Активізація міжнародної співпраці

1У січні 2019 року стартував проект на тему «Співробітництво у галузі лісового господарства між федеральною землею Баден-Вюрттемберг (Німеччина) та Україною» (BWU-FOKO), виконавцями якого є Університет прикладних лісових наук Роттенбурга та Національний лісотехнічний університет України (НЛТУ України). Проект фінансується фундацією Баден-Вюрттемберг. Першим етапом календарного плану роботи став офіційний візит делегації НЛТУ України в м. Роттенбург 12-15 лютого 2019 року. У склад делегації входили ректор НЛТУ України, академік НАН України, професор Ю.Ю. Туниця, перший проректор, професор М.Г. Адамовський, директор ННІ лісового і садово-паркового господарства, професор С.І. Миклуш, професор кафедри лісівництва В.В. Лавний та керівник інформаційного відділу С.Н. Краєвський.

Делегацію в аеропорту Штутгарта зустрів особисто ректор, професор  Бастіан Кайзер, який вже два рази відвідував наш університет і є Почесним доктором НЛТУ України. Професор Бастіан Кайзер очолює університет Роттенбурга з 2001 року. У 2013 році його обрано президентом ради ректорів університетів прикладних наук у федеральній землі Баден-Вюртемберг, що представляє 24 університети, більше 3000 професорів та близько 110 000 студентів у галузі вищої освіти федеральної землі Баден-Вюрттемберг. Ректор Бастіан Кайзер також є членом громадської ради забезпечення сталого розвитку федеральної землі Баден-Вюрттемберг та членом правління Товариства лісівників Німеччини.

2Бастіан Кайзер є професором прикладної економіки. Він добре володіє англійською та іспанською мовами, працював менеджером проектів та консультантом у кількох країнах Латинської Америки, є співавтором відомого підручника "Підприємництво та управління в галузі лісового господарства та деревообробки", який перекладено на англійську, польську, чеську, угорську та сербську мови. Під керівництвом ректора Бастіана Кайзера Університет прикладних лісових наук Роттенбурга став практично-орієнтованим, інноваційним та базується на принципах сталого розвитку, тому його випускники користуються великим попитом на ринку праці Німеччини.

Під час візиту в Роттенбург було проведено робочі наради в університеті. Ректор Бастіан Кайзер зробив презентацію про свій заклад вищої освіти та ознайомив з матеріально-технічною базою університету, навчально-науковими лабораторіями, сучасним обладнанням та екологічно-чистою, енергоощадною системою опалення з використанням відходів деревини. Представники НЛТУ України вивчали досвід управління університетом і ознайомилися з побутом студентів та науково-педагогічних працівників університету.

9Крім того, керівництву НЛТУ України було організовано зустріч з міським головою Роттенбурга та екскурсію по місту. Цікавим було ознайомлення з роботою та дослідженнями навчального лісництва університету.

У програмі візиту було також знайомство з роботою управління лісами федеральної землі Баден-Вюрттемберг у м. Тюбінген, розмова з лісовим президентом Мартіном Штріттматтером про ліси федеральної землі Баден-Вюрттемберг та актуальні проблеми ведення лісового господарства.

Цікавим було відвідування монастиря цістерціанців у Бебенхаузені та екскурсія по центру старого міста Тюбінген. Українська делегація мала також екскурсію в гори Шварцвальд і національний парк "Північний Шварцвальд" та детально ознайомилася з роботою деревообробного комбінату "Ехтлє" в селі Нордрах.

Під час візиту в Роттенбург було узгоджено календарний план і подальші заходи виконання проекту "Баден-Вюрттемберг ‒ українська лісова співпраця".

 

 

Координатор проекту професор Лавний В.В.

Last modified on П'ятниця, 22 лютого 2019 12:50

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper