

Екскурсію провів організатор виставки, засновник Музею митрополита Андрея Шептицького, а також відомий фахівець із сакрального мистецтва ієромонах-студит отець Севастьян Дмитрух.

Студенти та викладачі змогли  оглянути тематичні зали, присвячені періодам, коли Церква  перебувала в підпіллі та виходила з нього, а також зали, присвячені видатним діячам УГКЦ: митрополитові Андрею, блаженному Климентію Шептицькому, патріархові Йосифові Сліпому та чимало інших цінних експонатів.

«Нам потрібно зберегти історію Церкви та нашого народу. Тому ця виставка передусім про тих священників, монахів, монахинь і мирян, які переживали той важкий радянський період», - наголосив отець Севастьян.  

Н. Дуда, доцент кафедри

соціології та культурології

Last modified on Четвер, 24 жовтня 2019 21:12

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper