28 березня - Ми підтримуємо Годину Землі!

Some ImageГодина Землі (28 березня з 20.30 до 21.30), найбільша світова ініціатива на підтримку Планети, фізично відзначатиметься в цьому році по домівках. Наша увага - на збереженні життів - власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.

За історію Години Землі кілька сотень навчальних закладів долучались до її підтримки. І це було неймовірно! Година Землі, як і раніше, - символічне вимкнення на одну годину зайвого освітлення та електроприладів. Час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але, головне, - це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок - власних, родини, компанії та цілої країни заради життя в гармонії з природою. І тому освіта є такою важливою!

В цьому році відзначення буде виглядати не так, як в минулі роки, але сучасний світ надає багато можливостей. І ми підготували пам’ятку для навчальних закладів з порадами про те, як  долучитись до Години Землі та запропонувати своїм учням та студентам долучитись до цієї події. Ми знаємо, що ця Година здатна об'єднувати та розширювати сприйняття власного світу. А це те, що так необхідно! 

Будь ласка, дізнайтесь більше про Годину Землі на офіційній сторінці та завантажте пам’ятку з порадами для навчальних закладів щодо підтримки Години Землі 28 березня. 

2020 god z

Last modified on Вівторок, 24 березня 2020 19:21

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper