22 червня - онлайн семінар "Університети як осередки сталості та екологізації освіти". Реєстрація до 16 червня.

Університети як осередки сталості та екологізації освітиВ рамках реалізації міжнародного проєкту V4 Green Universities” (V4GU), фінансованого Вишеградським фондом, запрошуємо взяти участь в науково-практичному онлайн семінарі «Університети як осередки сталості та екологізації освіти».

Проєкт V4GU має на меті підтримку протидії зміні клімату шляхом підвищення обізнаності. Партнерами проєкту є європейські університети – члени всесвітньої мережі UI GreenMetric World University Ranking (https://greenmetric.ui.ac.id): університ міста Печ (Угорщина), Чеський університет наук про життя у Празі, Словацький сільськогосподарський університет у Нітрі, Крагуєвацький університет (Сербія), Національний лісотехнічний університет України.

Семінар відбудеться 22 червня 2021 року.

Тематика для обговорення – досвід:

• викладання курсу «Сталий розвиток» або інших курсів, базованих на парадигмі сталості;
  • виконання наукових проєктів за участю студентів, аспірантів та викладачів з проблем сталого розвитку та протидії змінам клімату;
  • впровадження практик енерго- і водоощадності, управління відходами, заходів боротьби зі змінами кламату, природоорієнтованих рішень на території студентських містечок;
  • співпраця з місцевими громадами та органами влади задля вирішення екологічних проблем та запровадження еко-інновацій.

Для подання заявки на участь необхідно заповнити до 16 червня 2021 року анкету за посиланням.

За результатами  проходження семінару буде опубліковано збірник тез, а кожен учасник отримає сертифікат.

Завантаження…

Last modified on Середа, 16 червня 2021 15:41