02 FRN17 вересня 2021 року в залі засідань Вченої ради Національного лісотехнічного університету України відбулася робоча зустріч першого секретаря з питань продовольства та сільського господарства Посольства Федеративної Республіки Німеччина Франка Мюллера з адміністрацією університету. Метою зустрічі було обговорення результатів виконання спільного українсько-німецького проєкту з інвентаризації лісів, визначення напрямів подальшої співпраці та залучення провідних науковців університету до виконання проєктів.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Микола Адамовський у вступному слові окреслив основні напрями міжнародної діяльності університету та наукові дослідження, які проводяться науковцями університету в рамках виконання різноманітних проєктів. Він наголосив на тісній співпраці НЛТУ України з німецькими університетами, зокрема з Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде, Університетом м. Фрайбурга та Університетом м. Ротенбурга.

Завідувач кафедри лісівництва, професор Григорій Криницький зупинився на здобутках лабораторії молекулярно-генетичних маркерів деревних рослин, які вперше у світі отримали повнорозмірні послідовності генів дефензину, що виконують ключову роль у 01 FRNпроцесах адаптації сосни звичайної до стресових чинників довкілля. Наукові здобутки лабораторії зареєстровані у міжнародній базі даних GenBank (Вашингтон, США). Наголошено на наукових здобутках кафедри лісівництва з питань переходу лісового господарства України на вибіркову форму господарювання та впровадження наближеного до природи лісівництва.

Під час зустрічі першого секретаря Франка Мюллера зацікавила участь фахівців університету до процесів реформування лісової галузі України. Були представлені здобутки наукової школи професора Ігора Синякевича та розроблення проєкту Закону України “Про національну лісову політику”.

В.о. начальника ВМЗ, доктор філософії Галина Лесюк презентувала доповідь про структуру університету, основні напрями його інтернаціоналізації, результати участі університету в конкурсах академічної мобільності за програмою Еразмус+ впродовж 2014-2020 років і виконання найбільших міжнародних освітніх та наукових проєктів за участю університету. У доповіді наголошено на сильних сторонах університету, які можуть зацікавити закордонних партнерів у вирішенні питань лісової галузі України

03 FRNЗаступник директора ННІ ЛСПГ, доцент Сергій Гаврилюк доповів про виконання колективом інституту проєкту в рамках програми Горизонт-2020 “Розподілена, інтегрована і гармонізована інформація про лісові ресурси для здійснення прогнозування в біоекономіці” (DIABOLO) та проєкту SURGE-Pro”, фінансованого фундацією Фольксваген. Продемонстровано практичний досвід співробіників та студентів інституту з інвентаризації лісів, зокрема букових пралісів Карпатського біосферного заповідника

Про підготовку в університеті фахівців лісового господарства, їх працевлаштування та науковий потенціал ННІ ЛСПГ доповіли проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, доцент Микола Борис, заступник директора ННІ ЛСПГ, доцент Петро Хомюк та завідувач кафедри лісової таксації та лісовпорядкування, доцент Іван Ільків.

Перший секретар з питань продовольства та сільського господарства Посольства ФРН Франк Мюллер подякував за організацію зустрічі та висловив переконання, що Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини і надалі продовжуватиме співпрацю з Державним агенством лісових ресурсів України, а науковці Національного лісотехнічного університету України будуть залучені до виконання нових проєктів з інвентаризації лісів, лісокористування та управління лісовим господарством.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ
“Програма ERASMUS+ 2021-2027: можливості інтернаціоналізації освіти та пріоритетні напрями для університету”
(на виконання Стратегії інтернаціоналізації університету до 2026 року)

Цільова аудиторія: науково-педагогічні, наукові та адміністративні працівники, докторанти та аспіранти.

Тривалість: до 1 год 30 хв.

Дата та місце проведення: 22 вересня 2021 р. (середа), 16.20 год, вул. Ген. Чупринки 103, адмін. корпус, 2-ий поверх, зал засідань Вченої ради.

Очікувані результати для учасників: знати структуру та зміст проєктних заявок, вміти визначати потенційних партнерів, вміти готувати проєктні заявки, вміти формувати проєктні команди.

ПРОГРАМА

 1. Стратегія інтернаціоналізації університету-2026: ключові завдання та індикатори ефективності їх реалізації.

                    Спікер: проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, канд. техн. наук, доцент Борис М.М.

15 хв

 1. ERASMUS+ проєкти мобільності: аналітичний огляд 2014-2020 рр., конкурс 2022 р. та менеджмент проєктів.

                      Спікер: в.о. начальника ВМЗ, керівник сектору мобільності, доктор філософії (PhD) Лесюк Г.М.

30 хв

 1. Проєкти з розвитку потенціалу вищої освіти. Огляд заявки проєкту QUARSU та досвід впровадження.

                     Спікер: завідувач кафедри технології меблів та виробів з деревини, д.-р техн. наук, професор Кійко О.А.

30 хв

          Підсумки семінару та пропозиції учасників щодо поглиблення інтернаціоналізації університету.

10 хв

Відділ міжнародних зв’язків НЛТУ України

01 Bruhovychi16 вересня 2021 року відбулося урочисте відкриття інноваційний лісорозсадницький комплекс з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, який був створений у Брюховичах на базі ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека та директор ДП «Львівський ЛСНЦ» Федір Пелиньо, розпочинаючи урочисте відкриття, розповіли  присутнім про зародження і реалізацію ідеї створення на Львівщині першого в Україні інноваційного лісового селекційно-насіннєвого центру та ознайомили гостей із впровадженням сучасних технологій вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою для відновлення лісів і лісорозведення.

З привітаннями виступили Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський, перший заступник голови Держлісагентства України Віталій Пунь, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, міський голова м. Львова Андрій Садовий.

До вітань приєдналися представник швецької компанії ВСС АВ Евальдас Блазевічус та генеральний підрядник, директор компанії ХО-СА-РО Володимир Хома.

Участь у заході взяли народні депутати України, депутати Львівської обласної ради та представники громадськості.

В заході також взяла участь делегація науковців Національного лісотехнічного університету України на чолі з першим проректором з науково-педагогічної роботи, професором Миколою Адамовським.

Інноваційний лісовий розсадник оснащений найсучаснішим обладнанням на основі технологій шведської компанії ВСС АВ, яка є світовим лідером у виробництві сучасного устаткування для лісових насінних центрів і розсадників. Гості заходу мали нагоду на власні очі побачити усі можливості інноваційного лісорозсадницького комплексу та переконатися у його високій технологічності.

Основна перевага садивного матеріалу із закритою кореневою системою  полягає у можливості висаджування таких сіянців впродовж усього вегетаційного періоду та формуванні стійких здорових та продуктивних лісових насаджень, що особливо актуально в умовах змін клімату.

У збудованому за сучасною технологією лісорозсаднику будуть вирощуватися сіянці біотично стійких, високопродуктивних  лісових порід  для відновлення лісів Карпат та рівнинної частини: ялиця біла, бук лісовий, сосна звичайна, дуб звичайний, модрина європейська, псевдотсуга Мензіса та інші.

Реалізація проєкту з побудови нового інноваціного лісорозсадницького комплексу на Львівщині є результатом співпраці лісівників з Львівською обласною державною адміністрацією і Львівською обласною радою та підтримки Державного агентства лісових ресурсів України і Міндовкілля України.

Кошторисна вартість проекту складає 89,0 млн грн, в тому числі кошти на закупівлю обладнання та устаткування  - 48,5 млн грн. Проект реалізовано за рахунок фінансової підтримки: державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ – 41,1 млн грн, обласного бюджету Львівської області – 36,4 млн грн та Львівської об’єднаної територіальної громади – 11,5 млн грн.

За один рік вирощується 3,5 млн сіянців із закритою кореневою системою.

В перспективі з використанням наявних теплиць на підприємствах Львівського ОУЛМГ та розширенні тепличного комплексу і полів дорощування у ДП «Львівський ЛСНЦ»  проект дасть змогу додатково отримати 7,5 млн сіянців на рік із закритою кореневою системою та 4 млн шт. із покращеною кореневою системою.

Сумарна кількість вирощеного садивного матеріалу становитиме близько 15 млн сіянців із закритою та покращеною кореневою системою.

За матеріалами:

IMG 376f46239ef66635d62bb5f38c092cf0 VДелегація викладачів з НЛТУ України та Університету сталого розвитку Еберсвальде 13 вересня розпочали участь у воркшопах та семінарах «Змішане навчання» організованих в рамках проекту "Спільне цифрове майбутнє".

IMG 2d1c42dfe795a979469e261e780859ce VТиждень воркшопів за тематикою "Змішаного навчання" розпочав Д-р Гаральд Бендер. Експерт здійснив огляд змішаного навчання, окреслив цілі, методи та підхід (MOMBI) до змішаного навчання. Виділив етапи та ролі, наголосив на слабких місцях змішаного навчання. Окреслив особливості сучасних навчальних середовищ, компетенції 21 століття / компетенції 4С, А також запропонував сценарії змішаного навчання.

Проф. Др. Дірк Іфенталер через онлайн конференцію у Zoom виклав матеріал про нові медіа в академічному навчанні, приклади та найефективніші підходи які застосовуються в Universität Mannheim  та Curtin Universitу.  Доповідь експерта була присвячена новим навчальним носіям інформації, інструментам та платформам, а також - форматам навчання (синхронним/асинхронним). 

Проф. Др. Дірк Іфенталер широко окреслив поняття медіадидактики - лінійні та нелінійні навчальні підходи, індивідуальні та адаптивні шляхи навчання (Аналітика навчання, ШІ та системи рекомендацій). 

Мірелла Зейдлер представила команді викладачів з НЛТУ України приклади створення контенту на платформі H5P та запропонувала механізми інтеграції елементів H5P в контент системи Moodle. Ознайомила із розширеними можливостями в H5P. 

Викладений матеріал опрацьовувався у підгрупах, з демонстраціями та обговоренням на пленарних засіданнях.

Bilyk prew

Bilyk
12.09.1931 - 28.12.2014

Білик Богдан Васильович – професор кафедри лісових машин 
Національного лісотехнічного університету України,
кандидат технічних наук, доцент, 
член-кореспондент Лісівничої академії наук України

Білик Богдан Васильович народився 12 вересня 1931 року в місті Сокалі у сім'ї вчителів Василя та Стефанії. До 1939-го року навчався в початковій школі у Любліні (Польща), а до 1944 – у Сокальській гімназії. У 1948 році здобув середню освіту в Сокальській середній школі. Вищу освіту здобув у Львівському лісотехнічному інституті, який закінчив з відзнакою за спеціальністю «Лісоінженерна справа», здобувши кваліфікацію інженера-технолога. З 1953 року розпочав педагогічну діяльність у Львівському лісотехнічному інституті на посаді асистента кафедри сухопутного транспорту лісу. В 1960-1963 роках був аспірантом цієї ж кафедри під науковим керівництвом професора Б. Гастєва. У 1963-1967 роках – асистент і старший викладач. В 1965 році захистив кандидатську дисертацію з технічних наук за спеціальністю «Машини і механізми лісорозробок, лісозаготівель, лісового господарства і деревообробних підприємств» на тему «Дослідження режимів роботи лісових автомобілів у гірських умовах Карпат».

Професор Б. Гастєв з учнями, справа-наліво: професори  
Б. Білик, М. Гайдар, С. Костогриз, Г. Андрійчук, Н. Библюк

У 1967 році йому присвоєно вчене звання доцента кафедри транспорту лісу (зараз – кафедра лісових машин). Від 1992-го працював на посаді професора кафедри лісових машин і доріг. З 1992 року по 2002 був деканом лісомеханічного факультету Національного лісотехнічного університету України.

Тривалий час був науковим керівником студентського наукового товариства університету, а від 1971 року керував  аспірантурою. Під його керівництвом захищено низку наукових робіт, три кандидатські дисертації – аспірантами. 

Головними напрямками наукових досліджень професора Білика Б.В. були дослідження динаміки лісотранспортних засобів, моделювання динамічних процесів у трансмісії та ходовій системі колісних машин та оптимізація їх параметрів, створення відповідного програмного комп'ютерного забезпечення. Богдан Васильович Білик – автор понад 130 наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях, автор і співавтор науково-популярної та навчально-методичної літератури, зокрема, трьох навчальних посібників з грифом МОН України.

 
 Проф. Білик Б. В. проводить аудиторне заняття  зі студентами

Загалом професор Білик Б.В. викладав у нашому виші 62 роки. На високому науковому і методичному рівні виховував бакалаврів, спеціалістів і магістрів, викладав професійно-орієнтовані  дисципліни, для яких сам розробив комп’ютерні програми і науково-методичне забезпечення.

Будучи деканом лісомеханічного факультету очолював робочу групу, яка займалася розробленням галузевих стандартів вищої освіти України.

Богдан Васильович був громадсько-активною людиною. Він був одним  із засновників, а з 1992 року – головою Асоціації викладачів і співробітників Лісотехніки, брав активну участь в заснуванні національної спілки педагогічних і наукових працівників Львівщини та був членом її ради.

У листопаді 1993 року Білика Б. В. було обрано членом-кореспондентом Лісівничої Академії Наук України. Його пам’ятають як діяльного члена Наукового товариства ім. Шевченка, «Просвіти» і Всеукраїнського Педагогічного Товариства ім. Г. Ващенка.

За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну наукову і педагогічну діяльність Білика Б. В. нагороджено знаком «Відмінник освіти України» (1995 р.), а у 1999-му році йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник народної освіти України».

Богдан Васильович вирізнявся широкою ерудицією, принциповою позицією, доброзичливістю і життєвою активністю, до останнього дня залишаючись відданим своїй справі.

Наприкінці 2014 року перестало битися серце  великого науковця і патріота України. Та світла пам’ять  про нього назавжди збережеться в серцях його учнів і колег.

З нагоди 90-річчя від Дня народження на кафедрі лісових машин оголошено тиждень пам’яті професора Білика Б.В., в рамках якого заплановано презентацію його науково-методичного доробку та круглий стіл для усіх тих, хто знав цю непересічну, доброзичливу, працелюбну і талановиту людину з добрим серцем і світлим розумом.

Від імені колективу кафедри лісових машин 
кандидат технічних наук, доцент Наталія Шевченко

Прізвище, ім΄я по-батькові

Спеціальність

Ванджурак Павло Іванович

205 - Лісове господарство

Кислюк Владислав Володимирович

205 - Лісове господарство

Колісник Богдан Зіновійович  

205 - Лісове господарство

Бурда Юрій Анатолійович   

051- Економіка 

Розумовський Микола Петрович    

122 - Комп’ютерні науки

Луста Юрій Романович  

133 -  Галузеве машинобудування       

S1700224вересня 2021 року, в залі засідань Вченої ради Національного лісотехнічного університету України відбулася робоча зустріч керівників кадрових підрозділів лісогосподарських підприємств Державного агентства лісових ресурсів України. 

Ректор НЛТУ України, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Володимир Степанович Загорський розпочав зустріч вступним словом, у якому окреслив шляхи майбутньої тісної співпраці між університетом і Держлісагентством в питаннях підготовки висококваліфікованих фахівців для лісогосподарських підприємств, що відповідає тенденціям реформування лісового сектору економіки України.

Про існуючі спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у НЛТУ України, а також перспективи відкриття нових спеціальностей подав інформацію відповідальний секретар Приймальної комісії, канд. техн. наук М.Р. Бурдяк

Директор ННІ лісового і садово-паркового господарства, д-р с.-г. наук, професор С.І. Миклуш розповів про підготовку фахівців для лісового сектору економіки нашої країни.

Про підготовку в університеті фахівців для деревообробної та меблевої галузей проінформував директор ННІ деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну, д-р техн. наук, професор В.О. Маєвський.

S1700206Директор ННІ інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, д-р техн. наук, професор І.Т. Ребезнюк розповів про перспективи співпраці ННІ ІМАКІТ з підприємствами Державного агентства лісових ресурсів України й про підготовку фахівців у цій галузі. 

Про підготовку в університеті фахівців екологічних та економічних напрямів проінформував директор ННІ екологічної економіки і менеджменту, канд. екон. наук, доцент П.К. Динька.

Щодо можливостей підвищення кваліфікації працівників лісогосподарських підприємств у НЛТУ України присутніх ознайомив проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, канд. техн. наук, доцент М.М. Борис. Він підкреслив, що підвищення кваліфікації працівників Держлісагентства сприятиме забезпеченню проведення необхідних реформ у лісовій галузі.

Проректор з наукової роботи, д-р с.-г. наук, професор В.В. Лавний проінформував присутніх щодо наукової співпраці університету з державними лісогосподарськими підприємствами. Він акцентував на необхідності розширення, поглиблення і впровадження наукових досліджень з актуальних проблем розвитку галузі.

S1700179Про зв’язок виробництва, освіти та науки розповідав А.М. Дейнека, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, д-р екон. наук, професор.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор М.Г. Адамовський зупинився на багатолітньому досвіді НЛТУ України в плані підготовки фахівців для лісової та суміжних галузей народного господарства України, необхідності тісного зв’язку науки і виробництва, що надасть додатковий поштовх у розвитку лісової галузі та сприятиме сталому розвитку. 

Плідна та інформативна зустріч керівників відділів кадрів лісогосподарських підприємств Національного агентства лісових ресурсів України завершилася підсумковим словом ректора університету, професора Загорського В.С., який висловив сподівання на поглиблення співпраці між НЛТУ України і Держлісагентством у питаннях підготовки висококваліфікованих фахівців.

До уваги аспірантів НЛТУ України!

До 30 вересня 2021 р. триває подання заявок для участі у тренінгу Програми балтійського університету для аспірантів (окрім аспірантів 1-го року навчання).

Програма тренінгу включає презентацію дисертаційного дослідження,  індивідуальні консультації з експертами, розвиток навичок академічного письма.

Тренінг планується проводити очно, 24-28 листопада 2021 р. Рогов, Польща.

Участь у тренінгу безкоштовна і включає покриття витрат на харчування та проживання. Аспіранти НЛТУ неодноразово брали участь.

Галузі знань: Інженерія, суспільні науки (економіка включно), науки про довкілля.

Звертаємо також увагу, що у попередні роки за результатами участі у тренінгу видавався збірник тез (Books of abstracts).

Деталі у додатку.

zahorskyyДорогі колеги!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем знань та початком нового навчального року! Це хвилююче, всенародне свято втілює у собі ідеали людяності, доброти, мудрості та відбувається в 30-річний ювілей Незалежності України.

В цей урочистий День звертаюся насамперед до першокурсників, які поповнили дружну родину нашого Університету, одного з відомих і престижних університетів України, котрий є визнаним центром освіти і науки у європейській та світовій освітній спільноті.

За свою 147-річну історію університет завжди був і залишається величним храмом освіти і науки, в якому зберігаються славні традиції і панують високі ідеали духовності, гуманізму, постійного пошуку істини, прагнення пізна­вати навколишній світ і робити життя на Землі досконалішим і гармонійним. Це підтверджується гаслом університету: AD NATURAM VIVERE DISCIMUS “Вчимося жити в гармонії з природою”.

Ми пишаємося своїми випускниками – видатними вченими, політичними та громадськими діячами, які зробили вагомий внесок у розвиток нашої Держави. Пишайтеся і Ви тим, що поповнили лісотехнічну родину. Ви здобули право розвивати багаті академічні традиції Університету, які формувало багато поколінь його студентів, викладачів і вчених. Невдовзі й Ваші здобутки доповнять скарбницю надбань Університету. Тож бережіть і примножуйте університетські традиції та надбання.

Бажаю, щоб скрізь і завжди Ви відчували радість і гордість за те, що є студентами Національного лісотехнічного університету України. Будьте патріотами України, готовими захищати суверенітет і територіальну цілісність нашої Держави, гідними послідовниками тих, хто уславив своїми досягненнями наш університет і нашу Вітчизну!

Висловлюю глибоку вдячність науково-педагогічним працівникам, науковцям та співробітникам Університету за відданість професії, за те, що, незважаючи на об’єктивні труднощі, Ви, не рахуючись з часом, в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19, віддаєте всі свої сили, знання і любов студентам, самовіддано служите справі навчання й виховання молоді, що є основою зміцнення, розвитку і процвітання нашої Держави.

Новий навчальний рік не обіцяє бути легким. Але я переконаний, що колектив Університету здатен подолати глобальні виклики сьогодення і цей рік обов’язково стане для нас роком нових досягнень в освіті та науці.

Сердечно вітаю усіх з Днем знань та початком нового навчального року. Бажаю Вам міцного здоров’я, нових творчих звершень, освітніх і наукових здобутків, які примножать славні традиції Університету як в Україні, так і за її межами.

Миру, добра, успіхів та щастя Вам і Вашим родинам!

                                 З глибокою пошаною

Ректор, член-кореспондент НАН України                                                                 Володимир ЗАГОРСЬКИЙ

 

P1019063Сьогодні перед головним корпусом Національного лісотехнічного університету об 11:00 год відбулась посвята у студенти першокурсників.

З вітальним словом до першокурсників та гостей звернувся ректор університету Володимир Загорський. З вітальними словами виступили гості та друзі університету. Святкову програму підготували мистецькі колективи - ансамбль Полонина та хорова капела Діброва.

Прес-служба ОДА повідомила на своєму сайті "Національний лісотехнічний університет України зібрав на своїй площі у Львові сотні студентів першокурсників".

До вашої уваги медіарепортаж заходу.

Велика університетська родина!

Pano1018934

Державний вищий навчальний заклад 
“Національний лісотехнічний університет України”
 
оголошує конкурс 
на заміщення посади директора
 Відокремленого структурного підрозділу “Закарпатський лісотехнічний фаховий коледж”  
Державного вищого навчального закладу  “Національний лісотехнічний університет України”.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою.

Кандидат на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти повинен мати ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менше як п’ять років. До зазначеного стажу може бути зараховано до трьох років стажу роботи на керівних посадах.

Для участі в конкурсі претенденти подають такі документи:

 1. заяву про участь у конкурсі на ім’я ректора Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною четвертою статті 42 Закону України “Про фахову передвищу освіту”. Також в заяві, претендент зазначає, що він не є членом наглядової ради закладу фахової передвищої освіти або наглядової ради закладу вищої освіти, до структури якого входить заклад фахової передвищої освіти, в якому оголошено конкурс;
 2. особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3×4 сантиметри;
 3. автобіографію та резюме;
 4. копії документів про вищу освіту;
 5. довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1465;
 6. довідку про наявність або відсутність судимості;
 7. витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
 8. копію паспорта громадянина України, засвідчену претендентом;
 9. копію трудової книжки та/або інші документи, які підтверджують стаж роботи;
 10. письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
 11. копію документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 12. засвідчену копію довідки про результати перевірки, видану органом, в якому така перевірка проводилася, або письмову заяву на ім’я ректора університету, в якій повідомляється, що до претендента не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 “Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади”, та згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно претендента відповідно до зазначеного Закону;
 13. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”);
 14. проєкт стратегії розвитку закладу фахової передвищої освіти;
 15. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Претендент може подати інші документи, які підтверджуватимуть його професійні та/або моральні якості.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта громадянина України), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, відділом кадрів університету або нотаріально.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.

Документи приймаються за адресою: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 103, кім. 22.

Електрона пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідки за телефонами: (032) 258-41-68; (067) 672-37-80.

Рейтингове голосування відбудеться 24 листопада 2021 року.

flag nltuindependence day 21

Вітаємо з Днем Незалежності України

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper