Отримай якісну освіту

Привітання з Днем працівника лісу!

12004940 688109507985982 5055328914715058818 n
Шановні колеги-лісівники!

Вітаємо Вас з нашим професійним святом — Днем працівника лісу!

Наша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси - це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Для України це безцінний дар, особливе багатство.

Нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань. Нам належить і надалі збільшувати лісистість території країни до європейського рівня, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення сталого лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками, піднімати матеріальну базу лісової науки й освіти до сучасного європейського рівня.

Охорона безцінного дару природи – лісу – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Сподіваємось, що наша важка наполеглива праця щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів України буде взірцем для всіх інших країн Європи і світу.

Шановні працівники та ветерани лісовї галузі! Дякуючи вам за невтомність і самовідданість, щиро бажаємо всім нам, щоб наша робота приносила у наші домівки щастя, добро та надію на краще майбутнє!

Last modified on Неділя, 15 вересня 2019 14:15

Телефон довіри

Телефон довіри: 258-42-56
258-42-31
Уповноважений з антикорупційної діяльності
067-301-98-22

цікаві пропозиції

Клуб практичної психології

Основна мета - дати можливість студентам краще пізнавати себе, вміти правильно реагувати на внутрішні та зовнішні конфлікти, знати як "працюють" психологічні особливості людей з якими вони будуть зустрічатись, працювати чи будувати стосунки.

Окрім того, пропонуємо надання психологічних консультацій (анонімність та конфіденційність гарантуємо).

Олександра Шикула, доцент, к.ф.н. психолог-консультант в напрямку короткотермінової терапії спрямованої на розв’язок (BSFT)

Контактний тел.: 0677764467 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Кафедра філософііі, соціології та культурології