11 лютого - 1 березня - Флешмоб-2019: "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну"

"Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну" – це постійна доброчинна акція, що діє у науково-технічній бібліотеці НЛТУ України.

Дарування книжок — гарна традиція читачів, друзів і партнерів науково-технічної бібліотеки НЛТУ України, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється не лише дублетними, а й першими примірниками видань. На превеликий жаль, у зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням, бібліотеки не в змозі поповнювати в повному обсязі бібліотечний фонд новими книжками та періодичними виданнями. 
Бібліотеки завжди допомагали своїм читачам: одержати знання, відкрити для себе незвіданий світ, знайти відповіді на всі питання. Сьогодні час допомогти бібліотекам! 
Науково-технічна бібліотека НЛТУ України запрошує своїх читачів приєднатися до флешмобу-2019: "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну", приурочену до Міжнародного дня дарування книг.
Давайте приєднаємося до флешмобу-2019: "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну". Книги стануть доступні нашим читачам! Тож звертаємось до Вас з проханням, якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – підпишіть їх гарними побажаннями і подаруйте їх нашій бібліотеці! Ми впевнені, якщо  цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші! 

Пропонуємо згадати відому мудрість «книга - найкращий подарунок», зробіть свій власний дарунок – подаруйте бібліотеці книгу.  Не втомлюйтеся робити добро!

Долучайтесь до флешмобу, який триватиме з 11.02 по 01.03 у стінах нашої бібліотеки. 
Книги приймаються у відділ комплектування та наукового опрацювання документів науково-технічної бібліотеки, який знаходится за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 101, другий поверх. 

У читальному залі навчальної та наукової літератури буде організована розгорнута виставка подарованих видань. Кожен охочий може переглянути виставка з 04.03.2019 р.

Шануймо, бережімо, читаймо книги, бо у них мудрість, розум, знання людства, які створювалися впродовж тисячоліть. 
Книга – найбільший винахід людства.

Шановні викладачі, співробітники, користувачі та гості науково-технічної бібліотеки НЛТУ України приєднуйтеся до флешмобу-2019: "Подаруй книгу бібліотеці: друковану чи електронну".

Не залишайтесь байдужими! Добрі справи робити приємно! 
Щиро вдячні за подарунки!

Last modified on Четвер, 14 лютого 2019 12:50

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper